Щоденник Української Кліо

22 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 травня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

Вагнер, Конан Дойл, Лоуренс Олів'є, Микола Гринько, Шарль Азнавур, Микола Олялін, Юрій Рибчинський, Сергій Іванов на стільки превалюють своєю мистецькою когортою в 22-й день травня, що найпотужніший землетрус сучасності в Чілі сприймається як провокація.

21 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 травня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

Попри те, що у 21-й день травня народились такі світлі люди, як Гія Гонгадзе та академік Сахаров, вражає інша подія: початок депортації адигів Чорним морем з їхніх корінних земель до Османської імперії. Депортувала Росія. Часи минають - методи орди ні.

20 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 травня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

Не часто зустрінеш в історичному календарі такі шокуючі поєднання: у двадцятий день травня народилися чарівна співачка, прекрасний живописець, великий письменник, але й табір смерті Аушвіц та смертельний вирок Левкові Лук'яненку.

18 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 травня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

Московія розпочала в цей день агресію проти Польщі, в пустельному концтаборі Кенгір Українці підняли повстання, в пустелі Реджістан індуси випробували ядерну зброю, а кримські татари вперше вшанували пам'ять депортованих.

17 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 травня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

Наступного травневого дня після народження Юрія Шевчука люди спромоглися заснувати Монреаль, відкрити ІХ Олімпійські Ігри, а також представити технологію www, завдяки якій ви читаєте цей матеріал.

16 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

16 травня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

Шістнадцятий день травня виявився надзвичайно багатим на творчі здобутки. Народилися актор Генрі Фонда та Юрій Шевчук з ДДТ. Перші "Оскари" знайшли лауреатів, а Руслана скорила Європу "Дикими танцями".

15 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

15 травня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

П‘ятнадцятого дня травня у маленькому містечку Бернардіно, штат Каліфорнія народився "McDonald's". Минуло 75 років і на всіх континентах планети можна почути «Вільна каса!» і з‘їсти, нехай і трохи шкідливий, але свіжий і якісний бургер.

14 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

14 травня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

Лукас, Коппола, Вакарчук, Цукерберг, Стефаник, Портніков - ці творчі особистості прикрашають дату 14 травня. А ще варто пом'янути добрим словом вірну доньку Українського Наріду, незламного бійця проти московської окупації - пані Славу Стецько.

13 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

13 травня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

З 13 травня світ отримав новий календар, який ми сьогодні називаємо Григорианським, а лапотна Московія та Китайська імперія продовжували жити у старому часі, що згодом призвело до страшних подій, зокрема на пекінському майдані Тяньаньмень.

12 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 травня 2015, 10:28 • Щоденник Української Кліо

Цілком позитивним видався дванадцятий день травня: народилася Велика Медсестра, Видатний Художник, Великий Університет…хіба що Наполеон відібрав свободу у Венеції, втім і йому згодом дісталося по справах його.

11 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 травня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

Який дивний одинадцятий день травня! Монах закінчив створення «Діамантової сури», у Світ Божий прийшли жартівник барон Мюнхгаузен та уособлення Українки Надія Савченко. А у радянському Мордорі вирішили створити ще 100 концтаборів.

10 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 травня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

Українці долучились до історії десятого дня травня: народився батько Українського театру Марко Кропивницький, Ігор Сікорський випробував багатомоторний літак, Федір Лизогуб став отаманом Ради міністрів Української держави.

09 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

09 травня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

Вранці дев‘ятого травня міністр закордонних справ Франції оприлюднив декларацію, яка стала основою для небувалого в світовій історії об‘єднання держав і націй – Європейського Союзу. Також травень подарував людству геній Булата Окуджави...

08 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 травня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

На європейських фронтах ІІ Світової війни сьогодні припинився вогонь. На цьому можна б було ставити крапку в історії 8 травня, якби саме в цей день військо Жанни д'Арк не зняло облогу Орлеану, не розпочалося перепоховання Тараса Шевченка...

28