Суспільство

Лідери 27 країн ЄС обговорять питання Росії на саміті в Порту

06 травня, 15:47 • Суспільство

Дії Росії будуть обговорюватися під час неформального саміту ЄС в Порту, оскільки, як заявив високопоставлений брюссельський чиновник, відбувається надто багато, щоб чекати на дискусію в Брюсселі

Для боротьби з Covid-19 Індія задіяла військово-морський флот

06 травня, 14:05 • Суспільство

Есмінці та десантні кораблі індійських ВМС виконують доставку медичного кисню та репатріацію громадян Індії. В Індії за минулу добу виявили 412 262 нових випадки зараження коронавірусом і 3 980 смертей від наслідків COVID-19.

Боротьба з корупцією - одне з найважливіших питань для українців, - Ентоні Блінкен

06 травня, 13:31 • Суспільство

Боротьба з корупцією є одним з найбільш важливих питань для українського народу, заявив державний секретар США Ентоні Блінкен після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Києві.

Питання продажу землі має вирішуватись тільки на референдумі, - Іван Крулько

06 травня, 12:59 • Суспільство

Українці повинні мати можливість висловити свою думку на всеукраїнському референдумі щодо такого стратегічного питання як розпродаж української землі сільгосппризначення.

Адміністрація Байдена нарахувала 80 тисяч російських військових на кордоні з Україною

06 травня, 12:49 • Суспільство

Росія відвела тільки кілька тисяч своїх військових від кордону з Україною. Водночас як заявляють в адміністрації президента США Джо Байдена, понад 80 тисяч російських військовослужбовців залишаються на кордоні під час навчань США і НАТО.

Катастрофа Ан-26: ОГП повідомив про завершення розслідування

06 травня, 12:15 • Суспільство

Офіс генерального прокурора повідомляє про завершення досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом катастрофи літака Ан-26 поблизу Чугуєва Харківської області 25 вересня 2020 року, внаслідок якої загинуло 26 військових.

Юлія Тимошенко звернулася до США із закликом допомогти Україні у боротьбі з COVID-19

06 травня, 11:30 • Суспільство

Сьогодні під час зустрічі з Державним Секретарем США Ентоні Блінкеном, Юлія Тимошенко звернулась до США з проханням якнайшвидше допомогти Україні придбати якісні вакцини Pfizer для захисту громадян України в умовах пандемії коронавірусу.

13