Суспільство

По порушниках кордону в Азовському морі прикордонники відкриватимуть вогонь (ВІДЕО)

07 липня 2014, 15:15 • Суспільство

Держприкордонслужба України попереджає, що прикордонники відкриватимуть вогонь по порушниках, які намагатимуться незаконно перетнути морський кордон на Азовському морі.

Терористи змінили тактику дій (ВІДЕО)

07 липня 2014, 14:48 • Суспільство

Змінилася тактика терористів, які нападають на українських прикордонників. Вони добре озброєні і дуже мобільні. Про це на брифінгу повідомив перший заступник голови Державної прикордонної служби України Павло Шишолін.

Ніяка «ДНР» нам не потрібна, - жителі Слов’янська (ВІДЕО)

07 липня 2014, 14:38 • Суспільство

Місцеві жителі Слов'янська після звільнення міста від терористів зібралися біля міськради та сказали на камеру, що вони думають про "ДНР". Місцеві почали підтримувати українську владу та хочуть жити в Україні. 

Покидаючи Слов'янськ, Гіркін вивозив не поранених, а антикваріат Штепи

07 липня 2014, 13:16 • Суспільство

Після втечі терористів зі Слов’янська та Краматорська в соцмережах поширюється текст, написаний кимось з прихильників ДНР на прізвисько Макеївка-кун, в якому агент ГРУ Стрєлок-Гіркін звинувачується у зраді. 

Російське ТБ: Адвокат Тимошенко торгує людськими органами через соцмережу (ВІДЕО)

07 липня 2014, 11:55 • Суспільство

Один з російських каналів показав глядачам сюжет про нібито зламане листування Сергія Власенка, колишнього адвоката Юлії Тимошенко, в якій він обговорює торгівлю органами з німецьким лікарем Ольгою Вібер і командиром батальйону Донбас.

2506