Щоденник Української Кліо

10 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Ну, що це за країна така!? 9 років тому над територією Московії не розминулися непрацюючий ординський супутник "Космос-2251" та діючий американський "Iridium 33" - це перше в історії зіткнення штучних супутників Землі. Піонери космосу...

09 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 9-й чорний день лютого 1667-го підписали угоду між Московією та Польщею про поділ України - Лівобережжя відійшло Москві. 251 рік по тому московські війська під командуванням Муравйова захопили Київ, столицю УНР.Розпочався червоний терор проти Українців.

08 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У восьмий день лютого народився Жуль Верн - людина, завдяки якій ми пропливли "20 тисяч льє під водою", мчали "Навколо світу за 80 днів", досліджували "Таємничий острів" та шукали "Дітей капітана Гранта".

06 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Шостий день лютого є цілком позитивним. Нікого не катували і не вбивали у підвалах НКВС. Прийшли у світ Божий куртуазні Бокаччо та Боб Марлі, Чаплін випустив "City lights", Королева Єлизавета зійшла на престол, а в Антарктиді підняли Український Прапор.

05 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 5-й лютневий день 115 тисяч московських вояків вирушило на Польщу для придушення анти-московського повстання. 28 років по тому останній вояк СРСР залишив Кабул - сов'єти почали згортати свою криваву інтернаціональну допомогу. Орда не змінюється.

04 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

04 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

17 років тому почала роботу соціальна мережа Facebook. Її заснував студент Гарвардського університету Марк Цукерберг, який за ці роки пройшов шлях від спудейської лави до мільярдних статків та участі в глобальних проектах разом гігантами Google та Apple.

03 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Після 300 років германізації та повного панування німецької мови в усіх царинах суспільства в Чехословаччині чеська мова стала офіційною - "Чехом є тільки той, хто розмовляє чеською"! А Українцем є тільки той, хто розмовляє Українською...

02 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

02 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

2-го лютого 1935 року американець Леонард Кілер продемонстрував роботу сконструйованого ним нового пристрою, названого поліграф або "детектор брехні" - на такому пристрої зараз мали б перевіряти кандидатів на держслужбу.

01 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У перший день останнього зимового місяця, 91 рік тому побачила світ ухвала сов'єтів щодо суцільної колективізації та боротьби з куркульством. Тобто від сьогодні почали нищити селянство, що вже за 2 роки приведе до Голодомору. Будьте прокляті, комуняки!

31 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

31 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В останній день січня, 60 років тому США запустили космічну ракету з твариною на борту - шимпанзе Хемом. На відміну від собачок, яких сов'єти запускали в космос приреченими на вірну смерть, Хем повернувся на Землю. Два Світи - дві моралі.

30 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

30 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Надзвичайно добрим видався 30-й день січня, адже 91 рік тому прийшов у Світ Божий автор неперевершених "Тореадорів з Васюківки" - Всеволод Нестайко."Тореадори" внесено до "Особливого почесного списку Г. Х. Андерсена".

29 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 січня, 00:05 • Щоденник Української Кліо

Вiдбувся бiй пiд Крутами українського студентського куреня з більшовицькими окупантами. Коли Крути знову були відбиті у окупантів військами УНР, на місці бою було зібрано останки полеглих, перевезено до Києва і 19 березня поховано на Аскольдовій могилі.

28 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 28-й день січня, 92 рік тому у Відні розпочався 1-й Конгрес українських нацiоналiстiв (Великий Збір ОУН). Створено ОУН пiд проводом полковника Євгена Коновальця. Хто знає як розгорталися б події в Україні, якби його не вбили в Роттердамі...

27 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Минуло 5 роки з дня, коли Верховна Рада України проголосувала за визнання Росії країною агресором, а т.зв. ЛНД-ДНР терористичними організаціями. Не зважаючи на це рішення, ганебно продовжується жвава торгівля, як з агресором, так і з терористами.

7