Щоденник Української Кліо

29 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Власно кажучи, саме 29-го жовтня відбулася подія, завдяки якій ви зараз читаєте ці рядки. Вперше в історії відбулася передача даних між двома комп'ютерами на великій відстані. Так з'явився прототип того, що нині відомо як мережа Інтернет.

28 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Славетним міг би стати цей день на віки. Гетьман Іван Мазепа проголосив союз України зі Швецією "... аби Україна вічними часами тішилася своїми правами і вольностями без жодної шкоди". Якби не зрада, то...Невідомо що б було, але тішились би ми правами...

27 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

28 років тому президентом Чеченської республіки Ічкерія був обраний генерал Джохар Дудаєв. На виборах перевагу здобули прихильники незалежності від Московії. Як відомо, орда жорстоко помстилася народу Ічкерії і генералу Дудаєву.

26 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

47 років тому пішов у засвіти видатний авіаконструктор, батько гелікоптера, киянин, студент Київського політеха Ігор Іванович Сікорський. Цікаво, біглий "чавунний господар", для August'и якого побудували гелікоптерні майданчики, чув про Сікорського?

25 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

25 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 25-й день жовтня прийшли у Світ Божий: автор "Летючої миші" Йоган Штраус, автор "Кармен" Жорж Бізе, майстер батального живопису Микола Самокиш та геніально-загадковий Пабло Пікассо - во істину благословенний день для історії Людства.

24 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 24-й день жовтня,225 років тому Москва взяла участь у 3-му розділі Польщі. 25 роки тому РФ підписала Будапештський меморандум із гарантіями територіальної цілісності без'ядерної України. А 6,5 роки тому московит напав на Україну. Співпадіння? Не думаю.

23 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Згідно із розрахунками теологів,саме у 23-й день жовтня почався божий акт Творіння світу.Світ вийшов не надто справедливим,тому тисячі років по тому у цей день в Гамбурзі повстали проти експлуатації робітники, а угорці повстали проти московської окупації.

22 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять другий день жовтня народилася краса Франції Катрін Деньов, презентований копіювальний апарат Xerox, а В.Мосол подав у відставку, на виконання вимог політичного голодування українських студентів.

20 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 20-й день жовтня в США розпочалися слухання з приводу проникнення комуністів у американську кіноіндустрію. Репресії зачепили зіркових акторів та режисерів, але у сухому залишку: ініціатори розслідувань були праві - комунізм варто вчасно викорінювати.

19 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

19 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

84 роки тому Ліга Націй застосувала економічні санкції проти Італії за її інтервенцію в Ефіопію. Але заборона продажу Італії нафти і заборона проходження італійських суден через Суецький канал - запроваджені не були і Італія окупувала всю Ефіопію.

18 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У принизливий 18-й день жовтня Верховна Рада України скасувала заборону Компартії. Для того, щоб повторно заборонити діяльність комуністичної партії в Україні знадобилося ще понад 20 років - нову заборону було запроваджено лише у 2015 році.

17 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

17 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

361 рік тому, в день ганьби Юрій Хмельницький підписав "Переяславські статті", які закріплювали окупацію московитами Лівобережжя, церква підпорядковувалась московському попу, а родину Івана Виговського віддавали на катування в Москву у помсту за Конотоп

16 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У шістнадцятий жовтневий день сталася непересічна подія: у Лондоні був заарештований Аугусто Піночет. Дай Боже аби всі солдафони, вбивці, кати, що вважають себе вершителями доль людей, повторяли шлях чилійського екс-диктатора.

15 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Наступного дня після Покрови Пресвятої Богородиці, з відома головного московського комуніста та за наказом голови КДБ, у Мюнхені був вбитий лідер ОУН Степан Андрійович Бандера. Протягом 59 років після смерті він залишається найстрашнішим жахом Кремля.

3