Щоденник Української Кліо

05 березня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

05 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У п'ятий день весни герцог Мальборо, сер Вінстон Черчилль у провінційному університеті міста Фултон виголосив промову, в якій вперше використав словосполучення "Залізна Завіса" - так розпочалося нова фаза міжнародних відносин - Холодна війна.

04 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

04 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

4-те березня має повне право іменуватися днем музикантів. В різні роки цього дня прийшли у Світ Божий Антоніо Вівальді, Михайло Вербицький, тенор Іван Козловський, кобзар Василь Литвин, композитор та співак Володимир Івасюк.

03 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

03 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У третій день весни в Латвії та Естонії відбулися референдуми, більшість учасників яких висловилася за вихід цих республік зі складу СРСР. Балтійська весна остаточна розтопила кригу совку і ще до кінця року Імперія Зла здохла на вікі віків.

29 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

366 сторінок Щоденника Української Кліо опубліковані на сайті INTV. Автори вирішили продовжити роботу і наступні 365 днів. До Щоденника Кліо з часом додасться Альбом мойри Лахесіс. Далі обов'язково буде, бо Українська Історія і Українські Долі невичерпні.

28 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В передостанній день лютого Музей Гетті в Каліфорнії став найбагатшим музеєм світу, отримавши 1,2 млрд. дол. по заповіту свого засновника Жана Поля Гетті. Лише відсотки з цього капіталу дають музею можливість купувати шедеври на світових аукціонах.

27 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 27-й лютневий день прийшли у Світ Божий видатні сини України: художник Микола Ґе, лікар-офтальмолог Володимир Філатов та пілот-ас Петро Нестеров. У цей день вперше відірвався від землі літак "Антей" - Нестерову було б цікаво за його штурвалом.

26 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

29 років тому, у 26-й день лютого на семінарі в CERN, Швейцарія) англієць Тім Бернерс-Лі продемонстрував роботу першого веб-браузера. Вже за два роки Веб став одним з найпопулярніших інформаційних середовищ і зараз ви читаєте ці рядки завдяки пану Тіму.

25 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У різні роки 25 лютого відбулася низка доленосних подій: М.Хрущов на партійному сходняку виступив із доповіддю про культ особи Сталіна, М.Горбачьов на збіговиську червоних попередив про застійні явища, а урка В.Янукович склав президентську присягу.

24 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

24 лютого 1836 р. Семюель Кольт отримав патент на шестизарядний пристрій для стрільби, котрий став символом американського Дикого Заходу - револьвер "Кольт". Громадяни України права на особисту вогнепальну зброю для самозахисту не мають й у ХХІ столітті.

23 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Початок депортації чеченців та інгушів, організованої московською владою.Після масових розстрілів сотні тисяч людей, від грудних дітей до старців,без всяких засобів до існування товарними вагонами були вивезені в Казахстан і на Крайню Північ Росії.

22 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

О 04:00, 22 лютого завершилось відправлення з Межигір'я вантажних автомобілів, завантажених цінностями та антикваріатом, що їх вкрав в Україні Янукович. Янукович втік зі своєї резиденції. Спочатку до Харкова. А потім до РФ.

21 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

21 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

21 лютого на жалобному вічі виступ В. Кличка перервав сотник В.Парасюк, котрий заявив, що "політики не хочуть виконати одну умову - щоб зек пішов геть", а тому висловив ультиматум: Янукович має піти з посади до 10:00 22 лютого.

20 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

20 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лютий, 20-те - найстрашніший день Революції Гідності. Масові розстріли активістів Революції. В цей день янучари вбили 40 осіб. Ми пам'ятаємо, ніколи не забудемо і не пробачимо. Всі кати та їх господарі мають бути покарані.

9