Суспільство

Силовики у балаклавах розігнали "Блискучий" марш у Мінську. Сотні затриманих

19 вересня, 17:51 • Суспільство

Велика кількість силовиків в балаклавах оточили групу учасників маршу. Заблоковані силовиками, жінки згуртувалися і голосно кричали. Згодом почалися грубі затримання.

Андрухович, Ірванець, Грицак та інші. Стартував проєкт історій родин загиблих героїв «Плюс1»

19 вересня, 17:15 • Суспільство

В Україні стартував мистецько-громадський проєкт «Плюс1», присвячений нашим новітнім героям – українським військовим, які віддали свої життя за демократичні цінності, право вільного вибору і людську гідність.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

19 вересня, 15:00 • Суспільство

Нещодавно президент Володимир Зеленський заявив, що не виключає, що на окупованому Донбасі можуть виникнути заворушення, так як там спостерігаються проблеми з виплатою заробітної плати.

Порятунок Куяльника: ропа висихає, цілющі властивості мулу під питанням, екомоніторінг не ведеться

19 вересня, 12:30 • Суспільство

Стан Куяльницького лиману близький до критичного - незважаючи на всі прийняті раніше заходи, він швидко сохне, а рівень корисних речовин, що роблять водойму цілющою, зменшується.

В Україні за минулу добу зафіксовано 3 240 нових випадків COVID-19, загальна кількість випадків наближається до 173 тисяч

19 вересня, 09:15 • Суспільство

Загалом в Україні за весь час епідемії коронавірусне захворювання виявили у 172 712 людей. Із них одужали 76 754 пацієнти, а 3516 - померли від ускладнень. 92 442 людини продовжують лікуватися від COVID-19.

Ні обіцянок, ні пробачень: Які компанії відповідальні за найбільшу кількість пластикового забруднення планети

19 вересня, 07:42 • Суспільство

Звіт під назвою "Talking Trash" ("нести пургу", але буквально "говорити сміття") називає корпорації, що є найбільшими забруднювачами планети пластиком. Він зосереджується на порожніх обіцянках і піар-кампаніях щодо "зелених рішень" корпорацій.

COVID- та світ: Чи потрібен повторний локдаун

19 вересня, 00:38 • Суспільство

Друга хвиля коронавірусу змушує відновлювати карантинні обмеження. Чи дійсно це потрібно? Чи не завдасть карантин більшої шкоди суспільству, ніж сама пандемія? Науковці аналізують коронавірусний досвід.

Поліція Києва повідомила хто є підозрюваним у нападі на Балуха

18 вересня, 20:41 • Суспільство

У поліції Києва ввечері 18 вересня повідомили, що чоловіком, який вважається підозрюваним у нападі на колишнього політв'язня Володимира Балуха, є мешканець Києва 1988 року народження.

7