Суспільство

В МОЗ пояснили, чому вакцина від грипу є не всюди і коли з'являться нові дози

28 жовтня, 10:47 • Суспільство

Міністерство охорони здоров'я заявляє, що відсутність вакцин від грипу, зокрема, на Житомирщині, Київщині та Чернігівщині пов'язана із відсутністю виробництва вакцин Україною і комерційними поставками.

Небезпечна суміш: антибіотики при коронавірусі

28 жовтня, 08:02 • Суспільство

Страх перед важким перебігом COVID-19 і недовіра до системи хорони здоров'я змушує українців вживати антибіотики, лікуючись вдома. Фахівці застерігають від такого самолікування або "профілактики" ускладнень.

Кабмін має пояснити українцям мотивацію росту ціни на газ - Михайло Цимбалюк

27 жовтня, 18:10 • Суспільство

Нинішня влада піде шляхом підвищення тарифів не лише на газ, а й на інші енергоносії, які в підсумку призведуть до здорожчання комунальних послуг та продуктів харчування.

Коронавірус у світі: нові країни - мільйонники та антитіла, що живуть лише декілька місяців

27 жовтня, 17:55 • Суспільство

Кількість країн, де число хворих на Covid-19 перевищило мільйон, за останній тиждень збільшилося з чотирьох до восьми - до них додалися Франція, Іспанія, Аргентина і Колумбія.

ЦВК: Голоси вже порахували понад 90% дільничних виборчкомів

27 жовтня, 16:12 • Суспільство

Станом на 12-ту годину вівторка більше 91% дільничних виборчих комісій завершили підрахунок голосів на чергових місцевих виборах, склали протоколи та передали виборчу документацію до відповідних ТВК.

Українські та американські водолази досліджують дно і гідроспоруди нового пункту базування ВМСУ в Одеській області

27 жовтня, 13:14 • Суспільство

Фахівці спеціалізованого підрозділу ВМС США Underwater Construction Team One (UCT-1) розпочали роботи з підводного огляду та гідрографічних промірів у районі одного з причалів порту Південний, нещодавно переданого для потреб українських ВМС.

2