Щоденник Української Кліо

12 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Двадцять вісім років тому, у дванадцятий день вересня у Києві позбулися одного з двох Леніних, що стояли на Хрещатику. Другого - бесарабського Ілліча ми знесли лише в дні Революції Гідності. Варто ще позбутися совковості в собі.

11 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Світ вже ніколи не буде таким, яким він був до теракту 11 вересня 2001 року. Трагедія "9/11" не тільки забрала тисячі життів - вона засвідчила, що настав час жорсткої боротьби з нелюдами, які лізуть у ваш дім зі своїм мерзенним "новим" порядком.

10 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У десятий вересневий день народився Великий Українець, письменник, художник і класик світового кінематографу Олександр Довженко. А, якщо сказати простіше, то народилась Людина, яка подарувала всьому Світові Зачаровану Десну. Боже, Боже, яка ж це краса!

09 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"Еней був парубок моторний І хлопець хоть куди козак, Удавсь на всеє зле проворний, Завзятійший од всіх бурлак...", - ці всім відомі слова написав геніальний Іван Котляревський, який прийшов у Світ Божий у дев'ятий вересневий день.

08 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У восьмий день вересня війська ВКЛ нанесли під Оршею таку руйнівну поразку війську Московії, що з огляду на подальшу історію, варто було почавити ординців у їхньому лігві. Чи не час відроджувати Велике Князівство Литовське?

07 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

229 років тому перша група запорізьких козаків висадилась на Таманському півострові, заснувала перше поселення і поклала основу заселення українцями Кубані. Це до питання: чия Кубань? А, москалі???

06 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Майже 500 років тому, у шостий день вересня до рідних берегів повернувся 1 з 5 кораблів навколосвітньої експедиція Фернана Магеллана. На землю зійшли лише 18 з 265 моряків. В чужу землю ліг і сам Магеллан. Так починалася глобалізація.

04 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

04 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У четвертий день осені С. Морзе вигадав як передавати повідомлення спеціальним кодом - абеткою Морзе. Джордж Істмен запатентував портативну фотокамеру та фотоплівку. Брін та Пейдж зареєстрували Google. Все це наблизило прихід Цивілізації Інформації.

03 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Третій день вересня та наступні 10 днів випали з історії Великобританії та її колоній...через перехід на Григоріанський календар. Наступного року третього вересня завершилась американська війна за незалежність. Наша війна з московитом ще триває.

02 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

02 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У другий день осені, з підписанням Акту про капітуляцію Японії закінчилась Друга Світова війна. Розпочали її московити разом із біснуватим фюрером, а завершив своїм підписом українець, уродженець Уманьщини генерал-лейтенант Дерев'янко Кузьма Миколайович.

31 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

31 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Останній день літа став останнім днем окупації московитами Литви і частини Німеччини - війська канаючого монстру залишили звільнені країни. У далекому 1919-му об'єднані сили УГА та Дієвої армії УНР звільнили від московитів й Київ - шкода не надовго.

29 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

За 3 дні до кінця літа завершили створення Пересопницького Євангелія, Фарадей продемонстрував перший трансформатор, Томас Ахерн - першу електричну плиту, Даймлер запатентував мотоцикл. День пам'яті захисників: в Україні вшановують загиблих.

4