Суспільство

Останнє слово: Верховний суд Великої Британії визначить долю "боргу Януковича"

13 грудня, 09:05 • Суспільство

Британський Верховний суд у четвер закінчив чотириденні слухання у справі російської позики Україні на три мільярди доларів, що отримала назву справи про “борг Януковича”.

Плідна розмова: російський пропагандистський канал анонсував інтерв'ю із президентом України

13 грудня, 08:02 • Суспільство

Російські ЗМІ поінформували, що у неділю на кремлівсько-пропагандистському телеканалі «Россия 1» у передачі «Москва. Кремль. Путин» вийде повноцінне інтерв'ю з президентом України Зеленським

Вбивство Шеремета: «Українська правда» «обережно» ставиться до заяв слідства

13 грудня, 07:32 • Суспільство

Журналіст «Української правди» Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля в центрі Києва. Видання «обережно» ставиться до оприлюднених правоохоронцями даних про розслідування вбивства журналіста видання Павла Шеремета.

Президентська боротьба з дезінформацією занепокоїла ООН

12 грудня, 23:55 • Суспільство

Закон про вимоги і стандарти новин, який доручив розробити Володимир Зеленський, може суперечити зобов'язанням України щодо свободи вираження поглядів та інформації, вважають в місії ООН з прав людини.

Результат складної та наполегливої роботи поліції: затримано фігурантів справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета

12 грудня, 19:15 • Суспільство

Національна поліція затримала та за згодою Генпрокуратури оголошує обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.

«Батьківщина» вимагає відсторонення голови аграрного комітету та створення ТСК для розслідування корупції в земельному законі

12 грудня, 12:45 • Суспільство

Голова комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики має конфлікт інтересів, виконує вказівки аграрних монополістів, нехтує законами України та регламентом.

ВРУ ухвалила "новий-старий" закон про статус ОРДЛО

12 грудня, 12:20 • Суспільство

Верховна Рада схвалила законопроєкт, яким на рік продовжила дію особливого порядку місцевого самоврядування в окупованих районах Донеччини та Луганщини. У народі він більш відомий як закон про особливий статус Донбасу.

Європейський зелений лад порівняли із польотом на Місяць

12 грудня, 11:01 • Суспільство

Євросоюзні комісари ухвалили «Зелений лад для Європи», програму, яка передбачає досягнення країнами ЄС до 2050 року кліматичної нейтральності. Як сказала очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, це крок, який можна порівняти із польотом на Місяць.

Юлія Тимошенко: Ухвалення земельних законів за зачиненими дверима – злочин проти народу

12 грудня, 10:45 • Суспільство

Представники президентської монокоаліції в парламенті свідомо порушують регламент, форсуючи ухвалення закону про розпродаж української землі, закриваючи для публічної участі аграрний комітет – «Батьківщина» готує заяву про злочин .

4