Суспільство

Без балів але з телешоу та Томом Генксом. Як відзначатимуть інавгурацію Джо Байдена

14 січня, 22:35 • Суспільство

Замість багатолюдних святкувань у центрі столиці США, в день інавгурації нового президента США 20 січня, команда Джо Байдена планує спеціальне 90-хвилинне телевізійне шоу.

Більшість тих, хто хворів на COVID-19, мають імунітет принаймні на 5 місяців, - дослідження

14 січня, 16:15 • Суспільство

Дослідження у Великій Британії виявило, що понад 80%, які хворіли на COVID-19, захищені від тієї хвороби принаймні на 5 місяців, але деякі при цьому можуть бути носіями коронавірусу.

Твердження останніх років стосовно успішної реформи ринку газу – суцільна маніпуляція та маячня, - Олексій Кучеренко

14 січня, 15:39 • Суспільство

Цифра 6 гривень 99 копійок за кубометр газу взята просто «зі стелі» – це головний висновок тарифного безладу в країні. Ринкова ж ціна газу повинна бути в рази меншою.

Тисячі додаткових нацгвардійців та дозвіл на зброю: У Вашингтоні посилюють заходи безпеки напередодні інавгурації Байдена

14 січня, 14:54 • Суспільство

Столиця США готується прийняти тисячі додаткових військовослужбовців Національної гвардії, які братимуть участь в підтримці порядку під час передачі влади на наступному тижні.

Не танцювала а працювала: Голова Антикорсуду в інституті Ківалова проводила робочу зустріч із студентським самоврядуванням, - ВАКС

14 січня, 13:39 • Суспільство

Голова Антикорсуду була на вечірці Ківалова з Вовком і Тупицьким, повідомили ЗМІ. Пресслужба ВАКС спростовує інформацію.

Байден про імпічмент Трампа: «Сенат повинен виконати конституційні обов'язки»

14 січня, 10:42 • Суспільство

Обраний президент погодився з тим, що Дональд Трамп підбурював до насильства «політичних екстремістів і внутрішніх терористів», які вчинили «злочинний напад» на Конгрес США.

6