Суспільство

Леонід Кравчук майже місяць перебуває в реанімації після операції на серці

26 липня, 19:57 • Суспільство

Перший президент України Леонід Кравчук, який очолює українську делегацію в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі, майже місяць перебуває в реанімації після операції на серці.

В Литві нелегальні мігранти влаштували бунт

26 липня, 17:15 • Суспільство

В Литві, 26 липня з ранку в приміщенні колишньої Веребейскої школи (Алітуський район) почався бунт нелегальних мігрантів. Вони відмовилися виконувати законні вимоги співробітників Служби громадської безпеки.

Авіадиспетчер, який саджав літак Ryanair з Протасевичем, виїхав з Білорусі - ЗМІ

26 липня, 16:02 • Суспільство

Диспечер проживав з родиною в Мінську, а працює в "Белаеронавігації" з 2010 року. Імовірно, саме він вів переговори з пілотом рейсу Rynair Афіни-Вільнюс, на борту якого був журналіст Роман Протасевич.

Польща: жінці, яка в'їхала в мікроавтобус з українцями, висунуто звинувачення

26 липня, 14:46 • Суспільство

Трагедія сталася в суботу, 24 липня, кілька хвилин після 6.00 у місцевості Виґода, що у ґміні Ґідле. 36-річна жінка, в організмі якої було 4 проміле алкоголю, спричинила аварію легкового автомобіля «Nissan» з мікроавтобусом.

Франція узаконила "санітарні перепустки" тільки для дорослих

26 липня, 12:39 • Суспільство

Нижня палата парламенту Франції схвалила законопроект про посилення заходів боротьби з пандемією COVID-19. Закон вводить обов'язкову вакцинацію медпрацівників і розширює дію "санітарних перепусток".

8