Суспільство

Американські винищувачі Стелс F-22 перехопили російські бомбардувальники поблизу Аляски

20 жовтня, 17:15 • Суспільство

Два винищувачі Стелс F-22 перехопили пару російських бомбардувальників поблизу берегів Аляски ввечері в понеділок. Про це повідомило Командування аерокосмічної оборони Північної Америки (NORAD).

В Білорусі телеграм-канал і логотип NEXTA визнано екстремістськими

20 жовтня, 15:45 • Суспільство

На веб-сайті Верховного суду Білорусі зазначено, що 20 жовтня 2020 року рішенням суду Центрального району Мінська інформаційний канал Інтернет-месенджера Telegram - NEXTA-Live та логотип NEXTA були визнані екстремістськими

Підтримати економіку і захистити громадян – завдання ВРУ в умовах COVID, - С.Соболєв

20 жовтня, 14:55 • Суспільство

Постанова №4228 щодо заходів протидії поширенню COVID-19 дозволить зберегти функціонування української економіки на прийнятному рівні, але разом із тим захистити населення країни, і, головне, працівників медичної галузі - від наслідків поширення COVID-19.

Чотири рівні небезпеки від МОЗ: Степанов анонсував план дій, коли щодоби виявлятимуть по 20 тисяч хворих із COVID-19

20 жовтня, 13:48 • Суспільство

Міністерство охорони здоров'я розробило план боротьби з COVID-19, відповідно до чотирьох рівнів небезпеки. Поки Україна ще на першому рівні.

Без ковбаси та бургерів: фермери в ЄС просять заборонити "сюрреалістичні" назви вегенських продуктів

20 жовтня, 08:18 • Суспільство

Європейські фермери просять Європейський парламент заборонити ресторанам та магазинам продавати вироби із назвою на кшталт "вегетаріанських гамбургерів" чи "веганської ковбаси".

В результаті досліджень таємнича зірка Бетельгейзе стала меншою і ближчою до Землі

19 жовтня, 23:42 • Суспільство

Зірка Бетельгейзе, що є десятою у списку найяскравіших зірок, які можна спостерігати з Землі неозброєним оком, має менші розміри і розташована ближче від нашої планети, ніж вважалося.

10