Щоденник Української Кліо

24 квітня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

24 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 24-й день квітня, 104 роки тому розпочався Геноцид вірмен у Туреччині. У 1918 році трибунал визначив винними в організації репресій керівництво партії младотурків. Практично всі вони до 1922 року були вбиті активістами вірменської партії Дашнакцютун.

23 квітня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

23 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 23-й день квітня, 45 років тому КДБ попросив у Брежнєва дозволу на підтримку палестинської терористичної організації "Народний фронт звільнення Палестини". Ось звідки "ростуть ноги" сучасного ісламського тероризму. А москаль все каже: ІДІЛ - ІДІЛ!

22 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 22-й квітневий день людство почало будувати Бастилію, відкрило Бразилію, перетнуло на пароплаві Атлантику, застосувало отруйний газ. У Світ Божий прийшли мадам де Сталь, Роберт Оппенгеймер, Джек Ніколсон, Дональд Туск та Василь Вірастюк.

21 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

21-й квітневий день можна назвати днем президентів, адже президент Бразилії Жуселіну Кубічек наказав побудувати нову столицю, президент України Л.Кравчук встановив самоврядність КНУ, а недо-президенти Янукович та Медведєв підписали Харківські горе-угоди.

20 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Літак Боїнг чомусь ненавиділи при сов'єтах, ненавидять московити і зараз: 38 років тому радянський винищувач збив пасажирський Боїнг-707 корейських авіаліній, а 4 роки тому ракетою "Бук" московські агресори збили малайзійський Боїнг-777.

19 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

89 років тому, у 19 день квітня були винесені вироки членам так званої Спілки визволення України. Вся "діяльність" антирадянської організації була вигадана НКВС/ГПУ. "Суд" став першим кроком на шляху масових репресій проти української інтелігенції.

18 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Саме у 18-й день квітня, 179 років тому вийшло друком перше видання найвідомішого твору Тараса Шевченка "Кобзарь Т.Шевченка". Твір був першою збіркою поета і став першою авторською збіркою в історії української літератури.

17 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

32 роки тому закінчилась чи не найдовша війна в історії - 335-літня війна Нідерландів за архіпелаг Сіллі, контрольований Великобританією. Протягом цих років не було зроблено жодного пострілу і не було жодної жертви. Якби всі війни так закінчувались.

16 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

309 років тому було ухвалено Конституцію Пилипа Орлика. Документ було прийнято на зборах козацтва біля містечка Тягина на правому березі річки Дністер. Україномовний оригінал було віднайдено у 2008 р. в архіві давніх актів у Московії і досі там перебуває.

15 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 15-й квітневий день на підконтрольних Московії теренах розпочалося створення системи концтаборів. Практика взяття заручників і експлуатації ув'язнення та отримання прибутку з безкоштовної примусової праці припала комунякам до смаку.

14 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

14 квітня Максим Залізняк з козаками, освятивши ножі у Мотриному монастирі в Холодному Яру, почали повстання гайдамаків (Коліївщину). На бік повсталих перейшов козачий полк під орудою уманського сотника Івана Гонти, посланий на розгін гайдамаків.

12 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

12 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

За радянськими святцями 12-й квітневий день - день космонавтики. З цим можна погодитись, адже не тільки стартом Гагаріна славетний цей день. У 1981 році у Сполучених Штатах було здійснено перший старт за програмою "Спейс Шатл"

11 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

11-й квітневий день можна вважати днем королев: 527 років тому народилася королева Маргарита Наварська, одна з перших французьких письменниць, а 56 років тому на кіноекранах з'явилася "Королева бензоколонки", яку студія ім. Довженко знімала в м.Пирятин.

10 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Чорний день для Польщі. Під Смоленськом в авіакатастрофі загинув президент Польщі Лех Качинський та цілий ряд польських високопосадовців, громадських діячів та священників (загалом 97 осіб). Низка обставин свідчить, що катастрофа не була випадковою.

5