Щоденник Української Кліо

02 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

02 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише декілька днів минуло від сумної річниці анексії Самарканду Росією, але пані Історію не обдуриш: ось і чергові роковини за вини Московії.У другий день липня, 963 роки тому московське Хамство знищило Астраханське ханство, а Астрахань приєднало до себе.

01 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише 54 роки тому, у 1-й липневий день 1966-го в колгоспах Радянського Союзу вперше введено щомісячну зарплату - компенсація за трудодні була замінена гарантованою мінімальною грошовою винагородою. За важку працю почали платити.

28 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Добігає кінця перший місяць літа. У його 28-й день була утворена Річ Посполита, фактично розпочали І Світову війну та підписали у Версалі договір про її закінчення, сформували перший уряд України та підняли синьо-жовтий прапор на Чорному морі.

27 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Замість виконувати обіцянки, обраний гетьманом у 27-й день Іван Брюховецький намагався сконцентрувати в своїх руках всю владу на Лівобережній Україні, за що, в результаті, і поплатився через 5 років - не зберегли Неньку козацькі старшини.

26 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Під знаком неприхованого цинізму пройшов 26-й день літа. Людина, яка підписувала з Гітлером таємні протоколи про розподіл Європи, які й спричинили ІІ Світову війну, підписала Статут новоствореної ООН. А "імператор" імперії Зла став генералісимусом. Тьху.

25 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Венеціанка стала першою в історії жінкою-доктором наук, француз синтезував воду з водню та кисню, прийшли в світ великий архітектор і великий письменник, заарештували великого злочинця і розпочали війну. Все це у 25-й день літа.

24 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 24-й день літа галичани розбили московитів біля Вязьми, Винниченко зачитав текст І Універсалу, у тюрмах Львова розстріляно 2072 людини, СРСР почав блокаду Західного Берліну, почався суд на Юлією Тимошенко. Спека, кров, смерть, суд, ганьба...

23 червня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

23 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

20 років тому на запрошення Президента України, єпископів УГКЦ та РКЦ розпочався триденний офіційний візит Папи Римського Івана Павла II в Україну. "Благослови Боже Україну, її воїнство і весь нарід наш. І подаруй нам Перемогу над ворогом. Амінь!"

22 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Двадцять другий день літа - це явно День Німеччини: народилися філософ Гумбольт та письменник Ремарк, першою в Європі країна запровадила пенсії зі старості та відкрила повітряну пасажирську лінію. Ну, і здійснила напад на свого союзника - СРСР.

21 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Двадцять перший день літа варто було б присвятити Українцю Юрію Кондратюку. Адже це саме на його роботах з теорії ракетоплавання базуються польоти "Аполло" на Місяць і польоти космічних зондів аж за межі Сонячної системи.

20 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Тисячі Українців загинули під час будівництва Беломорканалу, який урочисто відкрили в імперії зла у двадцятий день літа 91 рік тому. А ось 212 років тому сталася позитивна подія: на англійський престол увійшла королева Вікторія - почалася ціла епоха.

19 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У далекому вже 1968 році, у 19 день червня Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію про гарантії безпеки безядерних держав. Резолюція є, а ось безпеки як не було, згідно резолюції, так і немає, згідно Будапештському протоколу. Московія не зважає на папірці.

18 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 18-й день літа, після капітуляції французької армії генерал де Голль заявив, що програна лише битва, а не війна і закликав не припиняти боротьби проти нацистської Німеччини. Це стало сигналом для початку Руху Опору. "Не припиняти боротьби!". Пам'ятаємо.

17 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише 9 років минуло з встановлення у східних землях Німеччини радянської влади, як у 17-й день літа почалась масова робітнича демонстрація , в якій взяло участь близько мільйона осіб. Протестували проти низького рівня життя і важких умов праці.

3