Щоденник Української Кліо

01 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В перший день серпня, в час наближення частин Червоної Армії до східної околиці Варшави розпочалося Варшавське повстання за участі Армії Крайової, непідконтрольної комуністам. Сов'єти зупинили наступ і дозволили німцям знищити місто та учасників повстання

31 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

31 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У завершальний день липня знову забороняли українську мову, до влади прийшов Гітлер, запанувала "мічурінська агробіологія" та прийшли у Світ Божий геніальний де Фюнес та неперевершена Джоан Роулінг, а Бубка стрибнув з жердиною на 6,14.

30 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

30 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У передостанній день липня, 47 років тому Вотергейтський скандал сягнув свого апогею - Верховний суд США зобов'язав президента Річарда Ніксона надати спеціальному прокуророві Леону Яворському магнітофонні записи розмов у Білому домі.

29 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 29-й день липня прийшли у Світ Божий великі сини нашої землі: Іван Айвазовський, український живописець-мариніст та митрополит Андрей Шептицький. Картини першого розікрали московські окупанти, а родину владики знищив НКВС - попередник цих окупантів.

28 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Розпочалися золота лихоманка у Монтані та Перша Світова війна, в Англії заборонили імпорт кокаїну та опіуму і замість цього розпочали запровадження поштових індексів та встановлення здатних їх читати сортувальних машин.

27 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Вкритий козацькою славою липневий 27-й день. Гетьман Петро Дорошенко розбив поляків біля Четвертинівки - саме там, де за 20 років до цього Богдан Хмельницький розбив військо Речі Посполітої під горою Батіг.

26 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

313 років тому, 26 липня за наказом гетьмана Івана Мазепи поблизу Білої Церкви страчено Василя Кочубея. Зауважимо: за зраду на користь Московії. Нехай і для нас стане гарним прикладом для наслідування ставлення Гетьмана до московських посіпак.

25 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

334 роки тому Україна зробила правильний вибір - Гетьманом було обрано Івана Степановича Мазепу. Реформатор, державник, благодійник. Людина, яка б повернула Україну у європейську родину, якби не підла зрада, куплена за московські червонці та соболя.

24 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Тисячу років тому зійшлися у битві за київський престол війська князів Ярослава та Святополка. Переміг Ярослав - його надалі називали Мудрий. А "лузера" Святополка надалі іменували Окаянним.

23 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 23 день липня почала діяти Європейська спільнота з вугілля та сталі, створена з метою об'єднання вугільних та сталеливарних ресурсів Бельгії, Західної Німеччини, Італії, Люксембургу, Нідерландів та Франції. Угода стала прообразом Європейського Союзу.

22 липня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

22 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Рівно чотири роки тому, у спекотний 22-й липневий день місто Сівєродонецьк було звільнено від терористів, керованих з Москви. Так само будуть звільнені всі окуповані московитами міста, містечка та села нашої Батьківщини. Слава Україні! Слава Nації!

21 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

84 роки тому у швейцарському Монтре представники Туреччини, Великобританії, Франції, Болгарії, Румунії, Греції, Югославії, СРСР, Австралії і Японії відновили суверенітет Туреччини над протоками з Чорного в Середземне море. Зараз маємо те, що маємо.

19 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Зовсім поруч з Києвом 983 роки тому кияни завдали нищівної поразки орді хана Тугора. Більш нічого войовничого не відбулося, проте у Парижі почав працювати метрополітен, народився "батько" всіх кольтів та Великий Буба - Вахтанг Кікабідзе.

18 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 18-й липневий день прийшли у Світ Божий видатні науковці, митці, письменники, борці за права людини, дивізія Костюшко розгромила московське військо, а під стінами Святої Софії "Беркут" бив людей і шматував державні прапори - так Україна ховала Патріарха

9