Щоденник Української Кліо

21 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

21 березня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

Рівнодення. День Землі та день народження людини, яка все життя мріяла від Землі відірватися. А ще в цей день був підписаний документ, призначений назавжди відірвати Україну від проклятої імперії.

20 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 березня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

Якби не заснування голландської Ост-Індійської компанії та народження Гетьмана Івана Мазепи, то цей день був би пофарбований чорним, адже у двадцятий день весни відчинив свої ворота в Пекло концтабір Дахау та запроваджено використання гільйотини.

19 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

19 березня 2015, 10:15 • Щоденник Української Кліо

Сонячне затемнення, що було вперше зареєстровано дев‘ятнадцятого дня першого місяця весни можемо розглядати як антитезу народженню двох зірок української поезії – Максима Рильського та Ліни Костенко.

17 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

17 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

У День Святого Патріка поталанило народитися неабияким особистостям: Готлібу Даймлеру, Августину Волошину, Федіру Вовку. В день пива та веселощів дебютував Шопен, а народжена у Києві Голда Меїр стала прем‘єром Ізраїлю.

16 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Ах, який електричний день видався 16-го березня! Георг Ом народився і завдяки, зокрема, і його роботам, Фердінанд Порше побудував перший електрокар, а сьогодні нашими дорогами стрімко мчать модернові електричні «Тесли».

14 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Під співи весняних пташок академік Глушков презентував комп‘ютер «Київ», Горбачов був обраний першим (і останнім) президентом СРСР, народився геній Альберт Ейнштейн, а у Стрию підняли синьо-жовтий прапор.

13 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

П’ятниця, 13-те. Мимоволі пов'язуєш цей день із потойбічними силами. Але вони не завжди темні і в різні роки принесли людству планети Уран та Плутон, а також «планети» духу Володимир Сергійчук та Юрій Андрухович.

12 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Дванадцятий весняний день прикрашений постатями, про академік Вернадський, яких навіть і нагадувати освіченій людині незручно: митрополит Петро Могила, Великий Турок Кемаль Ататюрк, незрівняна і божественна Лайза Мінеллі, унікальний Валерій Матюхін…

11 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

11 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Чого тільки не відбувалося в одинадцятий день весни! Едісон представив свій винахід – фонограф, до влади в СРСР прийшов «реформатор» Горбачов, Литва відновила свою Незалежність, а на господарство в Україні прийшов уряд Азарова.

10 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Дивна яка дата – 10 березня! Монах-домініканець випадково відкрив Галапагоси з їхнім всесвітом дивної природи і унікальних тварин, прийшов у Світ Божий вічний повстанець, козак-характерник Устим Кармелюк…і морок з’їздів ВКП (б) та шабашів ОДПУ-ВЧК...

08 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 березня 2015, 15:07 • Щоденник Української Кліо

Сьогоднішній весняний день просякнутий московською загрозою: Андрій Боголюбський 850 років тому бере штурмом Київ, московські ГБ-няки нищать УГКЦ, маршал Маннергейм доповідає уряду, що фінське військо не може більше протистояти московській навалі…

07 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

07 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Вже тиждень, як весна і сьогодні суцільні новонароджені: перший президент Чехословаччини Т.Масарик, батько мультяшних «Козаків» В.Дахно, меценат В.Симиренко і «Кобзар» представ перед цензорами у вигляді «збірки малоросійських пісень».

32