Щоденник Української Кліо

22 липня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

22 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Рівно чотири роки тому, у спекотний 22-й липневий день місто Сівєродонецьк було звільнено від терористів, керованих з Москви. Так само будуть звільнені всі окуповані московитами міста, містечка та села нашої Батьківщини. Слава Україні! Слава Nації!

21 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

83 роки тому у швейцарському Монтре представники Туреччини, Великобританії, Франції, Болгарії, Румунії, Греції, Югославії, СРСР, Австралії і Японії відновили суверенітет Туреччини над протоками з Чорного в Середземне море. Зараз маємо те, що маємо.

19 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Зовсім поруч з Києвом 983 роки тому кияни завдали нищівної поразки орді хана Тугора. Більш нічого войовничого не відбулося, проте у Парижі почав працювати метрополітен, народився "батько" всіх кольтів та Великий Буба - Вахтанг Кікабідзе.

18 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 18-й липневий день прийшли у Світ Божий видатні науковці, митці, письменники, борці за права людини, дивізія Костюшко розгромила московське військо, а під стінами Святої Софії "Беркут" бив людей і шматував державні прапори - так Україна ховала Патріарха

17 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Поблизу міста Торез Донецької області російськими терористами було збито пасажирський літак Malaysia Airlines (рейс MH17 із Амстердама до Куала-Лумпур), усі 298 пасажирів і членів екіпажу загинули, серед них більш ніж 90 діточок. Помолимось за їхні душі.

16 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"В ім'я Аллаха, милостивого та милосердного..." у 16 день липня, 1300 з гаком років тому розпочався календар Хіджі, десь 350 років тому голландці відкрили о.Сахалін, який московити уперто називають своїм... ВР ухвалила Декларацію незалежності України.

15 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

15 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

По самій середині літа відбулася Грюнвальдська битва, в якій активну участь взяли українські лицарі. 381 рік по тому розпочалася інша битва - інтелектуальна: був віднайдений Розетський камінь - почалися спроби розшифровки єгипетських ієрогліфів.

14 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Суцільне насильство творилося у 14-й день липня:хрестоносці взяли Єрусалим і вирізали все населення, московити взяли Новгород і навіть дзвін вивезли, у Парижі взяли штурмом Бастилію, Нобель продемонстрував дію динаміту, Гонгадзе помітив за собою стеження.

13 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Як бойовий, запам'ятала Пані Історія тринадцятий день липня. Об'єднане військо Тевтонського та Лівонського орденів зазнало тяжкої поразки від лицарів Великого князя литовського Міндовга. А князь фон Бісмарк "Емською депешею" розв'язав війну проти Франції.

12 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Ах, яким чудовим вийшов дванадцятий день липня. Які казкові люди прийшли у Світ Божий! Як гарно дали по носі Московії, примусивши сифілітика Петра І підписати ганебні умови Прутського миру. Що характерно, Московія практично відразу почала їх порушувати.

11 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

На світанку розпочався черговий акт Волинської трагедії, за один день було вбито тисячі поляків - згадаємо їх душі у сьогоднішній вечірній молитві. Ранок 11 липня 2014 назавжди увійде в пам’ять всіх військовослужбовців і мирних громадян - Зеленопілля.

10 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У десятий липневий день народилися красива Легенда і науковий Геній. Майже тисячу років тому одна англійська леді голяка верхи протестувала проти високих податків і прийшов у Світ Божий Нікола Тесла - геній, ідеї якого лише зараз починають втілюватися.

09 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

21 рік тому у Мадриді "червоний директор" Л.Кучма підписав з НАТО Хартію про особливе партнерство. Невдовзі Московія організувала Кучмі касетний скандал і про партнерство з НАТО донедавна згадували лише грантоїди. Тепер згадують всі, але до НАТО далеко.

08 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У восьмий день липня 1497 року Божого славетний португалець Васко да Гама підняв вітрила своїх каравел і вирушив у невідомість шукати шлях з Європи до Індії - цим шляхом користувалися аж до відкриття Суецького каналу, в кінці ХІХ сторіччя.

5