Суспільство

Щоб мати результат, треба дотримуватись карантинних обмежень - МОЗ попереджає про посилення контролю

16 жовтня, 12:47 • Суспільство

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко попередив про посилення контролю за дотриманням в Україні карантинних вимог, в тому числі через складання адмінпротоколів за порушення маскового режиму.

"Чорна смуга" авіації: в Росії все частіше падають літаки

16 жовтня, 09:35 • Суспільство

Якщо ж враховувати всі серйозні авіаційні аварії, зокрема за участю військових та легкомоторних літаків і вертольотів, то за неповні десять місяців їх в Росії було 39, з них 21 закінчилася загибеллю людей.

Pfizer/BioNTech просять у ЄС допустити вакцину від коронавірусу для малих дітей

16 жовтня, 08:56 • Суспільство

Виробники вакцини від коронавірусу BioNTech/Pfizer подали до регулятора ЄС заявку на допуск препарату для щеплень дітям від п'яти до 11 років. Вони кажуть, що дослідження демонструють безпечність і ефективність вакцини.

346 пасажирів Boeing 737 MAX - жертви приховування інформаціі колишнім головним льотчиком-випробувачем

15 жовтня, 21:15 • Суспільство

Мін'юст США висунув звинувачення в шахрайстві колишньому головному льотчика-випробувача Boeing Марку Форкнеру за приховування достовірної інформації про літаки 737 MAX, зокрема, щодо недоліків системи керування, що призвело до людських жертв.

Білоруська влада заробляє мільйони доларів на мігрантах - спецслужби Польщі

15 жовтня, 20:36 • Суспільство

На спільному брифінгу з прессекретарем прикордонної служби речник координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарін представив інформацію про отримання білоруською владою коштів від міграційного шляху.

12