Суспільство

Трамп: дія рекомендацій по «соціальному дистанціюванню» продовжується до 30 квітня

30 березня, 08:38 • Суспільство

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп подовжив дію федеральних рекомендацій, які радять громадянам залишатися вдома, ще на 30 днів, до кінця квітня, аби сповільнити поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Юлія Тимошенко: Під прикриттям епідемії влада провертає «аферу століття», віддаючи за безцінь українські чорноземи

29 березня, 23:12 • Суспільство

ВВ умовах пандемії та кризи, під прикриттям карантину, влада закритими кулуарними рішеннями намагається здати українську сільськогосподарську землю.

Український феномен? У нас найчастіше коронавірусом заражаються люди віком 31-40 років

29 березня, 19:56 • Суспільство

Новим коронавірусом в Україні найчастіше інфікуються особи віком від 31 до 40 років. Представники цієї вікової групи становлять 22 відсотки від загальної кількості інфікованих, повідомили в міністерстві охорони здоров'я.

І карантин не завадить: слідчі просять продовжити строки досудового слідства у справі Шеремета

29 березня, 17:15 • Суспільство

Слідчі Національної поліції просять Офіс генпрокурора продовжити строки досудового слідства у справі вбивства журналіста Павла Шеремета за підозрою Яні Дугарь, Юлії Кузьменко та Андрію Антоненку ще на два місяці - до червня 2020 року.

Неякісні медичні товари та маски з Китаю продовжують мандри Європою

29 березня, 14:09 • Суспільство

Близько 600 тисяч масок стандарту FFP2, переданих до лікарень у Нідерландах, були відкликані після випробувань, які показали, що вони не захищають обличчя або мають несправні фільтри.

Оновлено стандарти надання медичної допомоги при коронавірусі від МОЗ

29 березня, 11:46 • Суспільство

Міністерство охорони здоров’я України оновило стандарт надання медичної допомоги при захворюванні на коронавірус.Від 29 березня в Україні госпіталізуватимуть лише коронавірусних хворих у стані середньої тяжкості та тяжкому.

1