Суспільство

До нас їде прокурор. Колишній генпрокурор Естонії приступить до координування правової реформи України

21 лютого, 07:03 • Суспільство

Колишній генеральний прокурор Естонії Лавлі Перлінг пішла з прокуратури і зосередиться на допомозі Україні в проведенні правової реформи.

Не той народ попався: у «Слузі народу» відкинули критику

20 лютого, 21:29 • Суспільство

Голова парламентського комітету з питань здоров'я нації, член фракції «Слуга народу» Михайло Радуцький вважає необґрунтованими звинувачення в комунікаційному провалі української влади в ситуації з евакуацією українців із китайського Уханя та короновірусом

“Нехай страх не затуманює розум!” ПЦУ закликає не ненавидіти евакуйованих з Китаю українців

20 лютого, 20:45 • Суспільство

У ПЦУ закликали українців не проявляти агресію щодо співгромадян, яких було евакуйовано з Китаю, де поширилося небезпечне захворювання - коронавірус.

Глава УГКЦ закликав українців бути милосерднми, а владу - забезпечити усіх засобами безпеки

20 лютого, 20:40 • Суспільство

Глава УГКЦ звернувся до української громадськості з приводу ситуації довкола реакції людей щодо евакуації українців з Уханя, охопленого епідемією коронавірусу.

Каміння в автобуси та багаття на дорозі: Нові Санжари зустріли евакуйованих з Уханя

20 лютого, 20:04 • Суспільство

До селища Нові Санжари на Полтавщині приїхали автобуси з евакуйованими з Китаю українцями та іноземцями. Місцеві жителі намагались завадити і зокрема влаштували багаття посеред дороги.

Зе!команда йде на місцеві вибори - знайомі обличчя і знайомі технології

20 лютого, 19:55 • Суспільство

Партія "Слуга народу" почала підготовку до місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня цього року. На перший погляд ця новина може здивувати читачів, мовляв, чому так рано почали? Та насправді питання мало б стояти по-іншому: чому так пізно?

6