Суспільство

Слова, слова: як наш мозок інтерпретує розмовну мову

22 жовтня, 01:12 • Суспільство

Вчені ще на крок наблизилися до розуміння того, як наш мозок інтерпретує розмовну мову. Цей процес потребує неймовірно складного і масштабного опрацювання інформації, яке відбувається практично миттєво.

Московські хакери ховаються за іранським обличчям

21 жовтня, 15:01 • Суспільство

Російська хакерська група Turla, за якою стоїть ФСБ Росії, зламала операцію іранської кібершпигунської групи (під кодовою назвою OilRig) для власних замаскованих атак на уряди та промислові організації в декількох країнах протягом останніх 18 місяців.

Керівник хору імені Верьовки прокоментував участь у скандальному номері "Кварталу"

21 жовтня, 11:39 • Суспільство

Неприємна ситуація, – керівник хору імені Верьовки прокоментував участь у номері "Кварталу". Він також зазначив, що хор часто працює за контрактами. За його словами, цього разу "Квартал" заплатив їм 30 тисяч гривень за виступ у номері.

Хор імені Верьовки разом з 95 кварталом "зробили всіх"

21 жовтня, 09:43 • Суспільство

Висміювання підпалення будинку ексголови Нацбанку Валерії Гонтаревої негативно вплине на інвестиційний клімат в Україні, заявив міністр розвитку економіки. Міністр культури вибачився перед Гонтаревою.

У неділю США вивели свої сили із найбільшої бази у північній Сирії (ВІДЕО)

21 жовтня, 07:38 • Суспільство

Кореспонденти з місця подій повідомляють, що понад 70 бронемашин у супроводженні гелікоптерів, провезли персонал та військове обладнання через місто Таль-Тамр і попрямували на схід.

1