Суспільство

Курсанти-нахімовці з Одеської морської академії вирушають на практику на кораблі НАТО

04 червня 2014, 10:45 • Суспільство

Курсанти факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії проходитимуть практику на кораблях НАТО. Вже завтра троє з них вирушають на навчання до Великої Британії на півтора роки.

Порошенко і Московський патріархат

04 червня 2014, 10:33 • Суспільство

Близькі до УПЦ ЗМІ вже поспішили повідомити публіку, що вибори президента і мера столиці виграли "парафіяни УПЦ", "прихильники курсу митрополита Володимира на автономію" а також на "церковну єдність" (рос.).

Кияни відмовляються від оренди заміських будинків

04 червня 2014, 00:47 • Суспільство

Цього року власники заміської нерухомості можуть залишитися без орендарів. У квітні-травні кількість угод з оренди будинків впало на 25-30% в порівнянні з аналогічними місяцями минулого року (рос.).

Мер Донецька про бойові дії, евакуації та бомбосховища

04 червня 2014, 00:13 • Суспільство

У виконком Донецької міської ради з питань допомоги біженцям не зверталися. Про це заявив міський голова Олександр Лук'янченко. Мер зазначив, що перша хвиля біженців із зони бойових дій їде до родичів (рос.).

Кримська «влада» нарахувала 2 тис самозахоплень земель

03 червня 2014, 22:18 • Суспільство

Площа самовільно захоплених земель в Криму на сьогоднішній день складає близько 2 тисяч га, заявив «голова» Республіканського комітету Криму із земельних ресурсів Олександр Гордецький (рос.).

2258