Щоденник Української Кліо

10 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Після селянських повстань початку 30-х в УРСР запровадили спецтрійки ГПУ, яким надали право розглядати справи повстанців у прискореному режимі із застосуванням "вищої міри соціального захисту". Московська смерть продовжила жнива в Україні.

09 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Який різноспрямований дев'ятий день весни! У Світ Божий прийшли 3 великих українських майстри-художники: Тарас Шевченко, Микола Пимоненко та Георгій Нарбут. А 18 років тому несправедливість режиму Кучми виплеснулась бійкою наших хлопців з "беркутнею".

08 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Восьмого березневого дня військами Володимиро-Суздальського князя Андрія Боголюбського захоплено та зруйновано Київ. Але часи міняються. Мета московського диктатора Володимира Богомерзького захопити Київ не здійсниться ніколи. Амінь.

07 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У сьомий день весни був повалений уряд першого пост-радянського, законно обраного президента Грузії (Сакартвело) Звіада Гамсахурдія. Владу в Грузії очолив колишній І секретар ЦК КП Грузії, екс-міністр МЗС СРСР Едуард Шеварнадзе.

06 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У шостий березневий день хімік Фелікс Гофман отримав патент на нові ліки. Фірма "Байєр" назвала новинку "аспірин", тобто речовина, яка прискорює одужання. 169 років минуло з того дня, а ми все ще приймаємо аспірин від "Байєра", коли погано себе почуваємо.

05 березня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

05 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У п'ятий день весни герцог Мальборо, сер Вінстон Черчилль у провінційному університеті міста Фултон виголосив промову, в якій вперше використав словосполучення "Залізна Завіса" - так розпочалося нова фаза міжнародних відносин - Холодна війна.

04 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

04 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

4-те березня має повне право іменуватися днем музикантів. В різні роки цього дня прийшли у Світ Божий Антоніо Вівальді, Михайло Вербицький, тенор Іван Козловський, кобзар Василь Литвин, композитор та співак Володимир Івасюк.

03 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

03 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У третій день весни в Латвії та Естонії відбулися референдуми, більшість учасників яких висловилася за вихід цих республік зі складу СРСР. Балтійська весна остаточна розтопила кригу совку і ще до кінця року Імперія Зла здохла на вікі віків.

28 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В останній день лютого Музей Гетті в Каліфорнії став найбагатшим музеєм світу, отримавши 1,2 млрд. дол. по заповіту свого засновника Жана Поля Гетті. Лише відсотки з цього капіталу дають музею можливість купувати шедеври на світових аукціонах.

27 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 27-й лютневий день прийшли у Світ Божий видатні сини України: художник Микола Ґе, лікар-офтальмолог Володимир Філатов та пілот-ас Петро Нестеров. У цей день вперше відірвався від землі літак "Антей" - Нестерову було б цікаво за його штурвалом.

26 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

28 років тому, у 26-й день лютого на семінарі в CERN, Швейцарія) англієць Тім Бернерс-Лі продемонстрував роботу першого веб-браузера. Вже за два роки Веб став одним з найпопулярніших інформаційних середовищ і зараз ви читаєте ці рядки завдяки пану Тіму.

25 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У різні роки 25 лютого відбулася низка доленосних подій: М.Хрущов на партійному сходняку виступив із доповіддю про культ особи Сталіна, М.Горбачьов на збіговиську червоних попередив про застійні явища, а урка В.Янукович склав президентську присягу.

24 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

24 лютого 1836 р. Семюель Кольт отримав патент на шестизарядний пристрій для стрільби, котрий став символом американського Дикого Заходу - револьвер "Кольт". Громадяни України права на особисту вогнепальну зброю для самозахисту не мають й у ХХІ столітті.

23 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Початок депортації чеченців та інгушів, організованої московською владою.Після масових розстрілів сотні тисяч людей, від грудних дітей до старців,без всяких засобів до існування товарними вагонами були вивезені в Казахстан і на Крайню Північ Росії.

8