Щоденник Української Кліо

13 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

13 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

13 жовтня 1307 року король Філіп IV, який був винен ордену Тамплієрів астрономічні суми, наказав заарештувати і знищити всіх лицарів Храму на території Франції. Приклади саме такого способу вирішення проблеми боргів знаходимо і у нашому сьогоденні.

12 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

12 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

61 рік тому лідер СРСР М.Хрущов перервав хід Генеральної Асамблеї ООН сваркою на адресу філіпінського делегата, яку він супроводжував грюканням по катедрі черевиком. За ці роки нічого не змінилось у московській політиці-ті ж сварки і брудні черевики.

11 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

366 років тому підписані Московські статті, якими Московія обмежувала автономію України. Сім років по тому у Світ Божий прийшов Пилип Орлик - Гетьман, який власноруч написав для України Конституцію. Хіба це не приклад для сучасних законодавців та гаранта?

10 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 10 день жовтня створено Революційний Провід ОУН (очолив С. Бандера), Дж. Орвелл ввів у вжиток термін "холодна війна", а Рух за заборону протипіхотних мін отримав премію миру. Втім, і 24 роки по тому московські окупанти засівають нашу землю цими мінами.

08 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Непереможний Іван Максимович Піддубний - чемпіон чемпіонів та богатир прийшов у Світ Божий у восьмий день золотого жовтня. Сов'єти довели славетного спортсмена до того, що помер він у голоді та злиднях.

07 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

07 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"Земля ж була пуста та порожня, і темрява була над безоднею, і Дух Божий носився над водою. І сказав Бог: хай буде світло! І стало світло". Саме у сьомий день жовтня, 5777 років тому, згідно віруванням іудеїв, Господь завершив створення нашого Світу.

06 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В шостий жовтневий день прийшли у Світ Божий автор першого глобуса та геніальний французький архітектор, відкрилося кабаре Мулен Руж, українця призначили генерал-губернатором Канади, а київське Динамо виграло європейський Суперкубок.

05 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

05 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 5-й день жовтня прийшов у Світ Божий Луї Жан Люм'єр, який разом зі своїм братом Огюстом подарували світові "рухомі фотографії". Без цього ми не змогли переглядати відео чарівних дівчат,які танцюють канкан на музику народженого в цей день Жака Оффенбаха.

04 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

04 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У похмурий четвертий день жовтня, 64 роки тому "сов'єти в космос полетіли", на жаль, не всі - запустили перший супутник. Його вивела на навколоземну орбіту перероблена бойова балістична ракета, яка в свою чергу була переробленою німецькою ракетою Фау-2.

03 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У третій жовтневий день Східна і Західна Німеччини об'єднались в одну державу після 45 років післявоєнного розділення, а ще через 20 років саме 3 жовтня Німеччина остаточно розплатилась по репараціях, згідно Версальського договору 1919 року.

01 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У перший день жовтня, за 333 роки до Різдва Христового Александр Македонський у Месопотамії розбив війська Дарія III і фактично підкорив собі усю Персію. Це якраз там, де сьогодні московити вбивають дітей і намагаються повторити перемогу Александра.

30 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

30 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В останній день вересня у Майнці побачила світ перша в Європі друкована книга - Біблія Гутенберга, у Відні вперше прозвучала остання опера Моцарта "Чарівна флейта", а під Угневим підрозділи УПА знищили значну кількість окупантів з НКВС.

29 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

29 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

191 рік тому, у передостанній день вересня було реорганізовано лондонську поліцію та заснований Скотленд Ярд, офіційне поліцейське управління. Стільки років минуло, а воно все працює і працює. Може саме так потрібно реорганізовувати нашу державу?

2