Щоденник Української Кліо

18 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

27 років тому, у вісімнадцятий серпневий день була здійснена перша спроба встановлення в Московії канонічного режиму всевладдя КДБ - було оголошено про "хворобу" М.Горбачова та про створення "ГКЧП". 10 років по тому КДБ повернув собі владу на теренах РФ.

17 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

17 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"По моєму, чувак, нас кинули...". Автор цих слів народився саме в сімнадцятий день серпня. За 48 років до цього визначного дня сталася подія, яку внесли в список 20 найважливіших в історії битв: Пілсудський розгромив сов'єтів під Варшавою.

16 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Шістнадцятий день серпня можна б було вважати повністю кіношним, адже прийшли у Світ Божий "високий блондин у чорному черевику" та автор "Титаніка", "Термінатора", "Чужих" та "Аватара". Але виникла спокуса намити золота на Клондайку, де відкрили родовище.

15 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Вранці у п'ятнадцятий серпневий день, Томас Альва Едісон в листі до президента Піттсбургської телефонної компанії доводив, що найкраще вітання у спілкуванні телефоном - слово "Hallo!". Тепер це одне з перших слів, які вивчають немовлята.

14 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Дві визвольних боротьби почалися в чотирнадцятий день серпня: Українські Січові Стрільці почали бої проти вояків московської орди за гору Лисоню, а на верфі Гданську Лех Валенса розпочав боротьбу проти про-московського режиму генерала Ярузельського.

13 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Тринадцятий серпневий день знову заповнений московською агресією. Тривав наступ червоної орди на Варшаву, про-кремлівський режим східної Німеччини розпочав будівництво Берлінського муру, московські окупанти увійшли в грузинське місто Горі.

12 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У спекотний дванадцятий день серпня в Острозі вийшла в світ Біблія, яку звірили з грецькими списками, а об'єднані армії УНР розпочали визвольний наступ на комуняцькі московські банди. Не добили. Тому через 70 років прийшлося закладати Пагорби Скорботи.

11 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Одинадцятий день серпня пов'язаний із Прагою. Народився у Світ Божий героїчний празький студент Ян Палах, який підпалив себе на знак протесту проти радянської окупації і в цей же ж день Польща вибачилась за участь в тій ганебній окупації.

10 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У десятий день серпня король Франциск І наказав всі офіційні документи складати французькою, а не латиною. 500 років по тому члени парламенту України ухвалили закон, який мав на меті знищення мови корінної нації. Це найдивовижніше, що сталося в цей день.

09 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Дивне поєднані у дев'ятий день серпня жах і казка. Можливо у вогні ядерного вибуху в Нагасакі загинули діточки, яким тато та мама читали казки про Мумі-тролів чи про Мері Поппінс, авторки яких теж народилися сьогодні.

08 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

08.08.08 - дата скидання масок, дата анонсу війни в Україні,дата припинення гуманності,дата краху міжнародної системи безпеки і епохи стабільних кордонів.Дата вторгнення Московської орди в маленьку,але незалежну та горду Сакартвело. Пом'янемо полеглих.

07 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

85 років тому в СРСР ухвалили "Закон про 5 колосків" - була утворена "правова" база Голодомору та масових репресій українців - це все що варто пам'ятати. Попри те, що у сьомий день серпня народилися Пателеймон Кулиш, Володимир Вінниченко та Мата Харі.

06 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Шостого серпня відродилося Українське військо - був сформований легіон Українських Січових Стрільців (УСС), Муссоліні відкрив Венеційський кінофестиваль,бомбардувальник Б-29 "Енола Гей" скинув ядерну бомбу на Хіросиму, а марсохід "К'юріосіті" сів на Марс

05 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У п'ятий день серпня НКВС почав виконувати наказ Політбюро ЦК ВКП (б) щодо репресій по відношенню до антирадянських елементів. Пом'янемо у сьогоднішній молитві розстріляних, закатованих, вивезених у сибіри наших братів і сестер.

04 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

04 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У четвертий серпневий день монах П'єр Периньон винайшов рецепт виготовлення шампанського, прийшли у Світ Божий Марія Заньковецька, Луї Армстронг, відкрився перший в світі цирк, який мав несподіване продовження в Україні - Янукович вдруге став прем'єром.

5