Суспільство

Потрібна відверта розмова з суспільством, – Юлія Тимошенко оцінила Нормандські переговори

10 грудня, 15:20 • Суспільство

«Батьківщина» підтримує відновлення діалогу на міжнародному рівні у Нормандському форматі як крок до припинення війни та встановлення миру на українських умовах.

Самореалізуватися: 60% української молоді думають над трудовою еміграцією (ВІДЕО)

10 грудня, 15:05 • Суспільство

Масовий виїзд українців закордон - це проблема номер один, яку самі ж українці вважають найбільшою загрозою для країни (так вважають 56% опитаних). Решту проблем: економічний занепад, зубожіння населення, погіршення здоров'я нації - мають нижчі показники.

Скандал навколо вручення Нобелівських премій не вщухає

10 грудня, 13:01 • Суспільство

Туреччина заявила, що приєднується до Албанії та Косова в бойкоті церемонію вручення Нобелівських премій 10 грудня. Таким чином три країни висловлюють протест проти вручення премії з літератури за 2019 рік Пітеру Гандке.

Корупція команди Януковича увійшла до 25 найбільш кричущих справ у світі

10 грудня, 01:12 • Суспільство

Справа довкола 40 мільярдів доларів США, вкрадених з бюджету України командою колишнього президента Віктора Януковича, увійшла до низки 25 найбільш гучних корупційних справ за останні 25 років.

Угорські міністри втратили б глузд від тримовних школярів Брюсселя

09 грудня, 16:00 • Суспільство

У понеділок в регіональному парламенті Брюсселя представлять план, що має на меті забезпечити, щоб кожен, хто закінчує школу в Брюсселі у 18 років, розмовляв французькою, нідерландською та англійською мовами.

6