Щоденник Української Кліо

06 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

06 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Цей день весни міцно пов‘язаний із мистецтвом. "Beatles" презентували в цей день "Let It Be", народилися на Світ Божий оскароносний Анджей Вайда, автор «Давида» Мікеланджело Буонаротті, великий Михайло Жванецький, а Григір Тютюнник так рано пішов у Небо.

05 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Ось дивно: майже 70 років пролетіло з початку так званої «холодної війни», з «Фултонської промови», з народження «доктрини Трумена», а задача стримування тоталітарної Росії все ще на порядку денному цивілізованого світу.

03 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

03 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Відзначаємо сьогодні день народження Української Парламентської бібліотеки, "Місячної сонати", винахідника телефону, великого Українського математика і навіть скасування кріпацтва у Російській тюрмі народів.

02 березня. Щоденник Української Кліо

02 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

«Мир вам! Шолом Алейхем!». Радійте, люди! У другий день весни великий син єврейського народу народився! Шолом Алейхем. Сповістили світ про свій прихід також педагог Ушинський і неоднозначний комуніст Горбачьов, а в небо піднявся «Конкорд».

01 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

01 березня 2015, 10:00 • Щоденник Української Кліо

Всезнаюча Вікіпедія розповідає, що Кліо – одна з з дев’яти муз, покровителька історії. Українська Кліо – буде у нас покровителькою української історії і щодня розповідатиме нашим любим друзям – читачам щось корисне і цікаве.

33