Суспільство

У магазинах міліція затримує громадян, які купують дрова

26 січня 2014, 03:19 • Суспільство

Міліція затримала сімох людей, які купували дрова в магазині на Оболоні. "Це сталося на виході з магазину «Космос», друга черга «Дрім Тауна». Чоловіки-покупці вийшли з візками і попрямували до своєї машини, чорного фольксвагена-універсалу" (рос.)

Влада наказала розширювати СІЗО

26 січня 2014, 01:56 • Суспільство

Державна пенітенціарна служба розпорядилася збільшити кількість місць в СІЗО. Керівники слідчих ізоляторів отримали наказ шукати можливість для організації додатково мінімум 50 ліжко-місць у кожному з українських СІЗО (рос.)

Штаб національного спротиву залишається в Будинку профспілок

25 січня 2014, 20:18 • Суспільство

Будинок профспілок продовжує договір оренди приміщення зі Штабом національного спротиву. Про це заявив комендант Будинку профспілок, народний депутат фракції "Батьківщина" Степан Кубів.

Євреї звинуватили "Беркут" в махровому антисемітизмі

25 січня 2014, 20:02 • Суспільство

Представництво "Беркуту" в соцмережі facebook.com рясніє матеріалами про "єврейське коріння і зв'язки з євреями" лідерів опозиції Юлії Тимошенко, Віталія Кличка, Арсенія Яценюка та Олега Тягнибока.

16-річного хлопця з друзями били шокером, дубінками, залякували ув'язненням до 6 років (ВІДЕО)

25 січня 2014, 18:20 • Суспільство

Молодий хлопець Василій Мицкан у штабі національного спротиву розказав про свою прогулянку та перше знайомство з Києвом, а саме спілкування з 6 працівниками внутрішніх військ. Жорстоке побиття відбулося 23-го січня о 17 годині вечора.

Бійці внутрішніх військ побили та розірвали посвідчення журналіста радіо "Голос Свободи" (ВІДЕО)

25 січня 2014, 18:01 • Суспільство

Після пікету біля ГПУ на працівника радіо станції "Голос Свободи" було вчинено напад працівниками внутрішніх військ. Про це на брифінгу у штабі національного спротиву повідомив народний депутат Ігор Швайка. У хлопця забрали телефон, розірвали журналістськ

До Українського дому завезли міліціонерів? (ВІДЕО)

25 січня 2014, 17:14 • Суспільство

Тим часом, до Українського дому зайшли з півсотні міліціонерів. Про таке «5 каналу» повідомили протестувальники з вулиці Грушевського. Автобус із силовиками, за їхніми словами, під'їхав до Українського дому трохи більше години тому.

Волонтерку Майдану "Беркут" побив, вивіз в ліс і забрав ліки від астми

25 січня 2014, 15:06 • Суспільство

У Києві "Беркут" вивіз з залізничного вокзалу волонтерку медичної служби Майдану, відібрав документи та ліки та побив. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст Костянти Вєтов.

2258