Суспільство

Крижана подорож: хто замерзне першим, якщо транзиту газу не буде

14 грудня, 01:12 • Суспільство

Газові переговори між Україною і Росією поки що завершуються без конкретних результатів. Хто - в Україні та за її межами - може замерзнути, якщо до 1 січня сторони так і не підпишуть новий контракт на транзит?

Справа Шеремета: адвокат Юлії Кузьменко стверджує що після залучення свідків справа розвалиться (ВІДЕО)

13 грудня, 22:20 • Суспільство

Адвокат Юлії Кузьменко, обвинуваченої в вбивстві журналіста Павла Шеремета, Владислав Добош заявив клопотання, щоб до судового процесу були залучені свідки – чоловік Кузьменко та директор Інституту, де вона працює.

«Батьківщина» підтримає всеукраїнську акцію протесту, ініційовану Національним штабом захисту рідної землі

13 грудня, 18:28 • Суспільство

У вівторок, 17 грудня, о 9:00 під стінами Верховної Ради зберуться аграрії, представники профспілок, патріотичних політичних сил, волонтери, ветерани, небайдужі українці, які виступають проти розпродажу землі.

Слідом за виборами Шотландія проведе референдум щодо незалежності

13 грудня, 13:20 • Суспільство

Перший міністр Шотландії Нікола Стерджен заявила, що високий результат Шотландської національної партії (SNP) на виборах дозволяє вимагати від Лондона дозволу на проведення другого референдуму щодо незалежності.

ЄС введе спеціальний "вуглецевий" податок на імпорт із третіх країн

13 грудня, 11:20 • Суспільство

Лідери Європейського союзу досягли в ніч на п'ятницю, 13 грудня, домовленості про введення спеціального "вуглецевого" податку на всю імпортну продукцію з третіх країн, що мають менш жорстке екологічне законодавство.

Як латифундист Сольський просуває аграрні проекти в Раді

13 грудня, 10:50 • Суспільство

Давні партнери по аграрному бізнесу народний депутат "Слуги народу" Микола Сольський і глава Офісу президента України Андрій Богдан продовжують вести спільні справи, тепер уже на державному рівні.

3