Суспільство

Звіт Єврокомісії про пандемію COVID-19 : ситуація у низці країн ЄС гірша, ніж у березні

24 вересня, 15:11 • Суспільство

Наразі ситуація з пандемією COVID-19 в деяких державах Євросоюзу та Великобританії розвивається гірше, ніж на піку поширення захворювання в березні 2020 року. Наразі ситуація з COVID-19 у низці країн ЄС гірша, ніж у березні —

Білорусь: Лукашенко прокоментував реакцію країн на "таємну" інавгурацію, генпрокурор розшукує блогерів

24 вересня, 12:08 • Суспільство

Генеральний прокурор Білорусі повідомив, що ведеться активна робота по виявленню блогерів, причетних до акцій протесту, та попередив, що учасники незаконних акцій будуть каратися ще більшими штрафами.

В Україні за минулу добу виявлено 3 372 випадків COVID-19, загалом хворіє понад сто тисяч осіб

24 вересня, 09:06 • Суспільство

Упродовж минулої доби найбільше нових випадків зараження коронавірусом виявили у Києві, Дніпропетровській, Харківській, Тернопільській, Львівській, Одеській та Рівненській областях.

За час пандемії коронавірусу доходи людей в усьому світі впали на 3,5 трлн доларів

24 вересня, 08:23 • Суспільство

За перші дев'ять місяців 2020 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року доходи людей у всьому світі, отримані від роботи, впали приблизно на 10,7%, або на 3,5 трлн доларів.

Літаки НАТО над Києвом: в Україні розпочалася активна фаза міжнародних військових навчань (ВІДЕО)

23 вересня, 21:49 • Суспільство

23 вересня в небі над Києвом близько опівдня з'явилися два американські військові літаки-конвертоплани Osprey. Вони навмисно летіли на невеликій висоті.

Мінськ: силовики брутально розігнали акцію протесту після інавгурації Лукашенко (ФОТО)

23 вересня, 21:07 • Суспільство

Увечері 23 вересня біля стели "Мінськ - місто-герой" зібралося до 5000 людей. ОМОН жорстоко розігнав акцію протесту за допомогою водометів. Десятки затриманих та поранених.

«Об’єднані зусилля — 2020»: готовність відбити масований повітряний напад ворога

23 вересня, 17:55 • Суспільство

Під час активної фази навчань, зокрема, розігруватимуть сценарій масованого повітряного нападу ворога, завдання з відбиття якого покладене на зведений зенітний ракетний полк.

Секондхенд замість гречки. Що вважається підкупом виборців і чим він загрожує

23 вересня, 17:15 • Суспільство

Під час передвиборчої кампанії надання виборцям партійної продукції не вважається підкупом зі сторони політичних сил, тоді як за надання будь-якої "допомоги" дорожче за 63 гривні - вже загрожує адміністративна і кримінальна відповідальність.

6