Суспільство

Верховна Рада розширила коло осіб, що є учасниками бойових дій

02 липня 2014, 03:46 • Суспільство

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення зміни до ст. 6 закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо розширення кола осіб, що є учасниками бойових дій)”.

Перед смертю голова Луганської "Просвіти" під тортурами переписав квартиру на ката

02 липня 2014, 01:15 • Суспільство

Відомий історик, викладач і голова Луганської обласної організації «Просвіта» Володимир Семистяга перед смертю в полоні у терористів переписав на них свою квартиру.(рос.)

Біля ЦУМу прибрали барикаду

01 липня 2014, 19:43 • Суспільство

Працівники комунальних служб розібрали барикаду з бетонних блоків на розі вулиць Богдана Хмельницького та Хрещатика в центрі Києва. Рух транспорту на Хрещатику частково відновлено - по одній смузі в кожну сторону.

В центрі Донецька триває перестрілка (ВІДЕО)

01 липня 2014, 16:06 • Суспільство

У Донецьку триває штурм будівлі обласного МВС. У мережі з'явилося відео, зняте біля торгового центру "Грін Плаза" у центрі міста, недалеко біля якого знаходиться будівля Донецького обласного управління міліції.

Стрєлков заборонив військовим розформованої частини покидати «ДНР» (ДОКУМЕНТ)

01 липня 2014, 15:25 • Суспільство

"Міністр оборони" самопроголошеної Донецької народної республіки Ігор Стрєлков (Гиркин) видав наказ, згідно з яким військовослужбовцям військової частини 3004 Донецька забороняється залишати територію «ДНР».

2515