Суспільство

Київська перепічка доїхала до Берліну: німецьке Різдво з українським акцентом (ВІДЕО)

08 грудня, 12:00 • Суспільство

Щороку в час зимово-різдвяних свят у містах Європи тривають казкові ярмарки, туристи з-за кордону часто намагаються відвідати ці святкової атмосфери заходи.

Дофамінова дієта - модна фішка технологічного хабу

08 грудня, 08:32 • Суспільство

Тимчасова відмова від технологій, їжі, наркотичних речовин і навіть спілкування перезавантажує мозок і дозволяє більше радіти повсякденному життю, вважають його прихильники. Навіщо Кремнієва долина відмовляється від задоволень?

Рівень свідомості в Європарламенті на багато вище ніж в компанії Apple

08 грудня, 08:01 • Суспільство

Понад півтора десятка депутатів Європейського парламенту звернулися до керівництва компанії Apple з листом, у якому нагадали, що Крим є частиною України, та закликали коректно вказувати приналежність півострова у додатках Apple Maps і Weather.

Російські спецслужби на теренах України - новітня історія

08 грудня, 01:12 • Суспільство

Через резонансне вбивство Зелімхана Хангошвілі Німеччина висилає двох російських дипломатів. В Україні ж пік замовних убивств, у яких вбачали "руку Кремля" припав на 2017 рік. Дізнаємось, що сталося з розслідуваннями.

Неділю оголошено днем жалоби за загиблими на пожежі в Одесі

08 грудня, 01:01 • Суспільство

У зв'язку з трагедією, що сталася в Одесі внаслідок пожежі 4 грудня та призвела до людських жертв, з метою вшанування пам'яті загиблих Володимир Зеленський постановив оголосити в Україні 8 грудня 2019 року днем жалоби.

Московський патріархат в картинках: переймувати не можна залишити

07 грудня, 23:15 • Суспільство

Нагадуємо, до 2014 року згадка про Московський патріархат не викликала таких негативних емоцій, а тому його часто візуалізували в заголовках сайтів, шапках на бланках документів і храмових табличках.

Родич китайського птерозавра: вчені знайшли залишки виду, який жив 95 мільйонів років тому

07 грудня, 19:15 • Суспільство

Дослідники з Університету Альберти та Національного музею в Ріо-де-Жанейро знайшли залишки раніше невідомого виду птерозавра, який жив на планеті 95 мільйонів років тому.

Все червоне: льодовики в Новій Зеландії почервоніли

07 грудня, 16:00 • Суспільство

Як тільки в південній півкулі настало літо, на східному узбережжі Австралії розгорілися катастрофічні лісові пожежі. Були зруйновані будинки, загинули більше тисячі коал, а штат Новий Південний Уельс заволокло димом, що можливо долетів до Нової Зеландії.

8