Суспільство

Коронавірус забрав життя громадянина ЄС

22 лютого, 10:39 • Суспільство

Вперше від спричинених коронавірусом ускладнень помер громадянин ЄС. На півночі Італії влада тимчасово закрила школи. Тим часом у Китаї знову істотно зросла кількість загиблих та нових випадків зараження.

У МОЗ пояснили, як отримати послуги по Програмі медичних гарантій

22 лютого, 09:29 • Суспільство

Для отримання медичних послуг на вторинній ланці потрібно укласти декларацію з лікарем первинної ланки і, в разі необхідності, отримати у нього або вузького фахівця електронне направлення на консультацію, обстеження, операцію, тощо.

Стрілянина в Ганау: МВС ФРН починає посилену охорону "вразливих установ"

22 лютого, 07:01 • Суспільство

Поліція в Німеччині переведена в посилений режим роботи, заявив глава німецького МВС Хорст Зеехофер. Він підкреслив, що загроза з боку правих екстремістів в країні дуже висока.

В ССО ЗСУ отримали генеральський подарунок

21 лютого, 23:15 • Суспільство

Командувач Сил спеціальних операцій ЗС США в Європі генерал-майор Кірк Сміт офіційно передав навчально-тренувальному центру ССО наметове містечко, яке направили в Україну в рамках матеріально технічної допомоги від уряду США.

Ахтем Чийгоз дуже "вчасно" заявив про право на національно-територіальну автономію на півострові

21 лютого, 20:35 • Суспільство

Заступник голови меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Ахтем Чийгоз заявив про необхідність внести зміни до Конституції України про визнання права кримськотатарського народу на національно-територіальну автономію на півострові.

5