Суспільство

Сповідь інспектора: ДАІшник розповів всю правду про роботу в міліції (ВІДЕО)

02 квітня 2014, 10:33 • Суспільство

Діючий інспектор ДАІ Миколаївської області Трофименко Віктор Валентинович звернувся в "Дорожній контроль" з пропозицією відкрито розповісти на відеокамеру все те, що в реальності відбувається в органах Державтоінспекції (рос.).

Теперішня модель управління Києвом - радянський атавізм

02 квітня 2014, 07:41 • Суспільство

Команда, яка керує містом і забезпечує його життєдіяльність, у мера Нью-Йорка Майкла Блумберга поміщається в одному офісі. Це - 40 управлінців. А загальна чисельність - 100 чоловік. Києву також більше не треба.

Корвет "Тернопіль" першим піде з Криму

02 квітня 2014, 01:46 • Суспільство

Корвет "Тернопіль" першим готується для передислокації з Криму до материкової частини України. Про це на брифінгу у ВР заявив учасник переговорів з Росією щодо передислокації української військової техніки з Криму Андрій Сенченко (рос.).

Мешканці Чернівців замальовують сепаратистські триколори (ВІДЕО)

01 квітня 2014, 15:05 • Суспільство

Мешканці Чернівців взялися замальовувати російські прапори, які масово почали з’являтися на стовпах міста за останній місяць. Активісти розділилися на дев’ять груп, по четверо людей, які рушили у рушають у різні райони міста.

На ЧАЕС переміщають нову Арку до об'єкту "Укриття"

01 квітня 2014, 14:05 • Суспільство

На Чорнобильскій АЕС розпочато процес переміщення Східної частини арки Нового безпечного конфайнменту (НБК) в зону очікування. За 31 березня Східна половина Арки переміщена приблизно на шість метрів на схід у бік об'єкта "Укриття".

Приватне підприємство на Чернігівщині виготовило бойове спорядження для армії (ФОТО)

01 квітня 2014, 13:17 • Суспільство

У Прилуках на Чернігівщині колектив приватного підприємства виготував та передав для військовослужбовців Збройних Сил України першу партію комплектів бойового спорядження – "розгрузок". Про це повідомили в Міністерстві оборони України.

В пам'ять Небесній Сотні в столиці з'являться дві вулиці

01 квітня 2014, 11:00 • Суспільство

В Києві у пам'ять про героїв Небесної Сотні хочуть перейменувати дві вулиці. Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, зараз вивчається питання перейменування вулиці Інститутської і вулиці в житловому масиві Троєщина. 

2541