Суспільство

Рівненська міліція офіційно заявила, що перейшла на сторону народу

29 січня 2014, 14:14 • Суспільство

У Рівному створені загони народної самооборони до складу яких увійшли народні дружини та правоохоронці, які спільними силами патрулюють вулиці. Про це повідомили у прес-службі УМВС України у Рівненській області.

Ви стоїте за золотий унітаз Януковича, - Балашов на акції «Стоп Майдан» (ВІДЕО)

29 січня 2014, 13:14 • Суспільство

Акцію на підтримку Януковича в Україні, під назвою "Стоп Майдан" відвідав підприємець Геннадій Балашов. Телеведучий і підприємець поспілкувався з людьми, яких привезли з Криму.

Пішов на*уй звідси, - антимайданівець журналісту (ВІДЕО)

29 січня 2014, 11:44 • Суспільство

У журналіста Громадського телебачення Богдана Кутєпова мітингувальники від Партії регіонів під час прямої трансляції відібрали планшет. Пізніше один з мітингувальників зірвав з шиї Кутєпова акредитацію Верховної Ради.

"Правий сектор" взяв на себе відповідальність за революцію

29 січня 2014, 00:09 • Суспільство

Головнокомандувач «Правого сектору», голова центрального проводу Всеукраїнської організації «Тризуб» Дмитро Ярош наголосив, що готовий взяти на себе відповідальність за революцію в Україні.

"По нас стрибали ногами, підлога була слизька від крові" (ВІДЕО)

28 січня 2014, 21:28 • Суспільство

Зліва від приміщення адміністрації на нас з дикими криками побіг "Беркут", ми відступили вправо, де нас вже чекали в машинах "тітушки" - активіст Сергій Собко розповів про те, як після спровокованого "тітушками" штурму Черкаської ОДА, "Беркут" нещад

У Чернівецькій області звільняються міліціонери, - УДАР

28 січня 2014, 21:13 • Суспільство

Через надмірне застосування сили правоохоронцями проти мітингувальників заступник начальника Глибоцького РВ УМВС у Чернівецькій області майор міліції Микола Малий подав у відставку.

2008