Суспільство

Амбасада США: потрібно ще чимало зробити, щоб здійснити прагнення Революції Гідності

21 листопада, 23:38 • Суспільство

Амбасада США в Україні заявило про підтримку народу України та пов'язаних з Євромайданом надій на успішну економіку та уряд, який працює на благо українців, поважає їхні права й однаково ставиться до всіх громадян відповідно до закону.

Комісія ЄС оцінить безпеку російської атомної електростанції в Білорусі, тим часом у Вільнюсі роздають таблетки йодіда калія

21 листопада, 21:59 • Суспільство

Європейська комісія на запит депутатів Європарламенту оцінить рівень безпеки на Островецькій АЕС. Тим часом Вільнюське самоврядування продовжило роздачу таблеток йодиду калію населенню до середини грудня.

Від "кодів здоровʼя" до питання вакцини: Саудівська Аравія проводить віртуальний саміт G20

21 листопада, 20:41 • Суспільство

Голова Китайської народної республіки Сі Цзіньпін, запропонував створити міжнародний механізм визнання «кодів здоровʼя». Кожен, хто знаходиться в країні отримує «червоний», «жовтий» або «зелений» QR-код.

Миротворці ОБСЕ на Донбасі: чи місія можлива. У ТКГ розкрили ключову ідею в "плані "Б" щодо Донбасу

21 листопада, 19:14 • Суспільство

Ключовою ідеєю так званого плану "Б" по Донбасу є введення миротворчого контингенту. Українська сторона вже фактично знайшла спосіб забезпечити цей варіант.

Трамп звинувачує Pfizerв в т.ч. у затягуванні строків вводу в експлуатацію антивірусної вакцини

21 листопада, 18:53 • Суспільство

Колишньому президент США Д,Трампу не сприймає свою поразку на перегонах. Тепер він звинувачує великі фармацевтичні компанії у тому, що вони запустили проти нього негативну рекламу, – вважає Трамп

Автопробіг "Майдан – Феофанія" : земля, фаєри та асфальт біля установи, де лікується Зеленський (ФОТО)

21 листопада, 17:35 • Суспільство

З нагоди сьомої річниці початку Революції Гідності кілька сотень активістів у Києві влаштували автомарш "Майдан - Феофанія". Вони рушили до лікарні, де наразі від COVID-19 лікується президент Володимир Зеленський.

У Шмигаля є план "Б" у разі провалу карантину "вихідного дня"

21 листопада, 15:39 • Суспільство

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що уряд розробляє план "Б" на випадок, якщо не спрацює "карантин вихідного дня". За його словами, тоді в Україні можуть запровадити більш жорсткий карантин.

У військовому госпіталі у Винниках, де нібито стався вибух, відновили постачання кисню

21 листопада, 12:33 • Суспільство

Рятувальники допомогли відновити постачання кисню у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих у Винниках, - повідомляє обласне ДСНС.

Юлія Тимошенко у сьому річницю Майдану: Хто має гідність і свободу, інше обов’язково здобуде

21 листопада, 12:02 • Суспільство

Сьогодні у нас свято… Нове свято, яке не призначене згори і не успадковане від далеких предків. Воно ще не має своїх усталених ритуалів, звичаїв та традицій.… «Пливе кача» через Майдан…

На алеї Героїв Небесної Сотні у Києві помолилися за полеглих під час Революції Гідності

21 листопада, 11:50 • Суспільство

На алеї Героїв Небесної Сотні у Києві відбувся молебень та покладання квітів біля екуменічного храму архистратига Михаїла та українських новомучеників УГКЦ.

11