Суспільство

Не тільки в Одесі. Аншлаг з відпочивальників та затори: у Шацькому районі - спалах COVID-19

30 червня, 14:58 • Суспільство

Через велику кількість відпочивальників на території Шацьких озер, у районі суттєво погіршилася ситуація із зростанням рівня захворюваності на COVID-19. Розглядається можливість встановлення карантинних постів.

Дива не сталося: Україна не може активно включатися в діалог про відкриття кордонів

30 червня, 11:36 • Суспільство

Віцепрем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявляє, що показники України із захворюваності на коронавірусну інфекцію наразі не дають змоги країні активно включатися в діалог щодо відкриття кордонів.

В Україні зафіксовано 706 нових випадків COVID-19, загальне число захворівших більше за 44 тисячі

30 червня, 09:57 • Суспільство

В Україні підтверджено 44 334 випадки COVID-19, з них 19 115 пацієнтів одужали, 1159 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 706 випадків. Усього проведених досліджень в Україні методом ПЛР - 656 122, методом ІФА - 202 618.

Контрабандний бурштин вивозять у всіх напрямках: На кордоні Польщі зупинили контрабанду 10,5 кг бурштину з України

30 червня, 07:02 • Суспільство

Один із каменів необробленого бурштину важив 1,4 кг; водій вантажівки, у якій виявили контрабанду, мав намір продати куплений в Україні товар в Ґданську. Партію контрабандного бурштину виявили днями в Чорноморському морському торговому порту.

Кому пандемія, а кому прибуток: Хакери змусили університет у Сан-Франциско сплатити їм понад мільйон доларів

30 червня, 00:18 • Суспільство

Університет Каліфорнії у Сан-Франциско, який працює над розробкою вакцини від COVID-19, визнав, що сплатив хакерам викуп у розмірі 1,14 мільйона доларів США після погроз видалити усі наукові напрацювання.

Ця "Слуга народу" таки "низької якості": Третьякова заявила, що родичі зниклих на Донбасі наживаються на пільгах

29 червня, 23:23 • Суспільство

Третьякова розповідала про необхідність прибрати деякі пільги, щоб люди ними не зловживали. Раніше ця "слуга" заявила, що малозабезпечені родини, які "народжують дітей задля отримання державної допомоги", народжують дітей "дуже низької якості"

Список "обраних": Країни ЄС почали затвердження списку країн для відкриття кордонів

29 червня, 23:03 • Суспільство

Держави Євросоюзу голосують щодо списку країн, для жителів яких з 1 липня відкриються кордони Шенгенської зони. Результат голосування, яке проводить за письмовою процедурою, очікується завтра.

Загроза, що існує з 2014 року може стати реальністю: в РФ почалася прихована мобілізація

29 червня, 22:33 • Суспільство

Президентським (Путіна) указом від 29.06.20 № 430 оголошено призов осіб з запасу на військові збори. Але ці збори відрізняються тим, що не вказано тривалості зборів та призову.

Напружений передостанній робочий тиждень ВР

29 червня, 20:35 • Суспільство

У повторному першому читанні розглянуть проект закону щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій Верховна Рада у вівторок, 30 червня, розгляне у другому читанні закон одержання земельної частки

Знайшли крайнього: Виявляється США не дали можливості Тегерану розшифрувати бортові самописці з літака МАУ

29 червня, 19:14 • Суспільство

За словами військового прокурора провінції Тегеран, іранські експерти не змогли розшифрувати скриньки, оскільки в силу санкцій США Тегеран не зміг придбати необхідне обладнання.

Перетворення собору Святої Софії на мечеть: США закликали турецьку владу зберегти собор в його нинішньому статусі

29 червня, 17:54 • Суспільство

Посол США з питань міжнародної релігійної свободи Сем Браунбек зажадав від турецької влади зберегти собор Святої Софії в його нинішньому статусі.

6