Суспільство

"Маленька переможна газова війна": що готує Росія перед початком опалювального сезону

31 липня, 10:39 • Суспільство

Газпром уже чотири місяці не контрактує додаткових обсягів постачання газу до ЄС. Це стосується передусім транспортування через українську ГТС, але не тільки. Таким чином вони створюють дефіцит газу.

Не сподобався переможець виборів - Трамп скасує і вибори і їх результати

30 липня, 23:47 • Суспільство

Комітет з нагляду та реформ Палати представників США оприлюднив рукописні нотатки керівництва Міністерства юстиції які свідчать, що експрезидент Дональд Трамп вимагав від відомства скасувати результати виборів, на яких переміг Джо Байден.

Російський "Спутник" не доїде до Бразилії - контракт скасовано

30 липня, 22:06 • Суспільство

Бразилія має намір розірвати контракт на поставку 10 млн доз російської вакцини "Супутник V" через затримки з її сертифікацією: бразильська компанія-партнер росіян не подала потрібні дані про вакцину.

Білоруські "Кіберпартизани" заявили що отримали паспортні дані та фотографії всіх білорусів

30 липня, 20:41 • Суспільство

У розпорядженні хакерів опинились дані мільйонів білорусів, включаючи "приховані записи" про керівництво правоохоронних органів, людей, наближених до Олександра Лукашенка, співробітників КДБ та шпигунів в Євросоюзі, повідомляє "Свабода" .

Новий осередок коронавірусу в Китаї - найгірший ковід-спалах з часів Уханю

30 липня, 19:54 • Суспільство

Нова хвиля коронавірусу, яку спочатку зафіксували в Нанкіні, поширилася на п'ять провінцій Китаю та Пекін. Державні ЗМІ кажуть про найшвидше поширення хвороби від початку спалаху в Ухані.

"Пожежна команда" РНБО у дії: в обленерго можуть ввести тимчасові адміністрації

30 липня, 19:15 • Суспільство

Президент дослухався до критики та вирішив через РНБО не допустити підвищення цін на електроенергію. Рада національної безпеки та оборони допускає введення тимчасових адміністрацій на підприємствах низки олігархів, які поставляють електроенергію.

2