Суспільство

Іінформаційною політикою Офісу президента відтепер опікується чиновник часів Януковича

02 липня, 20:54 • Суспільство

Олександр Курдінович, який у 2011-2014 роках керував Держкомітетом телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо), очолив Службу з питань інформаційної політики Офісу президента.

Слідчі ДБР забрали у зенітних бригад прилади, необхідні для наведення ракет: командування Повітряних сил назвало це ударом по системі ППО України

02 липня, 19:54 • Суспільство

Слідчі Державного бюро розслідувань провели слідчі дії в трьох зенітних ракетних бригадах Повітряних сил України - 96-й (Київська область), 160-й (Одеська) і 208-й (Херсонська).

У грабіжників, що винесли комп'ютери і цінні речі у 50 євродепутатів Європарламенту, карантину і канікул не було

02 липня, 16:00 • Суспільство

Відповідно до щорічного бюджету ЄС для Європарламенту, сума коштів на охорону будівель і спостереження за ними становить понад 23 мільйонів євро у 2020 році.

Відповідь Китаю: Британія пропонує право громадянства для майже половини мешканців Гонконгу

02 липня, 15:03 • Суспільство

Британський прем’єр-міністр Борис Джонсон заявив, що впровадження китайського закону про національну безпеку в Гонконгу порушує китайсько-британські домовленості про передачу колишньої колонії під суверенітет Китаю 1997 р.

Був район і немає - не руйнувати, а берегти вимагає нардеп від "Батьківщини" Сергій Євтушок

02 липня, 14:40 • Суспільство

За новим перспективним планом, в межах реформи децентралізації, Костопільський район планують приєднати разом із Березнівським, Корецьким, Здолбунівським, Острозьким, Гощанським до найбільшого в області - Рівненського району.

Юлія Тимошенко: Проштовхуючи узаконення грального бізнесу, влада прагне разом з мафією грабувати українців

02 липня, 14:25 • Суспільство

Президент тисне на Верховну Раду, на депутатів, щоб сьогодні всупереч здоровій логіці та волі народу був проголосований закон про гральний бізнес.

Юлія Тимошенко: Влада не просто узаконює гральний бізнес, вона ще й хоче звільнити його від податків – це відверта корупція на людській біді

02 липня, 10:15 • Суспільство

Закон про гральний бізнес – це по суті легалізація криміналу. Ухвалення таких документів спрямовано не на наповнення бюджету, а на позбавлення людей останніх грошей.

3