Суспільство

Чи є розумна цьому альтернатива: чи дозволять вакцинованим від COVID-19 те, чого не можна іншим

10 січня, 00:35 • Суспільство

До ресторану чи на літак лише зі щепленням проти коронавірусу? У Німеччині та в інших країнах дискутують про те, чи варто вакцинованним від COVID-19 надавати якісь привілеї.

Шаман та поціновувач речей Ненсі Пелосі: в США продовжують затримувати активних учасників штурму Капітолію

09 січня, 23:42 • Суспільство

У США правоохоронці затримали трьох чоловіків, які стали обличчями штурму будівлі Конгресу: «шамана» Джейка Анджелі, Річарда Барнетта, що увірвався в кабінет спікерки Ненсі Пелосі, та Адама Джонсона, який виніс кафедру із залу засідань.

Ще не кінець історії: президент Трамп може оголосити помилування учасникам штурму Капітолію

09 січня, 23:10 • Суспільство

За словами експертів, немає жодної юридичної перешкоди для такого помилування, втім рішення Дональда Трампа може бути сприйняте неоднозначно, адже наразі розслідується смерть у Капітолії поліцейського, якого, за попередніми даними, забили до смерті.

Можлива диверсія: до розслідування вибуху на магістральному газопроводі долучилася поліція

09 січня, 21:15 • Суспільство

Оператор газотранспортних систем України не виключає, що розгерметизація на газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород в Полтавській області могла статися через диверсію.

Коронавірус: Дружина Макрона заразилася, а королеві Єлизаветі II та її чоловіку зробили щеплення від COVID-19

09 січня, 19:55 • Суспільство

Королева Великої Британії Єлизавета II та її чоловік герцог Единбурзький Філіп прищепилися від коронавірусу. Дружина президента Франції Емманюеля Макрона Бріжит отримала позитивний результат тесту на коронавірус.

Вибух на магістральному газопроводі біля Лубнів: інформацію передадуть до СБУ

09 січня, 18:15 • Суспільство

Оператор газотранспортних систем України назвав причину вибуху на газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород поблизу Лубнів в Полтавській області. Інцидент стався через розгерметизацію магістрального газогону.

ФБР розслідує наміри взяти у заручники конгресменів під час заворушень в Капітолії

09 січня, 16:15 • Суспільство

Федеральний суд округу Колумбія розглядає звинувачення щодо 13 осіб, які брали участь в нападі на Конгрес США 6 січня 2021 року. Справи ще близько 40 осіб зараз розглядає Вищий суд округу Колумбія.

Шрами Землі: Як видобуток корисних копалин спотворює краєвид планети (ФОТО)

09 січня, 15:39 • Суспільство

Людське прагнення отримати найновішу електроніку, вдосталь палива та багатств земних надр залишає руйнівні сліди на поверхні земної кулі. Ці фотографії промовисто розповідають, як видобуток корисних копалин змінює краєвиди планети.

14