Суспільство

Іван Крулько: «Батьківщині» хочуть завадити провести «земельний» референдум через створення фейкових ініціативних груп

14 травня, 12:55 • Суспільство

«Батьківщині» стало відомо про створення фейкових ініціативних груп із проведення всеукраїнського референдуму. Це робиться для того, щоб завадити нашій команді організувати реальне волевиявлення.

Українці вимагають від президента зупинити земельну аферу й провести референдум Тимошенко, – експерт

14 травня, 12:26 • Суспільство

Влада чинить злочин, продаючи землю, коли абсолютна більшість українців – проти. А лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко захищає не лише землю, а й майбутнє людей та країни.

Пентагон евакуював з Ізраїлю своїх співробітників

14 травня, 10:05 • Суспільство

Кілька міст Ізраїлю опинилися під ракетними обстрілами з Сектору Газа. Міністерство оборони США евакуювало з Ізраїлю близько 120 своїх співробітників як запобіжний захід на тлі тривалих обстрілів.

ФБР вважає, що Росія непричетна до кібератаки на американський трубопровід, але Байден обговорить ситуацію з Путіним

14 травня, 07:02 • Суспільство

Білий дім не вважає, що до кібератаки на найбільший нафропровід у США Colonial Pipeline причетна російська влада, хоча хакери, які здійснили атаку, наймовірніше, перебувають у Росії. Про це під час брифінгу заявив Джо Байден.

Міф 150 друзів не працює: науковці спростували число Данбара

14 травня, 00:39 • Суспільство

Згідно з поширеним припущенням, 150 дружніх контактів - це максимальна кількість, яку може опрацювати мозок людини. Але зараз науковці спростували «число Данбара», перевіривши його статистично.

У Білому домі не виключають санкції проти "Північного потоку-2" внаслідок кібератак

13 травня, 23:25 • Суспільство

У Вашингтоні продовжують вважати газопровід "Північний потік-2" "поганим проектом". США не виключають, що проти трубопроводу можуть ввести санкції за кібератаки.

Картину Бенксі продали за криптовалюту втричі дорожче за очікуване

13 травня, 23:10 • Суспільство

Картина вуличного художника Бенксі була продана на торгах Sotheby's за криптовалюту. У повідомленні аукціонного дому кажуть, що криптовалюту приймали в якості плати за об'єкт фізичного мистецтва вперше.

1