Суспільство

"Проєкт Pegasus" відправив главу міноборони Ізраїлю до Франції на переговори

27 липня, 15:35 • Суспільство

Міністр оборони Ізраїлю їде до Парижа на переговори зі своєю французькою колегою щодо ізраїльської системи електронного шпигунства Pegasus. За даними ЗМІ, її використовували для прослуховування журналістів і політиків.

У Литві розглядають можливість запровадження надзвичайного стану на кордоні з Білоруссю

27 липня, 13:57 • Суспільство

Міністр внутрішніх справ Литви Агне Білотайте заявила, що МВС запропонувало уряду ввести надзвичайний стан в прикордонних самоврядуваннях. При такому режимі перетин кордону буде неможливим

До Верховної Ради проходять п'ять політичних партій - соцопитування

27 липня, 13:25 • Суспільство

Партію "Слуга народу" готові підтримати 24,1% тих, хто голосуватиме і визначився з вибором. За партію "Європейська солідарність" проголосували б 14,3% респондентів, за "Батьківщину" - 12,8%, за партію "Опозиційна платформа - За життя" - 12,4%.

У Німеччині прогримів потужний вибух на підприємстві в місті Леверкузен

27 липня, 12:56 • Суспільство

За деякими даними, мова йде про інцидент на одному з об'єктів німецької хіміко-фармацевтичної компанії Bayer, за іншими - на хімічному підприємстві Currenta або на нафтобазі. Можливо, аварія сталася на сміттєспалювальному заводі.

У Чехії держава оплатить вересневе ПЛР-тестування невакцинованих школярів

27 липня, 08:55 • Суспільство

Від коронавірусу в Чехії вакцинують дітей з 12-річного віку. Згідно із затвердженими правилами, якщо батьки відмовляться провести вакцинацію або тестування своїх дітей, то такі учні не будуть допущені до шкіл.

Генпрокуратура Білорусі готова визнати біло-червоно-білий прапор «екстремістським символом»

27 липня, 08:19 • Суспільство

Генеральна прокуратура Білорусі повідомила в понеділок про те, що готує матеріали, на основі яких біло-червоно-білий прапор, який, серед іншого, використовують учасники антиурядових протестів, має бути визнаний «екстремістським символом».

7