Суспільство

Похорон принца Філіпа відбудеться традиційно: Land Rover та труна з англійської дуба

13 квітня, 21:56 • Суспільство

У суботу, 17 квітня, в каплиці Святого Георгія в Віндзорському замку відбудуться похорони чоловіка королеви Єлизавети принца Філіпа, який помер, не доживши два місяці до свого 100-річчя.

У ФРН готові на поступки США в суперечці про "Північний потік - 2"

13 квітня, 20:34 • Суспільство

Після переговорів з главою Пентагону Остіном міністерка оборони ФРН Крамп-Карренбауер заявила про можливість введення мораторію на завершення спірного проекту "Північний потік - 2".

Без ухвалення ключових рішень нічого не зміниться, - С.Соболєв про постанову по поверненню пільгового тарифу на електроенергію

13 квітня, 17:49 • Суспільство

Верховна рада не підтримала постанову "Про вжиття невідкладних заходів спрямованих на повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт год"

Щеплення Johnson & Johnson в США призупинили: знову досліджують випадки тромбозу

13 квітня, 17:24 • Суспільство

Влада США призупиняє щеплення Johnson & Johnson через 6 випадків тромбозу - із майже 7 мільйонів вакцинованих. Американська компанія Johnson & Johnson відтермінувала початок використання своєї вакцини від коронавірусу у Європі

Корпорація BBC обурила британців кількістю матеріалів, присвячених принцу Філіпу в своїх програмах

13 квітня, 14:47 • Суспільство

Британська телерадіомовна корпорація BBC отримала рекордну кількість скарг від телеглядачів та радіослухачів, які були незадоволені зміною сітки мовлення через смерть чоловіка британської королеви Єлизавети II принца Філіпа.

Міноборони Румунії спростувало фейк про перекидання озброєння в Україну

13 квітня, 13:33 • Суспільство

У вівторок, 13 квітня, міністерство оборони Румунії спростувало фейкові повідомлень про те, що з румунської території нібито переправляють літаками зброю та війська до України.

ЄС та G7 закликали Росію припинити "провокації" біля кордонів України

13 квітня, 10:54 • Суспільство

Глави МЗС країн Великої сімки (G7), а також верховний представник Європейського Союзу із зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель закликали Росію припинити "провокації" поблизу кордонів з Україною.

1