Щоденник Української Кліо

09 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Дивне поєднані у дев'ятий день серпня жах і казка. Можливо у вогні ядерного вибуху в Нагасакі загинули діточки, яким тато та мама читали казки про Мумі-тролів чи про Мері Поппінс, авторки яких теж народилися сьогодні.

08 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

08.08.08 - дата скидання масок, дата анонсу війни в Україні,дата припинення гуманності,дата краху міжнародної системи безпеки і епохи стабільних кордонів.Дата вторгнення Московської орди в маленьку,але незалежну та горду Сакартвело. Пом'янемо полеглих.

07 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

86 років тому в СРСР ухвалили "Закон про 5 колосків" - була утворена "правова" база Голодомору та масових репресій українців - це все що варто пам'ятати. Попри те, що у сьомий день серпня народилися Пателеймон Кулиш, Володимир Вінниченко та Мата Харі.

06 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Шостого серпня відродилося Українське військо - був сформований легіон Українських Січових Стрільців (УСС), Муссоліні відкрив Венеційський кінофестиваль,бомбардувальник Б-29 "Енола Гей" скинув ядерну бомбу на Хіросиму, а марсохід "К'юріосіті" сів на Марс

05 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У п'ятий день серпня НКВС почав виконувати наказ Політбюро ЦК ВКП (б) щодо репресій по відношенню до антирадянських елементів. Пом'янемо у сьогоднішній молитві розстріляних, закатованих, вивезених у сибіри наших братів і сестер.

04 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

04 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У четвертий серпневий день монах П'єр Периньон винайшов рецепт виготовлення шампанського, прийшли у Світ Божий Марія Заньковецька, Луї Армстронг, відкрився перший в світі цирк, який мав несподіване продовження в Україні - Янукович вдруге став прем'єром.

03 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Сьогодні флотський день: Христофор Колумб відплив з Кадісу (за деякими даними з Уельби) у пошуку морського шляху в Індію, відкрили оперний театр "Ла Скала", а Леонід Кравчук та Борис Єльцин у Ялті поділили Чорноморський флот СРСР.

02 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

02 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Сьогодні, другого серпня, день народження Сергія Нігояна. Все решта неважливо. Сергій першим поклав своє життя за Свободу України під час Революції Гідності. Нехай упокоїться у Господа його душа.

01 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В перший день серпня, в час наближення частин Червоної Армії до східної околиці Варшави розпочалося Варшавське повстання за участі Армії Крайової, непідконтрольної комуністам. Сов'єти зупинили наступ і дозволили німцям знищити місто та учасників повстання

31 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

31 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У завершальний день липня знову забороняли українську мову, до влади прийшов Гітлер, запанувала "мічурінська агробіологія" та прийшли у Світ Божий геніальний де Фюнес та неперевершена Джоан Роулінг, а Бубка стрибнув з жердиною на 6,14.

30 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

30 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У передостанній день липня, 46 років тому Вотергейтський скандал сягнув свого апогею - Верховний суд США зобов'язав президента Річарда Ніксона надати спеціальному прокуророві Леону Яворському магнітофонні записи розмов у Білому домі.

29 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 29-й день липня прийшли у Світ Божий великі сини нашої землі: Іван Айвазовський, український живописець-мариніст та митрополит Андрей Шептицький. Картини першого розікрали московські окупанти, а родину владики знищив НКВС - попередник цих окупантів.

28 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У День Хрещення Русі-України розпочалися золота лихоманка у Монтані та Перша Світова війна, в Англії заборонили імпорт кокаїну та опіуму і замість цього розпочали запровадження поштових індексів та встановлення здатних їх читати сортувальних машин.

27 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Вкритий козацькою славою липневий 27-й день. Гетьман Петро Дорошенко розбив поляків біля Четвертинівки - саме там, де за 20 років до цього Богдан Хмельницький розбив військо Речі Посполітої під горою Батіг.

26 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

312 років тому, 26 липня за наказом гетьмана Івана Мазепи поблизу Білої Церкви страчено Василя Кочубея. Зауважимо: за зраду на користь Московії. Нехай і для нас стане гарним прикладом для наслідування ставлення Гетьмана до московських посіпак.

4