Щоденник Української Кліо

27 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Минуло 5 роки з дня, коли Верховна Рада України проголосувала за визнання Росії країною агресором, а т.зв. ЛНД-ДНР терористичними організаціями. Не зважаючи на це рішення, ганебно продовжується жвава торгівля, як з агресором, так і з терористами.

26 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 26-й січневий день народився літературознавець В. Коряк - розстріляний в 1937 р., поет І. Кулик - розстріляний в 1937 р., сатирик О. Ковінько заарештований НКВС у 1930-му - амністований у 1956-му. Більшовицькі банди Муравйова увійшли в Київ.

25 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

373 роки тому почалася Визвольна війна на чолі з гетьманом Богданом Хмельницьким, а 55 років тому Йосип Сліпий, який відсидів 18 років у радянських таборах, обраний у Ватикані кардиналом і головою Української Греко-Католицької Церкви.

24 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 24-й день січня Джеймс Маршалл знайшов у Північній Каліфорнії перший великий золотий самородок і країну, а потім і весь світ охопила так звана "золота лихоманка" - можливість миттєвого збагачення, якщо на твоїй ділянці знайдуть золото.

23 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

308 років тому було укладено угоду між гетьманом Пилипом Орликом і Кримським ханом про спільну боротьбу проти Московії.Невиконання цієї угоди в історичній перспективі призвело до Геноциду кримських татар, Голодомору в Україні, сьогоднішньої війни на сході

22 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

22 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В сумний 22-й день січня 2014-го з'явилися перші загиблі на Майдані. Від куль снайпера загинули 2 протестувальники: Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Ще один чоловік помер раніше після падіння з колонади стадіону. Пам'ятаємо...

21 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 21-й день січня 2015-го року, після 242 діб героїчної оборони Українські вояки залишили зруйновані термінали Донецького аеропорту... Слава нашим Українським Кіборгам і Вічна Пам'ять полеглим Героям.

20 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

34 роки тому президент Франції Франсуа Міттеран і прем'єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер підписали договір про будівництво тунелю під протокою Ла-Манш. Тунель з'єднав континентальну Європу з Великобританією, ставши символом об'єднаної Європи.

19 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

19 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

На Богоявлення розпочалася активна фаза Революції Гідності. На вулиці Грушевського активісти вступили в жорстке протистояння із силовиками Януковича, спалили спец-техніку і почали зведення барикад. За місяць Янукович побіжить в Московію.

18 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"Стоїть в селі Суботові На горі високій Домовина України, Широка, глибока. Ото церков Богданова. Там-то він молився, Щоб москаль добром і лихом З козаком ділився". У 1654 році гетьман та старшина склали присягу московському царю.

17 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

314 років тому прийшов у Світ Божий Бенджамін Франклін -державний діяч, видавець, вчений, винахідник, письменник, дипломат, один із засновників США, один з авторів Декларації незалежності і Конституції США. А ще його знає вісь світ,бо він - це 100 долярів

16 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

16 січня у різних містах України відзначають День пам'яті захисників Донецького аеропорту. А Прага ніколи не забуде сов'єтські танки на своїх вулицях. І Чехи ніколи не забудуть як 16-го дня січня повстав у вогні студент Ян Палах.

15 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 15-й день січня прийшов у Світ Божий Агатангел Кримський - один з стовпів Української науки, член-засновник НАН України. 74 рок та 10 днів по тому був замучений у тюрмі НКВС у Кустанаї. Тільки комуніст чи московит може уявити філолога-шпигуна-терориста.

14 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

На Василя, у 1918 році червона московська наволоч розгорнула широкомасштабний терор проти кримських татар, які вели військові дії проти влади більшовиків. Три роки по тому революційне воїнство так засмерділося, що прийшлося влаштовувати загальне миття.

13 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

13 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Чорний від крові мирних Литовців, які загинули під гусеницями сов'єтських танків, цей день вшановує Литва і весь Вільний Світ, як день оборони свободи. Попри маску "Перестройки", кривавий комуністичний режим вкотре зібрав страшну платню за свободу.

3