Суспільство

Росія звинуватила Сашка Білого в тортурах і вбивствах

08 березня 2014, 02:14 • Суспільство

Відносно Олександра Музичко, більш відомого як Сашко Білий, порушено кримінальну справу. Він підозрюється в бандитизмі щодо російських військовослужбовців. Музичко оголошений у міжнародний розшук (рос.).

"Богунівці" запрошують на навчання севастопольських ліцеїстів

08 березня 2014, 00:15 • Суспільство

Педагогічний склад та ліцеїсти Київського військового ліцею ім. Івана Богуна запрошують вихованців Севастопольського Військово-морського ліцею продовжити навчання у їхньому закладі в столиці.

Військові Волині запрошують сім’ї своїх кримських колег

07 березня 2014, 22:56 • Суспільство

Військовослужбовці 107 Центру дорожнього забезпечення Збройних Сил України, де командиром полковник Олег Безруков, виявили бажання прийняти погостювати родини військових моряків з військових частин Криму.

«Зелені чоловічки» викрали в Криму українських офіцерів. Їм загрожує небезпека

07 березня 2014, 14:10 • Суспільство

Генеральною прокуратурою України здійснюється досудове розслідування за фактом захоплення в Криму місцевими проросійськими бандформуваннями і передачі ФСБ РФ групи українських офіцерів розвідки.

Мы - граждане России. Прежде, чем "спасать", нас бы спросили (ВІДЕО)

07 березня 2014, 14:08 • Суспільство

Мы - россияне. Мы живем в разных уголках Украины - кто-то уже давно, а кто-то только приехал, кто-то по зову сердца, а кто-то по работе. Всех нас объединяет одно - мы устали слушать ложь. Поверьте, нам комфортно в этой прекрасной стране и ничего не угрожа

А что нам снится, что кончилась война, - морські піхотинці Керчі (ВІДЕО)

07 березня 2014, 14:01 • Суспільство

В Керчі морські піхотинці попри блокування російськими військами і силами так званої "самооборони", не падають духом і влаштовують концерт в своїй військовій частині, виконуючи улюблені пісні.

Українським піхотинцям набридло терпіти "самооборону" (ВІДЕО)

06 березня 2014, 17:26 • Суспільство

Після того, як в одній з українських військових частин, так звані "самооборонці", про-російські активісти та військові відключили світло, українські піхотинці не витримали і вирішили пояснити хто "хазяїн" частини.

2137