Щоденник Української Кліо

29 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 29-й день липня прийшли у Світ Божий великі сини нашої землі: Іван Айвазовський, український живописець-мариніст та митрополит Андрей Шептицький. Картини першого розікрали московські окупанти, а родину владики знищив НКВС - попередник цих окупантів.

28 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Розпочалися золота лихоманка у Монтані та Перша Світова війна, в Англії заборонили імпорт кокаїну та опіуму і замість цього розпочали запровадження поштових індексів та встановлення здатних їх читати сортувальних машин.

27 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Вкритий козацькою славою липневий 27-й день. Гетьман Петро Дорошенко розбив поляків біля Четвертинівки - саме там, де за 20 років до цього Богдан Хмельницький розбив військо Речі Посполітої під горою Батіг.

26 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

313 років тому, 26 липня за наказом гетьмана Івана Мазепи поблизу Білої Церкви страчено Василя Кочубея. Зауважимо: за зраду на користь Московії. Нехай і для нас стане гарним прикладом для наслідування ставлення Гетьмана до московських посіпак.

25 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

334 роки тому Україна зробила правильний вибір - Гетьманом було обрано Івана Степановича Мазепу. Реформатор, державник, благодійник. Людина, яка б повернула Україну у європейську родину, якби не підла зрада, куплена за московські червонці та соболя.

24 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Тисячу років тому зійшлися у битві за київський престол війська князів Ярослава та Святополка. Переміг Ярослав - його надалі називали Мудрий. А "лузера" Святополка надалі іменували Окаянним.

23 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 23 день липня почала діяти Європейська спільнота з вугілля та сталі, створена з метою об'єднання вугільних та сталеливарних ресурсів Бельгії, Західної Німеччини, Італії, Люксембургу, Нідерландів та Франції. Угода стала прообразом Європейського Союзу.

22 липня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

22 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Рівно чотири роки тому, у спекотний 22-й липневий день місто Сівєродонецьк було звільнено від терористів, керованих з Москви. Так само будуть звільнені всі окуповані московитами міста, містечка та села нашої Батьківщини. Слава Україні! Слава Nації!

21 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

84 роки тому у швейцарському Монтре представники Туреччини, Великобританії, Франції, Болгарії, Румунії, Греції, Югославії, СРСР, Австралії і Японії відновили суверенітет Туреччини над протоками з Чорного в Середземне море. Зараз маємо те, що маємо.

19 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Зовсім поруч з Києвом 983 роки тому кияни завдали нищівної поразки орді хана Тугора. Більш нічого войовничого не відбулося, проте у Парижі почав працювати метрополітен, народився "батько" всіх кольтів та Великий Буба - Вахтанг Кікабідзе.

18 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 18-й липневий день прийшли у Світ Божий видатні науковці, митці, письменники, борці за права людини, дивізія Костюшко розгромила московське військо, а під стінами Святої Софії "Беркут" бив людей і шматував державні прапори - так Україна ховала Патріарха

17 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Поблизу міста Торез Донецької області російськими терористами було збито пасажирський літак Malaysia Airlines (рейс MH17 із Амстердама до Куала-Лумпур), усі 298 пасажирів і членів екіпажу загинули, серед них більш ніж 90 діточок. Помолимось за їхні душі.

16 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"В ім'я Аллаха, милостивого та милосердного..." у 16 день липня, 1300 з гаком років тому розпочався календар Хіджі, десь 350 років тому голландці відкрили о.Сахалін, який московити уперто називають своїм... ВР ухвалила Декларацію незалежності України.

15 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

15 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

По самій середині літа відбулася Грюнвальдська битва, в якій активну участь взяли українські лицарі. 381 рік по тому розпочалася інша битва - інтелектуальна: був віднайдений Розетський камінь - почалися спроби розшифровки єгипетських ієрогліфів.

7