Суспільство

Небезпечні наслідки лікування Covid-19 , які бентажать лікарів

10 травня, 00:39 • Суспільство

У той час коли смертельна друга хвиля Covid-19 спустошує Індію, лікарі повідомляють про випадки рідкісної інфекції, яку також називають "чорним грибком", серед пацієнтів, що перенесли Covid-19.

У Росі після кількох днів пошуку знайшовся очільник лікарні де тримали Навального після отруєння

09 травня, 23:12 • Суспільство

Під Омськом (Російська Федерація) на три дні зник Олександр Мураховський - нинішній регіональний міністр охорони здоров'я і колишній головлікар лікарні, яка госпіталізувала опозиціонера Олексія Навального після отруєння. Його знайшли живим.

У замку Дракули лікарі-"вампіри" відкрили безкоштовний центр вакцинації від коронавірусу

09 травня, 21:15 • Суспільство

У замку Дракули в Трансільванії розпочав роботу безкоштовний центр вакцинації від коронавірусу. Медпрацівники з накладними вампірськими іклами пропонують всім охочим безкоштовне щеплення препаратом від Pfizer.

Адміністрацію Трампа звинувачують у таємному вилученні записів журналістів - ЗМІ

09 травня, 16:35 • Суспільство

Міністерство юстиції США в період президентства Дональда Трампа таємно вилучило записи телефонних розмов трьох кореспондентів газети «Вашингтон пост» (The Washington Post), які висвітлювали тему розслідування можливих зв'язків з Росією.

9 травня в Україні: комуністична символіка та сутички

09 травня, 15:15 • Суспільство

На території України сьогодні заплановано 667 заходів до Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. В деяких містах в ході відповідних заходів стались сутички з поліцією, правоохоронці відкрили кримінальні провадження.

5