Щоденник Української Кліо

12 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Попелюшка, Кіт у чоботях, Спляча красуня, Червона Шапочка, звірятка, феї, чарівники і чаклуни, добро і зло, страх і співчуття все це прийшло у наше дитинство у казках геніального француза Шарля Перро, який саме 12-го січня прийшов у Світ Божий.

11 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

94 роки тому прийшов у Світ Божий отець Йосиф (Кладочний) - священик УГКЦ, близький друг Владики Андрія (Шептицького), капелан і в'язень концтабору Береза Картузька, капелан дивізії «Галичина», в'язень ГУЛАГу. Церква і Нація багаті такими слугами Божими

10 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

10 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Десятий день року можна вважати днем метрополітену. У 1863 році в Лондоні відкрилася перша лінія "труби" і стала такою популярною і економічно вигідною, що у найближчі десятиліття прикладу Лондону наслідували Ліверпуль, Глазго, Нью-Йорк, Чікаго, Берлін ..

09 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

9 січня 1991 року московські окупанти зайняли всі вузлові, стратегічні точки Вільнюса. Мине ще 2-3 дні і Литва заплатить криваву данину Московії за свою Свободу. Запам'ятаємо: московит ніколи не має чесних та мирних намірів. Крапка.

08 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

1654. Пам'ятатимемо цей рік. Це рік укладення Переяславської угоди про військово-політичний союз з Московією. Текст договору та т.зв. "березневих статей" знайти не вдалося. Мине 2 роки і московити зрадять всі пункти угоди і підпишуть угоду із Польщею.

07 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Христос ся Рождає! Славімо Його! - Християни східного обряду відзначають одне з найвеличніших церковних свят - Спаситель прийшов в наш світ в образі людської дитяти. Сталося це 2020 років тому у місті Вифлеємі. Всі решта подій цього дня є другорядними.

06 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

06 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

На початку 1920 року, у переддень Різдва Христового за східним обрядом в УНР отримали ноту-відповідь з Московії щодо військової агресії: Радянська Росія не воює проти УНР і російських військ (Червоної Армії) в Україні немає. Просто, як вчора написано.

05 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 5-й день нового року 227 років тому Московія із Пруссією домовились про ІІ розділ Польщі, а 23 роки тому та ж Московія заявила про відвід військ з Ічкерії, але мине лише 2 роки і московити знову стрілятимуть в Чечні. Може щось в Московії не так?

03 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Третього січневого дня прийшов у Світ Божий Джон Рональд Руел Толкін - один із фундаторів жанрового різновиду фантастики - фентезі та великий Творець Світу гоббітів, Мордору та Володаря перснів.

01 січня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

01 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

112 років тому народився Провідник - Степан Андрійович Бандера. Під його прапором билися з окупантами воїни УПА, билися наші Герої під час Майдану, женуть з нашої землі московських окупантів наші хлопці на Сході України. "Бандера прийде - порядок наведе!"

31 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

31 грудня 2020, 00:10 • Щоденник Української Кліо

21 рік тому Борис Єльцин у присутності патріарха Алексія II передав Володимиру Путіну символи президентської влади - почалося сходження кремлівського карлика до безмежної влади, а Московія рушила до звичного для неї стану - деспотії.

29 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 грудня 2020, 00:10 • Щоденник Української Кліо

29-й день зими можна б було назвати "Днем гуми", адже прийшли в світ Чарльз Макінтош - винахідник просоченої гумою тканини, який подарував своє ім'я плащам з такої тканини та Чарльз Нельсон Гудєар - колеса наших авто з його вулканізованої гуми.

9