Суспільство

Справа Шеремета: з Антоненка зняли електронний браслет

27 вересня, 15:42 • Суспільство

Шевченківський суд Києва замінив одному з підозрюваних у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета Андрію Антоненку запобіжний захід з цілодобового на нічний домашній арешт без необхідності носити електронний браслет.

Кожен п'ятий нелегал, затриманий при перетині кордону Білорусі, має зв'язки з Росією - спецслужби Польщі

27 вересня, 15:27 • Суспільство

Про зв'язок кожного п'ятого затриманого на польсько-білоруському кордоні було офіційно оголошено на прес-конференції польських сил безпеки.

Тимошенко пропонує реальні механізми, щоб олігархи за лічені дні стали просто бізнесменами, - експерт

27 вересня, 15:08 • Суспільство

Методи бурхливої імітації «боротьби з олігархами», розгорнуті Зеленським, викликають, м'яко кажучи, нерозуміння у наших західних партнерів, які очікують реальної боротьби з корупцією.

Вибухи на складах боєприпасів: Україна просить Чехію поділитись інформацією про диверсію у Врбетице

27 вересня, 14:35 • Суспільство

При розслідуванні вибухів на складах боєприпасів особлива увага приділяється збиранню доказів вчинення підпалів та вибухів на українських складах диверсійно-розвідувальними групами РФ або терористичними організаціями «ДНР» та «ЛНР».

Сильний землетрус відбувся на найбільшому грецькому острові Крит, одна людина загинула

27 вересня, 12:25 • Суспільство

Європейський середземноморський сейсмологічний центр (EMSC) повідомив, що землетрус був магнітудою 6,5, тоді як Геологічна служба США (USGS) оцінила його на 6,0.

ВООЗ починає широке дослідження походження COVID-19 та загрози нових пандемій

27 вересня, 09:43 • Суспільство

Новій групі вчених, названій науковою консультативною групою з походження нових патогенів, може бути доручено вивчити, чи з'явився COVID-19 у лабораторії, а також провести ширші дослідження майбутніх вірусних ризиків і зв'язків з поведінкою людини.

Гра в правила: Наскільки заразні вакциновані

27 вересня, 00:37 • Суспільство

У час, коли політика і суспільство шукають шляхів найшвидшого повернення до нормального життя, тривають суперечки про правило 2 (вакциновані й ті, хто одужали) чи правило 3 (вакциновані, ті, хто одужали і протестовані).

Не варто очікувати серйозних проривів, - Посол України про вибори в Німеччині

26 вересня, 22:33 • Суспільство

За словами дипломата, Україні необхідно в найближчі чотири роки ще більш активно переконувати німецьку політичну еліту і німецьке суспільство, що членство України в ЄС і НАТО відповідає інтересам Берліна.

1