Суспільство

У Європарламенті пропонують відключити Росію від системи SWIFT через ескалацію на кордоні з Україною

11 квітня, 12:25 • Суспільство

У разі подальшої ескалації на кордоні з Україною Заходу слід пригрозити Росії замороженням рахунків олігархів та від'єднанням Росії від міжнародної платіжної системи SWIFT, вважає голова фракції ЄНП Манфред Вебер.

У Китаї вперше визнали недостатню ефективність своїх вакцин

11 квітня, 11:52 • Суспільство

За словами китайського медичного чиновника, розглядається питання комбінації окремих вакцин. Гао Фу також закликав врахувати переваги західних вакцин, створених за технологією мРНК.

Південноафриканський штам коронавірусу може бути більш стійким до вакцини Pfizer – дослідження

11 квітня, 10:25 • Суспільство

Південноафриканський штам COVID-19 виявився стійким до вакцини, розробленої німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.

За минулу добу в Україні виявлено 12 112 випадків COVID-19, щеплено 4 048 людей

11 квітня, 09:51 • Суспільство

Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Харківській (1 374), Дніпропетровській (1 333), Донецькій (839), Хмельницькій (811) та Львівській (720) областях, у Києві 697 випадків.

Головний висновок звіту про смоленську катастрофу стосується участі Росії - ексміністр оборони Польщі

11 квітня, 07:01 • Суспільство

Робота комісії показує, що безпосередньою причиною катастрофи літака став вибух, який стався до того, як літак досяг висоти т.зв. берези Бодіна, - додав Мацєревич

Постачання вакцини з Південної Кореї під загрозою? У МОЗ звинувачують київський офіс AstraZeneca у затягуванні реєстрації

10 квітня, 22:51 • Суспільство

У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що український офіс компанії AstraZeneса не поспішає подавати заявку на реєстрацію їх вакцини від COVID-19. А це гальмує процес постачання цих препаратів в Україну.

2