Щоденник Української Кліо

03 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У третій жовтневий день Східна і Західна Німеччини об'єднались в одну державу після 45 років післявоєнного розділення, а ще через 20 років саме 3 жовтня Німеччина остаточно розплатилась по репараціях, згідно Версальського договору 1919 року.

01 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У перший день жовтня, за 331 рік до Різдва Христового Александр Македонський у Месопотамії розбив війська Дарія III і фактично підкорив собі усю Персію. Це якраз там, де сьогодні московити вбивають дітей і намагаються повторити перемогу Александра.

30 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

30 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В останній день вересня у Майнці побачила світ перша в Європі друкована книга - Біблія Гутенберга, у Відні вперше прозвучала остання опера Моцарта "Чарівна флейта", а під Угневим підрозділи УПА знищили значну кількість окупантів з НКВС.

29 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

29 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

189 років тому, у передостанній день вересня було реорганізовано лондонську поліцію та заснований Скотленд Ярд, офіційне поліцейське управління. Стільки років минуло, а воно все працює і працює. Може саме так потрібно реорганізовувати нашу державу?

28 вересня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

28 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять восьмий страшний день в окупованому Києві оприлюднено наказ німецького коменданта всім євреям з'явитися на збірний пункт у районі Бабиного Яру "для евакуації", а на завтра почалися розстріли. Попіл цих людей має стукати в наші серця щодня.

27 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять сьомий день осені гетьман П.Дорошенко здобув Кам'янець-Подiльський, побачив світ перший номер української щоденної газети "Рада", з'явився перший документ вітчизняного самвидаву - "Відкритий лист в ООН" та запрацювала ЧАЕС.

26 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

26 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

21 рік тому, у лагідний двадцять шостий вересневий день на Сицилії засудили на довічне ув'язнення голову мафії, "боса босів", Сальваторе Рііна разом з 23-а іншими мафіозі. Про таке, навіть після Революції Гідності, ми можемо, на жаль, тільки мріяти.

25 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять п'ятий день вересня, після програної битви під болгарським містом Нікополь Болгарія втратила незалежність і на 500 років перетворилась на Османську провінцію, але не втратила ані віри, ані прагнення волі, ані мови.

24 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

24 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Рівно 14 років тому завдяки "яєчному теракту" "крепкий хозяйственник" і "чавунний госпідар" Донбасу, кандидат в президенти України від партії влади Віктор Янукович у прямому ефірі миттєво перетворився у примітивне лякливе фуфло.

23 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У прохолодний двадцять третій день осені в щойно "звільненому" від поляків Бресті відбувся спільний парад радянських і німецьких військ. Хижаки святкували розділ Польщі. Цього факту цілком достатньо аби розуміти миролюбну визвольну політику Московії.

22 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять другий день вересня згадуємо почесного громадянина США, шведського дипломата Рауля Валенберга, котрий в роки ІІ Світової війни врятував тисячі євреїв у окупованій нацистами Європі і загинув у катівнях радянських спецслужб.

21 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Багатий на талановитих новонароджених вийшов 21-й день вересня: Парацельс, Білл Мюррей,Герберт Уеллс, Стівен Кінг, Марія Музичук, а також Нікітський ботанічний сад, медичний факультет Київського університету та "Гобіт, або Туди і звідти".

20 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

408 років тому польсько-українське військо захопило Москву. 45 років по тому, після поразки у битві під Городком поляки, у боротьбі з Б.Хмельницьким домовлялись з Московією і в результаті втратили польський престол. Це все відбувалось у 20-й день осені.

19 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У дев'ятнадцятий день осені брати Монгольф'є запустили першу "пілотовану" кулю, у Бельгії пройшов перший в історії конкурс краси, в Новій Зеландії жінкам гарантували право брати участь у виборах, а у червоній "Імперії зла" почали знімати церковні дзвони.

2