Щоденник Української Кліо

29 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

За 3 дні до кінця літа завершили створення Пересопницького Євангелія, Фарадей продемонстрував перший трансформатор, Томас Ахерн - першу електричну плиту, Даймлер запатентував мотоцикл. День пам'яті захисників: в Україні вшановують загиблих.

28 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

28 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять восьмий день серпня попіл наших героїв набатом б'є в наші серця. В цей день поет Василь Стус пішов в свій останній карцер, а під Іловайськом московські окупанти розстріляли колони наших вояків, що виходили з оточення.

27 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

27 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"Я бачив дивний сон..немов переді мною велика та пуста і дика площина..", у Світ Божий прийшов Іван Франко. Цього абсолютно досить аби прославити цей день. Але до пана Івана приєдналися філософ Гегель, Теодор Драйзер, Сезарія Евора та Богдан Ступка.

26 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять шостий день серпня золотоординський хан Тохтамиш спалив Москву, а Президія Верховної Ради УРСР ухвалила рішення про тимчасове припинення діяльності Компартії України. Власно, саме так треба позбавлятися колоніального комуністичного минулого.

25 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 25-й серпневий день семеро мужніх людей вийшли на Червону площу, в Москві із протестом проти окупації військами Варшавського договору Чехословаччини. На всю імперію зла знайшлося 7 справжніх людей. Джон Маккейн - друг України. Річниця смерті сенатора.

24 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Верховна Рада України прийняла затверджені конституційною більшістю Постанову та Акт проголошення Незалежності України. Насправді, це мав би бути Акт відновлення Державності та Незалежності, втрачених в результаті агресії Московії проти УНР.

23 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять третій день серпня на щоглу біля Київської міської адміністрації було піднято національний синьо-жовтий прапор України. Це тій прапор, за який українців розстрілювали, катували, саджали у тюрми та висилали у Сибір.

22 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Під час урочистого засідання ВРУ Президент УНР в екзилі М. Плав'юк передав грамоту Державного центру УНР Президентові України Л. Кравчуку із взаємоузгодженим твердженням, що Українська незалежна держава є правонаступницею УНР.

21 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять перший день серпня відбулося дві протилежні події: сполохнуло перше повстання темношкірих рабів в США і розпочалося планомірне придушення "Празької весни" окупантами-московитами та їхніми посіпаками з т.зв. "Варшавського договору".

20 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Майже 400 років тому голландці поклали початок работоргівлі в Америці. 352 роки тому нащадок тих голландців відкрив Аляску. 252 рік тому нащадки всіх народів, що приїхали в Америку, припинили Громадянську війну. Тепер Штати ідуть з Афгану

18 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

28 років тому, у вісімнадцятий серпневий день була здійснена перша спроба встановлення в Московії канонічного режиму всевладдя КДБ - було оголошено про "хворобу" М.Горбачова та про створення "ГКЧП". 10 років по тому КДБ повернув собі владу на теренах РФ.

17 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Сімнадцятий день серпня можна б було вважати повністю кіношним, адже прийшли у Світ Божий "високий блондин у чорному черевику" та автор "Титаніка", "Термінатора", "Чужих" та "Аватара". Але виникла спокуса намити золота на Клондайку, де відкрили родовище.

15 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Вранці у п'ятнадцятий серпневий день, Томас Альва Едісон в листі до президента Піттсбургської телефонної компанії доводив, що найкраще вітання у спілкуванні телефоном - слово "Hallo!". Тепер це одне з перших слів, які вивчають немовлята.

14 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Дві визвольних боротьби почалися в чотирнадцятий день серпня: Українські Січові Стрільці почали бої проти вояків московської орди за гору Лисоню, а на верфі Гданську Лех Валенса розпочав боротьбу проти про-московського режиму генерала Ярузельського.

5