Суспільство

Великобританія збільшить військову підтримку України

21 листопада, 15:03 • Суспільство

Міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон у середу, 21 листопада оголосить про намір Великої Британії розмістити в Україні додаткові війська і направити багатоцільовий корабель гідрографічної розвідки ВМС Великобританії Echo.

Революцією скористались негідники, які опанували корупційні схеми Януковича (ВІДЕО)

21 листопада, 12:35 • Суспільство

Нинішня влада не виконала ключових вимог активістів Майдану, не забезпечила економічного процвітання України і розвитку всіх галузей життя країни, натомість "опанувала корупційні схеми Януковича".

Юлія Тимошенко: Майдан – це щеплення від диктатури

21 листопада, 10:30 • Суспільство

Україна ніколи не була нацією безмовних поневолених рабів. Воля, Дикий степ, пороги Дніпра, Січ, свобода людського Духу, Честь та Гідність – це наш генетичний код, що береже країну, націю і державу, всупереч всім викликам долі та історії.

"Лікарі без кордонів" звинувачуються в розповсюдженні небезпечного сміття

21 листопада, 09:01 • Суспільство

Італія закликала до арешту корабля Aquarius, який займається порятунком мігрантів, стверджуючи, що той незаконно скинув у портах країни 24 тонни потенційно токсичних відходів.

У будинку на території вишу Поплавського квартири розкупили родичі нардепів, - ЗМІ (ВІДЕО)

20 листопада, 23:02 • Суспільство

Родичі відомих народних депутатів придбали квартири в житловому комплексі, який був збудований замість студентського гуртожитку Київського національного університету культури і мистецтв.

1