Суспільство

Компанія, що забезпечує паливом штат Нью-Йорк і його найбільші аеропорти призупинила роботу через кібератаку

08 травня, 19:17 • Суспільство

Один із найбільших трубопроводів, по якому транспортують паливо у США, "Колоніальний трубопровід" був змушений призупинити деякі свої операції у зв'язку з кібератакою.

Некероване падіння китайської ракети: світ готується до зустрічі цієї ночі

08 травня, 16:19 • Суспільство

На думку експертів, єдина впевненість наразі лише у тому, що ракета повторно увійде в атмосферу в межах 51,5 градуса північної і стількох же градусів південної широти від екватора, що охоплює території на північ до Середньої Азії та на південь до Нової Зе

Прем'єр-міністр Чехії закликав країни ЄС оцінити можливості висилки російських дипломатів

08 травня, 15:39 • Суспільство

Прем'єр-міністр Чеської Республіки Андрій Бабіш, який бере участь в неформальному саміті президентів і прем'єрів країн ЄС в Португалії, звернувся до європейських лідерів із закликом вислати, по можливості, по одному дипломату РФ.

Ще в червні 2020 року Pfizer пропонував деяким країнам зарезервувати вакцину по собівартості - гендиректор компанії

08 травня, 14:19 • Суспільство

Країни з низьким і середнім рівнем доходу схиляються до того, щоб не замовляти вакцину від коронавірусу виробництва компаній Pfizer і BioNTech.

Ніщо так не потрібно нам сильніше, ніж мир у країні, – Юлія Тимошенко у День пам’яті та примирення

08 травня, 12:34 • Суспільство

8 травня. День пам’яті та примирення, День вшанування жертв Другої світової війни. Найстрашнішої війни в історії, війни, яка проїхала важким зубчатим колесом по цілому людству, війни, яка досі ставить перед нами запитання і не дає відповідей.

7