Суспільство

На Київщині мікроавтобус зіткнувся з потягом: три людини загинуло

30 травня 2014, 10:23 • Суспільство

О 01.45 30 травня у м. Біла Церква Київської області на регульованому залізничному переїзді водій мікроавтобуса Mercedes Vito порушив правила дорожнього руху, виїхав на закритий шлагбаум, де зіткнувся з локомотивом товарного потягу. 

За бойовиків Донбасу "підписалася" кримська «Альфа»

30 травня 2014, 00:50 • Суспільство

На Донбасі на стороні терористів активно виступає кримська «Альфа», про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук (рос.).

Мета Кремля сьогодні - підтримка зони постійної нестабільності на Сході України

29 травня 2014, 23:18 • Суспільство

Які б плани та ідеї не володіли умами кремлівських стратегів раніше - повернення контролю над всією Україною, створення на частині територій України «Новоросії» або приєднання до Росії якихось регіонів - зараз концепція явно змінилася (рос.).

Души у нас залиты кровью, - донецькі школярі змусили телеведучу плакати (ВІДЕО)

29 травня 2014, 20:36 • Суспільство

Донецькі школярі заспівали пацифістську пісню, а кліп виклали в інтернет. Діти сподіваються, що дорослі почують їх заклик до світу. Кліп школярів про світ зворушив до сліз ведучу телеканалу "Донбасс".

Донецькі сепаратисти порахували серед загиблих вихідців із Росії

29 травня 2014, 15:31 • Суспільство

Один із лідерів донецьких сепаратистів Олександр Бородай заявив, що серед убитих під час антитерористичної операції в аеропорту "Донецьк" мінімум 33 бойовики є вихідцями з Росії.

Віднині право на землю можна реєструвати не лише за місцем розташування ділянки (ВІДЕО)

29 травня 2014, 15:13 • Суспільство

Віднині громадянини України можуть зареєструвати право на землю сільськогосподарського призначення не тільки за місцем розташування земельної ділянки, а також в інших структурних підрозділах, що діють в межах відповідної області.

У збитому під Слов’янськом вертольоті вижив один військовий. Всього загинуло 12 людей

29 травня 2014, 15:10 • Суспільство

У збитому 29 травня під Слов'янськом Донецької області вертольоті загинули шість бійців Національної гвардії і шість представників спецпідрозділу "Беркут".

Терористи відпустили «розстріляних» міліціонерів

29 травня 2014, 13:58 • Суспільство

Терористи відпустили двох співробітників горлівської міліції - начальника кримінальної міліції Калінінського РВ Дмитра Крикунова та начальника сектору карного розшуку Романа Бабюка, захоплених раніше в полон.

2508