Щоденник Української Кліо

08 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

1654. Пам'ятатимемо цей рік. Це рік укладення Переяславської угоди про військово-політичний союз з Московією. Текст договору та т.зв. "березневих статей" знайти не вдалося. Мине 2 роки і московити зрадять всі пункти угоди і підпишуть угоду із Польщею.

07 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Христос ся Рождає! Славімо Його! - Християни східного обряду відзначають одне з найвеличніших церковних свят - Спаситель прийшов в наш світ в образі людської дитяти. Сталося це 2018 років тому у місті Вифлеємі. Всі решта подій цього дня є другорядними.

06 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

06 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

На початку 1919 року, у переддень Різдва Христового за східним обрядом в УНР отримали ноту-відповідь з Московії щодо військової агресії: Радянська Росія не воює проти УНР і російських військ (Червоної Армії) в Україні немає. Просто, як вчора написано.

05 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 5-й день нового року 226 років тому Московія із Пруссією домовились про ІІ розділ Польщі, а 22 роки тому та ж Московія заявила про відвід військ з Ічкерії, але мине лише 2 роки і московити знову стрілятимуть в Чечні. Може щось в Московії не так?

03 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Третього січневого дня прийшов у Світ Божий Джон Рональд Руел Толкін - один із фундаторів жанрового різновиду фантастики - фентезі та великий Творець Світу гоббітів, Мордору та Володаря перснів.

01 січня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

01 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

110 років тому народився Провідник - Степан Андрійович Бандера. Під його прапором билися з окупантами воїни УПА, билися наші Герої під час Майдану, женуть з нашої землі московських окупантів наші хлопці на Сході України. "Бандера прийде - порядок наведе!"

31 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

31 грудня 2018, 00:10 • Щоденник Української Кліо

19 років тому Борис Єльцин у присутності патріарха Алексія II передав Володимиру Путіну символи президентської влади - почалося сходження кремлівського карлика до безмежної влади, а Московія рушила до звичного для неї стану - деспотії.

29 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 грудня 2018, 00:10 • Щоденник Української Кліо

29-й день зими можна б було назвати "Днем гуми", адже прийшли в світ Чарльз Макінтош - винахідник просоченої гумою тканини, який подарував своє ім'я плащам з такої тканини та Чарльз Нельсон Гудєар - колеса наших авто з його вулканізованої гуми.

28 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 грудня 2018, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 28-й день грудня група зрадників України підписали в Москві союзний договір із Московією - віддали Неньку у чергове ґвалтування. Але кращі сини України в цей самий день через 22 роки під прапором Бандери билися із НКВС біля с.Кореличі, на Львівщині.

27 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 грудня 2018, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Знову два світи - різні події. В червоній імперії запровадили новітнє кріпацтво - систему прописки і почали повномасштабне вторгнення в Афганістан. Інший світ створив Міжнародний валютний фонд, підвищивши рівень співпраці демократичних країн.

26 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 грудня 2018, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Дванадцять два роки тому, у 26-й день останнього місяця року українці дали першого копняка Януковичу та його янучарам - відбулося переголосування ІІ туру виборів президента України. Переміг Ющенко, який згодом повернув Януковича на посаду прем'єра.

25 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 грудня 2018, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Вітаємо всіх, хто святкує Різдво Христове за Григоріанським календарем. Христос ся Рождає! Славимо Його! Перше задокументоване святкування Різдва Господнього у Римі відбулося у 336 році.

8