Суспільство

Римський імператор втратив голову дві тисячі років тому - тепер її знайшли

08 травня, 07:38 • Суспільство

Археологи розкопали мармурову голову Августа, першого римського імператора, якій дві тисячі років. Знайшли її в Ізернії — італійському місті в південно-центральному регіоні Молізе.

У МОЗ з острахом очікують приходу індійського штаму: дуже агресивний та вражає молодих

07 травня, 21:56 • Суспільство

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов допустив, що в країні може з'явитися індійський штам коронавірусу. За його словами, цю мутацію вже фіксують у сусідніх державах.

Білий дім відкоригував слова своєї представниці про підтримку вступу України в НАТО

07 травня, 19:54 • Суспільство

Пресслужба Білого дому викреслила зі стенограми заступниці спікера адміністрації Карін Жан-П'єр слова про те, що США підтримують вступ України в НАТО. Там заявили, що вона "обмовилася", і її слова не відображають офіційну позицію Сполучених Штатів.

Чи зможе Україна протистояти РФ в Азовському морі - погляд CNN

07 травня, 16:46 • Суспільство

Посилення військово-морської присутності відбувається після того, як світ забив на сполох після нещодавнього стягнення російських сухопутних військ біля кордону з Україною та в тимчасово окупованому Росією Криму.

Країни колишнього СРСР та соцтабору лідирують по смертності від коронавірусу - дослідження

07 травня, 15:12 • Суспільство

За даними експертів із США, смертність від ковіду в світі насправді майже вдвічі вище офіційних даних ВООЗ. При цьому 18 з 20 країн з найбільш високою смертністю - колишні республіки СРСР і країни соцтабору.

8