Суспільство

Менше червоного та все ще "помаранчевий" Київ - МОЗ оголосило новий поділ на епідемічні зони

18 вересня, 17:55 • Суспільство

Міністерство охорони здоров'я оголосило новий поділ на епідемічні зони. За даними відомства, кількість населених пунктів червоної зони зменшилася до 5 міст та 9 районів.

Литва та Польща готують дзеркальну відповідь у разі закриття кордонів Білоруссю

18 вересня, 15:20 • Суспільство

Литва та Польща дадуть дзеркальну відповідь у разі закриття кордону Білоруссю та припинять пропуск товарів на Захід, попередив прем'єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс.

Rapid Trident, тобто "Швидкий тризуб": бій в урбанізованій місцевості та навчання з силами спецоперацій США

18 вересня, 14:05 • Суспільство

Одним із перших навчальних завдань, які відпрацювали учасники міжнародного військового навчання «Rapid Trident 2020», це ведення бойових дій в урбанізованій місцевості.

Місцеві вибори завершаться перемогою Тимошенко та неминучим провалом Зеленського

18 вересня, 13:23 • Суспільство

На Президента та його партію чекає катастрофа - «слуги народу» не отримають жодного мера у великих містах та не зможуть завести в місцеві ради бодай другу-третю за чисельністю фракцію - експерт

Шнобелівська премія відзначила Лукашенка, Путіна і Трампа

18 вересня, 10:22 • Суспільство

Президенти Білорусі, Росії та США Олександр Лукашенко, Володимир Путін та Дональд Трамп отримали Іґнобелівську премію у сфері медичної освіти. В Україні нагороду частіше називають Шнобелівською премією.

Знеславити кандидата Байдена: ФБР заявляє про активне втручання РФ у вибори в США

18 вересня, 09:37 • Суспільство

Москва намагається посіяти ворожнечу і очорнити Джо Байдена через соцмережі і ЗМІ, повідомив директор ФБР Крістофер Рей. При втручанні РФ поки йдеться про "шкідливий вплив", а не атаки на інфраструктуру виборів.

18 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 вересня, 00:10 • Суспільство

В цей вересневий день 85 роки тому за рекомендацією та стійким наполяганням Франції Імперію зла прийняли до Ліги Націй. 7 років по тому Країна переможного пролетаріату напала на Фінляндію і радянську орду виключили з цієї Ліги.

8