Щоденник Української Кліо

25 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 25-й серпневий день семеро мужніх людей вийшли на Червону площу, в Москві із протестом проти окупації військами Варшавського договору Чехословаччини. На всю імперію зла знайшлося 7 справжніх людей. Джон Маккейн - друг України. Річниця смерті сенатора.

24 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Верховна Рада України прийняла затверджені конституційною більшістю Постанову та Акт проголошення Незалежності України. Насправді, це мав би бути Акт відновлення Державності та Незалежності, втрачених в результаті агресії Московії проти УНР.

23 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять третій день серпня на щоглу біля Київської міської адміністрації було піднято національний синьо-жовтий прапор України. Це тій прапор, за який українців розстрілювали, катували, саджали у тюрми та висилали у Сибір.

22 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Під час урочистого засідання ВРУ Президент УНР в екзилі М. Плав'юк передав грамоту Державного центру УНР Президентові України Л. Кравчуку із взаємоузгодженим твердженням, що Українська незалежна держава є правонаступницею УНР.

21 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять перший день серпня відбулося дві протилежні події: сполохнуло перше повстання темношкірих рабів в США і розпочалося планомірне придушення "Празької весни" окупантами-московитами та їхніми посіпаками з т.зв. "Варшавського договору".

20 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Майже 400 років тому голландці поклали початок работоргівлі в Америці. 352 роки тому нащадок тих голландців відкрив Аляску. 252 рік тому нащадки всіх народів, що приїхали в Америку, припинили Громадянську війну. Тепер в Штатах Трамп і Маск

19 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"...фрацузские...Шанель№5...", - це відома фраза спрацьованого мента з "Діамантової руки" була б неможлива, якби у дев'ятнадцятий день серпня на прийшла у Світ Божий Габріель (Коко) Шанель. Краса врятує цей світ, в тому числі і краса від "Дому Шанель".

18 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

28 років тому, у вісімнадцятий серпневий день була здійснена перша спроба встановлення в Московії канонічного режиму всевладдя КДБ - було оголошено про "хворобу" М.Горбачова та про створення "ГКЧП". 10 років по тому КДБ повернув собі владу на теренах РФ.

17 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Сімнадцятий день серпня можна б було вважати повністю кіношним, адже прийшли у Світ Божий "високий блондин у чорному черевику" та автор "Титаніка", "Термінатора", "Чужих" та "Аватара". Але виникла спокуса намити золота на Клондайку, де відкрили родовище.

15 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Вранці у п'ятнадцятий серпневий день, Томас Альва Едісон в листі до президента Піттсбургської телефонної компанії доводив, що найкраще вітання у спілкуванні телефоном - слово "Hallo!". Тепер це одне з перших слів, які вивчають немовлята.

14 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Дві визвольних боротьби почалися в чотирнадцятий день серпня: Українські Січові Стрільці почали бої проти вояків московської орди за гору Лисоню, а на верфі Гданську Лех Валенса розпочав боротьбу проти про-московського режиму генерала Ярузельського.

13 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Тринадцятий серпневий день знову заповнений московською агресією. Тривав наступ червоної орди на Варшаву, про-кремлівський режим східної Німеччини розпочав будівництво Берлінського муру, московські окупанти увійшли в грузинське місто Горі.

12 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У спекотний дванадцятий день серпня в Острозі вийшла в світ Біблія, яку звірили з грецькими списками, а об'єднані армії УНР розпочали визвольний наступ на комуняцькі московські банди. Не добили. Тому через 70 років прийшлося закладати Пагорби Скорботи.

11 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Одинадцятий день серпня пов'язаний із Прагою. Народився у Світ Божий героїчний празький студент Ян Палах, який підпалив себе на знак протесту проти радянської окупації і в цей же ж день Польща вибачилась за участь в тій ганебній окупації.

10 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У десятий день серпня король Франциск І наказав всі офіційні документи складати французькою, а не латиною. 500 років по тому члени парламенту України ухвалили закон, який мав на меті знищення мови корінної нації. Почались запеклі бої за Іловайськ.

3