Суспільство

Той, хто поміняв бронежилети на Рендж Ровер? (ВІДЕО)

03 липня 2014, 19:13 • Суспільство

Поставки амунції для української армії контролює "махровий корупціонер з минулої влади" Максим Гольдарб - колишній прокурор м. Дебальцеве, що потрапив до Києва в часи Януковича і Пшонки. Зараз він працює директором департаменту внутрішнього аудиту в

Курсанти-нахімовці, що не зрадили Україну, починають стажування на кораблі ВМС Італії

03 липня 2014, 18:28 • Суспільство

Завтра на борту великого десантного корабля ВМС ЗС Італії «Сан Джорджіо» розпочнеться стажування курсантів Академії Військо-Морських Сил Збройних Сил України імені П. С. Нахімова матросів Павла Георга та Микити Гречухи.

Терористи прикриваються білим прапором для наближення до блокпостів сил АТО

03 липня 2014, 17:27 • Суспільство

На блокпостах сил АТО, спостерігається тенденція використання терористами білого прапора для наближення до блокпостів та відкриття вогню по українських військовослужбовцях.

СБУ затримала козачого отамана (ФОТО)

03 липня 2014, 16:43 • Суспільство

Співробітники СБУ разом з прикордонниками у пункті пропуску "Успенка" на Донеччині затримали чергового російського козачого отамана Валерія Попова, який намагався в'їхати в Україну для підтримки терористів.

«Батьківщина» допомогла провести молодіжний футбольний турнір на Сумщині (ФОТО, ВІДЕО)

03 липня 2014, 15:22 • Суспільство

За ініціативи партії "Батьківщина" та народного депутата України Ірини Купрейчик патріотичні молодіжні футбольні команди міста Суми відзначали державне свято спортивними перемогами.

Кличко пропонує майданівцям переїхати в... санаторій

03 липня 2014, 14:42 • Суспільство

Київський міський голова Віталій Кличко заявляє, що столична влада веде перемовини з майданівцями та пропонує їм переїхати на тимчасове проживання у санаторії під Києвом. Про це він сказав на брифінгу. 

У Горлівці знайшли труп закатованого чоловіка в наручниках

03 липня 2014, 14:34 • Суспільство

Сьогодні на березі Горлівського моря місцевий житель виявив тіло невідомого чоловіка, про що негайно повідомив до правоохоронних органів. На його тілі були вогнепальні поранення в області голови і тулуба.

2512