Суспільство

Новаторський прорив: Байден заявив про плани адміністрації у подоланні раку, діабету, хвороби Альцгеймера

10 квітня, 19:15 • Суспільство

Адміністрація Байдена хоче виділити 6.5 мільярдів доларів на дослідження, які, як сподівається президент США, можуть дозволити здійснити прорив у діагностиці, лікуванні та попередженні низки хвороб.

Масштабні навчання тероборони на Харківщині: одночасно тренувалося близько 3500 військовослужбовців, воїнів-резервістів і військовозобов’язаних

10 квітня, 17:16 • Суспільство

Широкий спектр форм і методик підготовки захисників України застосувало командування Харківської окремої бригади територіальної оборони цієї суботи для вдосконалення своїх армійських знань та вмінь.

Операція «Тройка»: як 70 років тому з Західної України депортували "куркулів", Свідків Єгови, андерсівців. Розсекречені архіви СБУ

10 квітня, 16:42 • Суспільство

«Тройка» була останньою депортаційною операцією, яку провели радянські спецслужби на території Західної України.

Скотленд-Ярд продовжує шукати інформацію у справі про вбивство соратника Березовського

10 квітня, 15:42 • Суспільство

Поліція Великобританії знову закликала звернутися до слідства всіх, у кого є інформація про вбивство ділового партнера Бориса Березовського Миколи Глушкова.

Відбулися сутички в річницю Смоленської катастрофи

10 квітня, 15:12 • Суспільство

У Варшаві в суботу відбулися зіткнення між протестувальниками і поліцією під час пам'ятних заходів, приурочених до 11-ї річниці загибелі в Смоленській авіакатастрофі президента Польщі Леха Качинського.

По всій Британії і за її межами прозвучить артилерійський салют

10 квітня, 14:02 • Суспільство

У Британії триває жалоба за принцом Філіпом, чоловіком королеви Єлизавети ІІ, який помер 9 квітня у віці 99 років. Рівно опівдні за місцевим часом 10 квітня по всій Британії почали лунати гарматні залпи.

Тимошенко - єдиний політик, яка системно бореться проти антиукраїнських законів, - експерт

10 квітня, 13:28 • Суспільство

Референдуми, ініційовані Тимошенко, - це той механізм, який повинен наочно показати Зеленському, наскільки вся країна вважає неправильними всі його дії за два роки.

Готуються до можливих бойових дій: у Запоріжжі тривають позаплановані збори територіальної оборони

10 квітня, 10:56 • Суспільство

В Україні відбуваються військові навчання територіальної оборони. Із 7 по 16 квітня, через загострення ситуації на Донбасі, в Запорізькій області проходять позаплановані збори 110-ї бригади територіальної оборони.

3