Суспільство

Поки Лукашенко керує країною, Світлана Алексієвич не бачить можливості повернутись до Білорусі

21 листопада, 10:42 • Суспільство

Лауреатка Нобелівської премії Світлана Алексієвич не повернеться в Білорусь до відставки Олександра Лукашенка. При цьому вона вважає, що в західних країнах не розуміють, що відбувається в Білорусі.

Японський магазин завів собі робота, котрий перевіряє, чи носять клієнти маски (ВІДЕО)

21 листопада, 09:58 • Суспільство

Японський магазин придбав спеціального робота для того, щоб він визначав дистанцію між покупцями й наявність у них масок. Робот ввічливо просить людей надягнути маску, якщо вона відсутня на обличчі.

Як змінилася свідомість південно-східних регіонів після Майдану. Пояснює доктор філософії

21 листопада, 07:35 • Суспільство

Доктор філософських наук, професор, завідувач відділу філософії культури, етики і естетики Інституту філософії НАН України Євген Бистрицький вважає, що Майдан під час Революції гідності мав два вектори - проєвропейський і проукраїнський.

Міністр Степанов передумав та заговорив про 30 тис.хворих для введення локдауну

20 листопада, 23:39 • Суспільство

Раніше локдаун очікували і при 9500 хворих за добу, і при 15 тисячах. Степанов пояснює це тим, що кількість ліжок збільшується, тому медична система витримує складніші ситуації.

Чудеса діджиталізації: "Слуга народу" змінив стать під час відеозасідання комітету, в Нідерландах журналіст потрапив на секретну нараду

20 листопада, 21:15 • Суспільство

Замість «слуги народу» Іванова на засіданні одного з комітетів шість разів проголосувала невідома жінка — ЧЕСНО. А секретну відеоконференцію міністрів оборони ЄС перервав журналіст, який підібрав код доступу

Ще одне "європейське попередження": ЄС застерігає Україну від спроби зруйнувати реформи у Міністерстві освіти

20 листопада, 17:54 • Суспільство

Європейський Союз знову застерігає українську владу від спроб відмовитися від змін у структурі Міністерства освіти України, які руйнують проведені раніше реформи.

12