Щоденник Української Кліо

12 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У спекотний дванадцятий день серпня в Острозі вийшла в світ Біблія, яку звірили з грецькими списками, а об'єднані армії УНР розпочали визвольний наступ на комуняцькі московські банди. Не добили. Тому через 70 років прийшлося закладати Пагорби Скорботи.

11 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Одинадцятий день серпня пов'язаний із Прагою. Народився у Світ Божий героїчний празький студент Ян Палах, який підпалив себе на знак протесту проти радянської окупації і в цей же ж день Польща вибачилась за участь в тій ганебній окупації.

10 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У десятий день серпня король Франциск І наказав всі офіційні документи складати французькою, а не латиною. 500 років по тому члени парламенту України ухвалили закон, який мав на меті знищення мови корінної нації. Почались запеклі бої за Іловайськ.

09 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Дивне поєднані у дев'ятий день серпня жах і казка. Можливо у вогні ядерного вибуху в Нагасакі загинули діточки, яким тато та мама читали казки про Мумі-тролів чи про Мері Поппінс, авторки яких теж народилися сьогодні.

08 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

08.08.08 - дата скидання масок, дата анонсу війни в Україні,дата припинення гуманності,дата краху міжнародної системи безпеки і епохи стабільних кордонів.Дата вторгнення Московської орди в маленьку,але незалежну та горду Сакартвело. Пом'янемо полеглих.

07 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

87 років тому в СРСР ухвалили "Закон про 5 колосків" - була утворена "правова" база Голодомору та масових репресій українців - це все що варто пам'ятати. Попри те, що у сьомий день серпня народилися Пателеймон Кулиш, Володимир Вінниченко та Мата Харі.

06 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Шостого серпня відродилося Українське військо - був сформований легіон Українських Січових Стрільців (УСС), Муссоліні відкрив Венеційський кінофестиваль,бомбардувальник Б-29 "Енола Гей" скинув ядерну бомбу на Хіросиму, а марсохід "К'юріосіті" сів на Марс

05 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У п'ятий день серпня НКВС почав виконувати наказ Політбюро ЦК ВКП (б) щодо репресій по відношенню до антирадянських елементів. Пом'янемо у сьогоднішній молитві розстріляних, закатованих, вивезених у сибіри наших братів і сестер.

04 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

04 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У четвертий серпневий день монах П'єр Периньон винайшов рецепт виготовлення шампанського, прийшли у Світ Божий Марія Заньковецька, Луї Армстронг, відкрився перший в світі цирк, який мав несподіване продовження в Україні - Янукович вдруге став прем'єром.

03 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Сьогодні флотський день: Христофор Колумб відплив з Кадісу (за деякими даними з Уельби) у пошуку морського шляху в Індію, відкрили оперний театр "Ла Скала", а Леонід Кравчук та Борис Єльцин у Ялті поділили Чорноморський флот СРСР.

02 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

02 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Сьогодні, другого серпня, день народження Сергія Нігояна. Все решта неважливо. Сергій першим поклав своє життя за Свободу України під час Революції Гідності. Нехай упокоїться у Господа його душа.

01 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В перший день серпня, в час наближення частин Червоної Армії до східної околиці Варшави розпочалося Варшавське повстання за участі Армії Крайової, непідконтрольної комуністам. Сов'єти зупинили наступ і дозволили німцям знищити місто та учасників повстання

31 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

31 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У завершальний день липня знову забороняли українську мову, до влади прийшов Гітлер, запанувала "мічурінська агробіологія" та прийшли у Світ Божий геніальний де Фюнес та неперевершена Джоан Роулінг, а Бубка стрибнув з жердиною на 6,14.

30 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

30 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У передостанній день липня, 47 років тому Вотергейтський скандал сягнув свого апогею - Верховний суд США зобов'язав президента Річарда Ніксона надати спеціальному прокуророві Леону Яворському магнітофонні записи розмов у Білому домі.

29 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 29-й день липня прийшли у Світ Божий великі сини нашої землі: Іван Айвазовський, український живописець-мариніст та митрополит Андрей Шептицький. Картини першого розікрали московські окупанти, а родину владики знищив НКВС - попередник цих окупантів.

6