Суспільство

В Україну йде циклон з сильним вітром та снігом

23 лютого, 07:35 • Суспільство

У неділю, 23 лютого, в Україні посилиться вітер, вдень буде 4-9° тепла, на Прикарпатті та Одещині до 12°, очікується невеликий дощ та мокрий сніг. У Карпатах - хуртовини, вночі 2-7° морозу, вдень близько 0°.

Щось пішло не так: ВООЗ стурбована випадками коронавірусу без чіткого епідеміологічного зв'язку

22 лютого, 15:18 • Суспільство

Хоч загальне число інфікованих коронавірусом за межами Китаю відносно невелике, є випадки зараження, де не простежується чіткий епідеміологічний зв'язок, кажуть у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ).

“Вервольф” у смартфоні: діджиталізація ставки Гітлера під Вінницею

22 лютого, 13:59 • Суспільство

На ставці Гітлера “Вервольф” планують встановити п’ять локацій з доповненою та віртуальною реальністю. Там відвідувачі історико-меморіального комплексу за допомогою смартфону зможуть побачити зруйновані німецькі будівлі у їхньому первинному вигляді.

Не такий страшний карантин: історія школярки з США, яка застрягла в Ухані, але дистанційно навчається в американській школі (ВІДЕО)

22 лютого, 12:39 • Суспільство

Серед 11 мільйонів людей, закритих на карантин в Ухані, опинилась учениця однієї з шкіл американського штату Вірджинія.

Саміт ЄС не зміг погодити бюджет, в Європарламенті розчаровані

22 лютого, 12:00 • Суспільство

Глави держав і урядів ЄС, які зібралися на надзвичайний саміт для ухвалення Багаторічної фінансової перспективи ЄС на 2021-27 роки (БФП), не змогли дійти згоди щодо запропонованого проєкту. У Європарламенті говорять про відсутність політичного бачення.

4