Суспільство

Судно, що горіло цілий місяць, нарешті затонуло біля берегів Шрі-Ланки

17 червня, 23:29 • Суспільство

Найбільше занепокоєння викликає близько 300 тонн палива, яке використовували як паливо для корабля. Проте офіційні особи заявляють, що все паливо могло згоріти під час пожежі.

День скасування рабства в США президент Байден планує зробити державним святом

17 червня, 21:15 • Суспільство

Очікується, що американський президент Джо Байден сьогодні підпише висунуту рядом законодавців ініціативу щодо визнання федеральним святом Дня скасування рабства у країні, який відзначається 19 червня.

За підтримки Європолу у Польщі затримали контрабандистів, які постачали зброю в Україну

17 червня, 20:35 • Суспільство

Прикордонна служба Польщі спільно з Агентством внутрішньої безпеки та Національною поліцією за підтримки Європолу викрили угруповання, яке організувало канал контрабанди зброї до України.

Перебої з інтернетом призвели до проблем у роботі низки сайтів авіакомпаній та банків у світі

17 червня, 19:55 • Суспільство

Причина перебоїв полягала у проблемах із американською корпорацією Akamai, одним із лідерів ринку, що спеціалізується на наданні інтернет-послуг, кібербезпеці й хмарному сервісі для десятків провідних компаній світу.

Екскерівник "Укравтодору" Славомір Новак вніс один мільйон застави, але прокуратура її не приймає

17 червня, 19:14 • Суспільство

Прокуратура отримала один мільйон злотих застави від Славоміра Новака. Грошова застава такого розміру була визначеною судом умовою, аби колишній міністр не повернувся до слідчого ізолятора. Проте прокуратура не склала протоколу прийняття грошової застави

Юлія Тимошенко: Ми вимагатимемо від влади негайно скасувати 50%-ве підвищення ціни на газ

17 червня, 16:14 • Суспільство

Сьогодні НАК «Нафтогаз», до якого нещодавно було призначено нового керівника, зробив офіційне повідомлення про те, що з 1 червня газ для населення дорожчає на 50%.

Транзитом на Литву? Що за "туристи" з Іраку сотнями прилітають до Білорусі (ФОТО)

17 червня, 14:55 • Суспільство

З початку травня литовська влада почала повідомляти, що ситуація на кордоні з Білоруссю є небезпечною. Кількість біженців з Іраку та Сирії, які намагаються незаконно в'їхати до Литви з Білорусі, збільшилася вдвічі.

6