Щоденник Української Кліо

01 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В перший день літа почалася битва під Батогом між союзною армією Війська Запорозького і Кримського Ханства проти війська Речі Посполитої. Наразі ми маємо разом із кримськими татарами і всім цивілізованим світом загнати московського ведмедя назад у клітку.

31 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

31 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В останній день весни професор Едвард Джозеф де Смедт запатентував асфальт. Того ж року винахід застосували у Ньюарку (штат Нью-Джерсі). 148 років по тому, єдиною пристойною асфальтованою дорогою в Україні залишається траса Київ-а/п Бориспіль.

30 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

30 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В цей день у містечку Емс московський цар Олександр ІІ підписав указ, що суттєво розширив сферу застосування Валуєвського циркуляра, спрямованого на придушення української мови та культури. Пам'ятаємо: знищити все Українське - ідея фікс кожного московита.

29 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 29-й травневий день, у 1945 році в Норвегії відкрили кримінальну справу проти письменника, Нобелівського лауреата Кнута Гамсуна за колабораціонізм. На українських колаборантів кримінальних справ не відкривають - їх призначають на керівні посади.

28 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

34 роки тому, 28 травня, у радянський День прикордонника 19 річний хлоп з Німеччини позбавив радянських прикордонників та ППО цноти, сівши на своїй "Сессні" просто біля мавзолею Леніна, у Москві. Він успішно оминув всі захисні рубежі сов'єтів.

26 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Сім років тому почалися бої за ДАП. Ми пам'ятаємо всіх Героїв України, хто з честю пройшов пекло Донецького аеропорту. Всіх пам'ятаємо: і тих, хто вижив, і хто загинув та похований на рідній землі, і тих, хто ще лежить під руїнами.

25 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

7 років тому, у 25 травневий день, у зв'язку із втечею В.Януковича, відбулися позачергові вибори президента України. У першому турі виборів переміг Петро Порошенко. Співвідношення виборчих обіцянок та реальних справ ми з подивом спостерігали щодня.

24 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 24 день травня хочеться нагадати, що у 1571 році війська кримського хана Девлет Герая захопили Москву і за 3 години спалили її вщент. За результатами походу московський недо-цар Іван Грозний став данником Кримського ханства. Пам'ятайте, московити!

23 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Ось що таке "визволення" по московські: впродовж 48 годин в Литві арештовані та депортовані майже 37 тисяч селян, що не вступили в колгоспи - була проведена т.зв. операція "Весна". Такої самої "весни" бажають вам, московити, поневолені народи кол. СРСР.

22 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

22 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

За кількістю народжених 22 травня служителів Мельпомени, цей день можна вважати днем актора: у Світ Божий прийшли Лоуренс Олів'є, Микола Гринько, Микола Олялін, Сергій Іванов та Шарль Азнавур.

21 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Минають століття, але в кровожерна сутність московитів незмінна. 21-й травневий день став трагічним для цілого народу - адигів (черкесів), яких у 1864 році почали депортувати до Туреччини. Переселенці масово тонули у морі та гинули від чуми.

20 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

20 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 20 день травня, 38 років тому людство вперше зазирнуло в очі "чумі ХХ сторіччя" - СНІДу. У журналі "Science" вірусолог Люк Монтаньє опублікував статтю про виділення "вірусу імунодефіциту людини" (ВІЛ)

19 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

103 роки тому, 19 травня створена у Львові Українська Національна Рада проголосила утворення Української держави на українських етнічних землях у складі Австро-Угорщини. Обов'язково маємо наголошувати, що у 1991 році ми відновили державність України.

18 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

18 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У сумний 18-й день травня розпочалась депортація кримських татар з батьківщини. Всього з Криму за постановою Державного Комітету Оборони СРСР на спецпоселення було вивезено понад 100 тисяч осіб.

17 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише 29 років тому, у 17-й день травня Тім Бернерс-Лі представив архітектуру мережі World Wide Web (WWW) - розпочалася всесвітня мережева еволюція. Куди вона заведе людство, поки що не зовсім зрозуміло, але зараз ви через www читаєте дописи Кліо.

5