Щоденник Української Кліо

22 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Під час урочистого засідання ВРУ Президент УНР в екзилі М. Плав'юк передав грамоту Державного центру УНР Президентові України Л. Кравчуку із взаємоузгодженим твердженням, що Українська незалежна держава є правонаступницею УНР.

21 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять перший день серпня відбулося дві протилежні події: сполохнуло перше повстання темношкірих рабів в США і розпочалося планомірне придушення "Празької весни" окупантами-московитами та їхніми посіпаками з т.зв. "Варшавського договору".

20 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Майже 400 років тому голландці поклали початок работоргівлі в Америці. 351 рік тому нащадок тих голландців відкрив Аляску. 251 рік тому нащадки всіх народів, що приїхали в Америку, припинили Громадянську війну. Тепер в Штатах стартують "Вояджери".

19 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"...фрацузские...Шанель№5...", - це відома фраза спрацьованого мента з "Діамантової руки" була б неможлива, якби у дев'ятнадцятий день серпня на прийшла у Світ Божий Габріель (Коко) Шанель. Краса врятує цей світ, в тому числі і краса від "Дому Шанель".

18 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

27 років тому, у вісімнадцятий серпневий день була здійснена перша спроба встановлення в Московії канонічного режиму всевладдя КДБ - було оголошено про "хворобу" М.Горбачова та про створення "ГКЧП". 10 років по тому КДБ повернув собі владу на теренах РФ.

17 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Шістнадцятий день серпня можна б було вважати повністю кіношним, адже прийшли у Світ Божий "високий блондин у чорному черевику" та автор "Титаніка", "Термінатора", "Чужих" та "Аватара". Але виникла спокуса намити золота на Клондайку, де відкрили родовище.

15 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Вранці у п'ятнадцятий серпневий день, Томас Альва Едісон в листі до президента Піттсбургської телефонної компанії доводив, що найкраще вітання у спілкуванні телефоном - слово "Hallo!". Тепер це одне з перших слів, які вивчають немовлята.

14 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Дві визвольних боротьби почалися в чотирнадцятий день серпня: Українські Січові Стрільці почали бої проти вояків московської орди за гору Лисоню, а на верфі Гданську Лех Валенса розпочав боротьбу проти про-московського режиму генерала Ярузельського.

13 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Тринадцятий серпневий день знову заповнений московською агресією. Тривав наступ червоної орди на Варшаву, про-кремлівський режим східної Німеччини розпочав будівництво Берлінського муру, московські окупанти увійшли в грузинське місто Горі.

12 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У спекотний дванадцятий день серпня в Острозі вийшла в світ Біблія, яку звірили з грецькими списками, а об'єднані армії УНР розпочали визвольний наступ на комуняцькі московські банди. Не добили. Тому через 70 років прийшлося закладати Пагорби Скорботи.

11 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Одинадцятий день серпня пов'язаний із Прагою. Народився у Світ Божий героїчний празький студент Ян Палах, який підпалив себе на знак протесту проти радянської окупації і в цей же ж день Польща вибачилась за участь в тій ганебній окупації.

10 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У десятий день серпня король Франциск І наказав всі офіційні документи складати французькою, а не латиною. 500 років по тому члени парламенту України ухвалили закон, який мав на меті знищення мови корінної нації. Почались запеклі бої за Іловайськ.

09 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Дивне поєднані у дев'ятий день серпня жах і казка. Можливо у вогні ядерного вибуху в Нагасакі загинули діточки, яким тато та мама читали казки про Мумі-тролів чи про Мері Поппінс, авторки яких теж народилися сьогодні.

08 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

08.08.08 - дата скидання масок, дата анонсу війни в Україні,дата припинення гуманності,дата краху міжнародної системи безпеки і епохи стабільних кордонів.Дата вторгнення Московської орди в маленьку,але незалежну та горду Сакартвело. Пом'янемо полеглих.

07 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

85 років тому в СРСР ухвалили "Закон про 5 колосків" - була утворена "правова" база Голодомору та масових репресій українців - це все що варто пам'ятати. Попри те, що у сьомий день серпня народилися Пателеймон Кулиш, Володимир Вінниченко та Мата Харі.

5