Щоденник Української Кліо

14 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 14-й червневий день 244 роки тому на Континентальному конгресі у Філадельфії затверджено офіційний прапор США з 13-а білими зірками на синьому фоні і 13 червоно-білими смугами. З того часу зірочок значно побільшало.

13 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 13-й червневий день 1983 року на ринок США надійшов перший мобільний телефон - "Motorola". Людство почало бути весь час online. Тепер людина, завдяки Стіву Джобсу, майже весь час в Internet'i. Що буде завтра?

12 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 12-й день літа миротворчі війська НАТО увійшли в косовську Приштину, де в аеропорту на них чекали п'яні москвські десантники, які теж називали себе миротворцями. Від сутички між вояками ледве не розгорілося полум'я чергової війни на Балканах.

11 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 11-й день літа князь Володимир посів київський престол, прийшов у Світ Божий мандрівник-океанограф Жак-Ів Кусто, у Північному морі видобули першу нафту, Україна приєдналась до східноєвропейської часової зони і закінчилась війна у Югославії.

10 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Таким гарним видався десятий день літа! Італійський мандрівник повернувся з Монголії до Києва, брати Люм'єр винайшли кольорову фотографію, угорець запатентував кулькову ручку...І лише в УРСР в цей день було створено український ГУЛАГ.

09 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 9-й день літа підписано вирок про віддання Т.Шевченка в солдати, в СРСР ввели смертну кару за втечу закордон, в Сочі поділили майно ЧФ СРСР, а в Казахстані перенесли столицю. Одна світла пляма: прийшла у Світ Божий чарівна Наталі Портман.

08 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 8-й день літа народився "батько" Інтернету Тім Бернерс-Лі, британський інформатик та винахідник HTTP, HTML, URL, автор ряду інших розробок в галузі інформаційних технологій. Велика йому подяка за втілення права на вільний доступ до інформації.

07 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише у ХХ сторіччі, у шостий день, шостого літнього місяця в центрі Риму було утворено суверенну державу Ватикан. До цього папи Римські, що обіймали Апостольський престол, правили католицьким світом бездержавно. Але ефективно...

06 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

29 років тому відбулося урочисте відкриття відродженого Університету "Києво-Могилянська академія". Уклінно дякуємо за це В'ячеславу Брюховецькому, який був головним ініціатором відродження Могилянки та став її першим Президентом.

05 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Куля, наповнена гарячим повітрям, вперше підняла людину у повітря. Напевно цей крок можна порівняти з першим в історії підйомом у повітря вітчизняного літака, який також стався у п'ятий день літа.

04 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

04 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 4-й день літа спочатку все йшло нормально:Київ, за Магдебурзьким правом, звільнений від мит, Новий Амстердам перейменували на Нью-Йорк. Але потім щось пішло не так: Соловецький табір "гостинно" відкрив свої бараки, а на Тяньаньмень танками давили людей.

03 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 3-й день літа продовжилась серія містичних знаків, що передрікали важку долю президенту Януковичу. Слідом за дверима та вінком, блискавка вдарила в шпиль будівлі ВРУ під час розгляду законопроекту Януковича, який передбачав відмову від співпраці з НАТО

02 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

02 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

155 років тому, підписанням Акту про припинення військових дій генерал армії Конфедератів Едмунд Сміт завершив 4-річну громадянську війну в США. З того часу Штати на своїй території не воювали. Дай Боже і Українцям більше ніколи не воювати на своїй землі.

01 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В перший день літа почалася битва під Батогом між союзною армією Війська Запорозького і Кримського Ханства проти війська Речі Посполитої. Наразі ми маємо разом із кримськими татарами і всім цивілізованим світом загнати московського ведмедя назад у клітку.

4