Суспільство

Бандерівський Київ сьогодні (ВІДЕО)

28 березня 2014, 14:34 • Суспільство

Від початку Євромайдану пройшло вже 4 місяці. Змінювалися вимоги, цілі, люди, атмосфера... і змінювався Київ, який став центром так званої Революції Гідності. Як сьогодні виглядає столиця України та чи є там бандерівці - дивіться у відео.

Мінкульт пропонує повернути українське дублювання іноземних фільмів

28 березня 2014, 04:41 • Суспільство

Міністерство культури ініціює прийняття нормативних актів, які відновлять практику обов'язкового дублювання українською мовою іноземних фільмів, яке було скасоване в часи президентства Віктора Януковича.

Родина Ротару не хоче російського громадянства і не лишатиме дім в Криму

27 березня 2014, 21:03 • Суспільство

Українська співачка Софія Ротару, молдаванка за походженням, народжена в Україні, не планує змінювати громадянство. А вже тим більше не збирається продавати або кидати свій будинок у Ялті.

Не віддавайте паспорт іншим особам, - державна міграційна служба

27 березня 2014, 20:34 • Суспільство

Державна міграційна служба України застерігає громадян в жодному разі не передавати стороннім особам свої паспорти України навіть при отриманні документа, що засвідчує громадянство іншої держави. 

Кримські випускники зможуть стати студентами і без ЗНО

27 березня 2014, 20:27 • Суспільство

Випускники кримських шкіл зможуть вступити в українські вузи, склавши вступні іспити у разі, якщо вони не зможуть пройти зовнішнє незалежне тестування. Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун на брифінгу у четве

В Києві готують і відновлюють бомбосховища

27 березня 2014, 19:26 • Суспільство

Столичне керівництво затурбувалося приведенням у порядок притулків довгострокового перебування людей. Найближчим часом планується забезпечити повну диспетчеризацію або навігацію системи притулків та укриттів.

2259