Щоденник Української Кліо

25 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У різні роки 25 лютого відбулася низка доленосних подій: М.Хрущов на партійному сходняку виступив із доповіддю про культ особи Сталіна, М.Горбачьов на збіговиську червоних попередив про застійні явища, а урка В.Янукович склав президентську присягу.

24 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

24 лютого 1836 р. Семюель Кольт отримав патент на шестизарядний пристрій для стрільби, котрий став символом американського Дикого Заходу - револьвер "Кольт". Громадяни України права на особисту вогнепальну зброю для самозахисту не мають й у ХХІ столітті.

23 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Початок депортації чеченців та інгушів, організованої московською владою.Після масових розстрілів сотні тисяч людей, від грудних дітей до старців,без всяких засобів до існування товарними вагонами були вивезені в Казахстан і на Крайню Північ Росії.

22 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

О 04:00, 22 лютого завершилось відправлення з Межигір'я вантажних автомобілів, завантажених цінностями та антикваріатом, що їх вкрав в Україні Янукович. Янукович втік зі своєї резиденції. Спочатку до Харкова. А потім до РФ.

21 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

21 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

21 лютого на жалобному вічі виступ В. Кличка перервав сотник В.Парасюк, котрий заявив, що "політики не хочуть виконати одну умову - щоб зек пішов геть", а тому висловив ультиматум: Янукович має піти з посади до 10:00 22 лютого.

20 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

20 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лютий, 20-те - найстрашніший день Революції Гідності. Масові розстріли активістів Революції. В цей день янучари вбили 40 осіб. Ми пам'ятаємо, ніколи не забудемо і не пробачимо. Всі кати та їх господарі мають бути покарані.

18 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

18 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 18-й день лютого розпочалося гостре протистояння на Майдані Незалежності. Внаслідок бойових дій протягом 3-х днів загинуло більше сотні осіб. Жоден з організаторів та виконавців вбивств Небесної Сотні не поніс покарання.

17 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише 17-го лютого 2015 року Євросоюз офіційно визнав участь московських вояків у окупації та бойових діях на сході України. До цього дня в Європі вважали, що стріляють по наших хлопцях та збили літак МН-17 виключно шахтарі та трактористи з Донбасу.

16 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 16-й день лютого прийшов у Світ Божий Микола Макаренко, археолог, музеєзнавець і мистецтвознавець. Страчений окупаційною владою через відмову (1934) підписати акт на знесення Михайлівського Золотоверхого монастиря. Царство йому Небесне і вічна подяка.

15 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Після урочисто оголошеного у прямому ефірі президентом України припинення вогню, згідно угоди "Мінськ-2", за першу добу "тиші" російські терористи завдали 112 ударів по позиціях ЗСУ. Це ціна домовленостей з Московією. За всі роки нічого не змінилося.

14 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

67 років тому, замість святкувати День всіх Закоханих, Микита Хрущов на засіданні ХХ з'їзду КПРС розпочав свою промову з засудження культу особи І.Сталіна (Джугашвілі). Але сталінізм досі живий і саме він надихає Московію на агресію проти України.

13 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

По смерті Ю.Андропова керівником СРСР став вірний соратник Л.Брежнєва К.Черненко. Він відрізнявся від свого патрона тим, що у Брежнєва живлення було від батарейок, а у Черненка - від розетки.

12 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

12-й лютневий день можна вважати трохи космічним: у 1161 році відбулося перше в Україні письмово зафіксоване місячне затемнення. Минуло лише 800 років і з навколоземної орбіти стартував до Венери автоматична міжпланетна станція "Венера-1"

11 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В один день, 11-й день лютого, але з різницею у 26 років в Києві відбулися: республіканська конференція з питань культури української мови та установча конференція Товариства української мови імені Тараса Шевченка, які продемонстрували: наша мова жива!

6