Суспільство

Патрулі та подвійне кільце захисту: в МВС розповіли як охоронятимуть зону карантину

19 лютого, 14:20 • Суспільство

Евакуйовані з китайського Уханя громадяни будуть ізольовані на карантин на найближчі 14 днів, охорону приміщення з евакуйованими буде посилено, повідомляється на сторінці Міністерства внутрішніх справ України в соцмережі Facebook у середу.

Військові склади укріпляться бетонними сховищами

19 лютого, 12:20 • Суспільство

Для безпечного збереження боєприпасів і уникнення надзвичайних ситуацій на військових складах, Міністерство оборони будує надійні бетонні сховища і запроваджує цілодобовий централізований моніторинг, повідомив заступник міністра оборони Олексій Маценюк.

Місія ОБСЄ обіцяє уважно вивчити вчорашні події на Луганщині

19 лютого, 11:28 • Суспільство

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) заявляють, що зафіксували в районі Золотого понад 2 тис. 300 вибухів під час спроби прориву російських окупантів через лінію зіткнення.

Літак за українцями вилетів до Уханю, але куди повернеться - невідомо

19 лютого, 08:56 • Суспільство

Міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька відмовилася під час брифінгу відповідати на питання про місце, куди планують евакуювати з провінції Хубей українців та іноземних громадян.

ВР на шляху до українських "Пуаро"

18 лютого, 23:15 • Суспільство

Слідчі (розшукові) дії, негласні слідчі (розшукові) дії, а тепер ще й приватна детективна (розшукова) діяльність. У Верховній Раді зареєстровано проект закону № 3010 від 04.02.2020 року "Про приватну детективну діяльність".

Неочікуване відкриття в Іраку: стародавній єврейський храм у мусульманській мечеті

18 лютого, 20:35 • Суспільство

Виявилося, що відома мусульманська шиїтська мечеть в іракському місті Кіфл побудована на основі будівлі стародавнього єврейського храму гробниці пророка Єзекіїля, має майже двотисячолітню історію.

8