Суспільство

Терористи замінували прикордонників відділу Дякове, штаб АТО не реагує

31 травня 2014, 12:10 • Суспільство

Група "Інформаційний Спротив" повідомляє, що після нічного бою біля відділу прикордонної служби "Дякове" та відбиття атаки терористів, українські прикордонники виявилися заблокованими.

Гіпермаркет "Метро" у Донецьку після мародерства, як після бомбардування (ФОТО,ВІДЕО)

31 травня 2014, 11:28 • Суспільство

Пограбований напередодні гіпермаркет ‘Метро’ біля аеропорту в Донецьку після мародерів виглядає, як після бомбардування: всюди розтрощені та розграбовані полиці, на підлозі розкидані рештки продуктів та побиті пляшки від алкогольних напоїв.

В результаті бою на прикордонному пункті "Дякове" поранено 3 військовослужбовців, 1 контужений

31 травня 2014, 10:50 • Суспільство

В результаті бою біля прикордонного відділу "Дякове" на Луганщині поранені троє військовослужбовців, один контужений. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

В Криму безкоштовно лікуватимуть тільки при наявності російського паспорта

31 травня 2014, 09:53 • Суспільство

В окупованому Криму представники російського Федерального фонду медстрахування приступили до видачі безкоштовних медичних полісів, але тільки громадянам, які мають російські паспорти (рос.).

Життя в Криму після окупації

31 травня 2014, 09:21 • Суспільство

На Сімферопольському вокзалі немає звичної штовханини. Не зустріла я і кримську самооборону. На перший погляд, таксистів навіть більше, ніж туристів. Ціни тепер називають спочатку в рублях, а потім в гривнях (рос.).

Валерія "обмила" в ресторані отриманий від Путіна орден

31 травня 2014, 07:41 • Суспільство

У квітні 2013 року, напередодні свого ювілею, співачка Валерія отримала особливий подарунок. Їй присвоїли звання народної артистки Росії. А 28 травня в Єкатерининському залі Кремля відбулося урочисте вручення ордена артистці (рос.).

Дніпропетровці вишикувалися в черги, щоб здати кров для поранених солдатів (ВІДЕО)

31 травня 2014, 06:17 • Суспільство

Сотні мешканців Дніпропетровська зібралися в п'ятницю біля обласної лікарні імені Мечникова, щоб здати кров для українських силовиків, поранених під час антитерористичної операції в східних областях України.(рос.)

2262