Суспільство

Pegasus: Федеральна поліція Німеччини також була клієнтом шпигунського програмного забезпечення

17 вересня, 21:55 • Суспільство

Німецька преса розказала, що головна німецька поліцейська служба уклала контракт з NSO Group, і невідомо, чи програмне забезпечення все ще використовується чи ні.

"Забули включити в бюджет", - У Міноборони пояснили 1,5 мільярда гривень заборгованості військовим

17 вересня, 21:25 • Суспільство

У Міністерстві оборони відреагували на повідомлення про наявність заборгованості із обов'язкових виплат військовослужбовцям Збройних сил України.

Афганістан: Таліби замінили міністерство у справах жінок на "поліцію моралі"

17 вересня, 20:44 • Суспільство

Після приходу до влади талібів в Афганістані були введені жорсткі обмеження. Але багато жінок, які стали основною мішенню для радикальних ісламістів, не збираються здаватися і продовжують боротися за свої права.

Родичі вимагають компенсацій: в Австрії почався судовий процес щодо поширення коронавірусу на гірськолижному курорті Ішглі

17 вересня, 18:38 • Суспільство

У земельному суді Відня у п'ятницю, 17 вересня, розпочався процес проти органів влади Австрії щодо поширення коронавірусу в Ішглі у лютому 2020 року.

Всеукраїнське муніципальне опитування: як українці голосували б у різних містах

17 вересня, 17:55 • Суспільство

Якби вибори до Верховної Ради відбувалися наступної неділі, то у різних містах України, тих, хто однозначно пішов би голосувати, від 32% до 59%. Водночас взагалі б не пішли голосувати від 14% до 35%.

Пожежі в Каліфорнії: "генералу Шерману" та іншим секвоям видали захист

17 вересня, 14:19 • Суспільство

В США, у національному парку Секвойя, в Сьєрра-Неваді, Каліфорнія, секвої - дерева найбільших видів у світі загорнули в алюмінієву фольгу, щоб захистити їх від наближення пожежі.

Європарламент має намір поновити евакуацію біженців з Афганістану

17 вересня, 12:16 • Суспільство

У резолюції висловлено співчуття з приводу недостатнього співробітництва між країнами-членами ЄС, які брали участь в хаотичній евакуації з аеропорту Кабула. Також державам ЄС не вдалося координувати свої дії з США.

Військові Сухопутних сил США візьмуть участь в масштабних навчаннях в Україні

17 вересня, 07:01 • Суспільство

Цього року в навчаннях візьмуть участь приблизно 6 000 військових з 12 країн-союзниць та партнерів, а ще 150 представників Сухопутних сил США забезпечуватимуть навчання.

10