Суспільство

У Білорусі назвали фейком заяви литовської сторони про недобросовісну охорони кордону

14 червня, 20:35 • Суспільство

Білоруська влада кидає незадокументованих мігрантів з Іраку на кордонах Литви, намагаючись дестабілізувати найбільш активного гравця в регіоні чи принаймні насолити йому.

Брифінг МЗС Білорусі по літаку Ryanair: Мінськ звинуватив Вільнюс у відмові приймати борт

14 червня, 16:34 • Суспільство

У свою чергу, представник Міноборони заперечив факт "повітряного тероризму", оскільки "перехоплення" літака винищувачем МіГ-29, який злетів з аеродрому в Барановичах, нібито не сталося. За його словами, мова йде лише про супроводження.

Білорусь: Протасевича привели на брифінг МЗС. Дипломати та журналісти на знак протесту покинули залу

14 червня, 16:10 • Суспільство

Міністерство закордонних справ Білорусі проводить брифінг у Національному прес-центрі для представників засобів масової інформації, а також іноземних посольств та міжнародних організацій, акредитованих у Білорусі.

Україна заперечує слова Лукашенка про відмову прийняти літак авіакомпанії Ryanair

14 червня, 15:09 • Суспільство

Диспетчери в Україні не отримували запити на посадку від лайнера, пізніше перехопленого Мінськом, заявив глава держпідприємства "Украерорух". Лукашенко стверджував, що Львів і Київ відмовилися прийняти літак.

Набули чинності нові американські санкції відносно РФ

14 червня, 12:50 • Суспільство

Фінансовим організаціям США заборонено брати участь в первинних розміщеннях російських держоблігацій, випущених після 14 червня Банком Росії, Фондом національного добробуту або російським мінфіном.

Білорусь: проти Софії Сапеги завели ще одну кримінальну справу, а її скаргу про затримання було відхилено

14 червня, 12:14 • Суспільство

Деталі справи невідомі, оскільки адвокат перебуває на підписці про нерозголошення інформації. 14 червня суд відхилив апеляцію Сапеги на затримання.

На референдумі у Швейцарії провалились урядові екоініціативи та закон про захист клімату

14 червня, 09:54 • Суспільство

У разі ухвалення цього закону бензин та дизельне пальне подорожчали б, а за авіаперельоти жителям країни, залежно від маршруту, довелося б сплачувати більшу суму.

12