Суспільство

Які заходи найефективніше стримують COVID-19 - вирахували математики

25 листопада, 00:29 • Суспільство

Дослідники з Університету Фрезера (Канада) створили математичну модель, з якої випливає, що соціальне дистанціювання завжди запобігає поширенню COVID-19, а ефективність «соціальних бульбашок»та масок залежить від обставин.

Баталії часів коронавірусу: в ЄС сперечаються щодо початку сезону в Альпах

24 листопада, 23:14 • Суспільство

У даний час гірськолижні курорти закриті в більшості країн Європи, включаючи Італію, Австрію, Словенію, Францію та Німеччину. Суперечка розгорілася навколо питання, чи варто відкривати їх на період різдвяних та новорічних свят.

Як діятиме вакцина від COVID-19 й які побічні ефекти вона матиме. Пояснюють експерти

24 листопада, 21:56 • Суспільство

Директор Інституту біохімії імені Палладіна НАН України пояснив, що ефективність майбутньої вакцини від COVID-19 складатиме до 90% випадків, діятиме протягом року, а побічні ефекти під препарату будуть мінімальними.

Останнє президентське помилування: Трамп в Білому домі традиційно залишив життя парі індичок

24 листопада, 21:15 • Суспільство

Напередодні стало відомо, що перша леді Меланія Трамп планує провести прийом в Білому домі всього через кілька днів після Дня подяки, всупереч рекомендаціям експертів, які закликають американців не збиратися великими групами.

Перша знахідка в Україні: чим цінний знайдений в Дніпрі гарматний лафет часів козацтва (ФОТО)

24 листопада, 19:57 • Суспільство

У Запоріжжі презентували унікальну гідроархеологічну знахідку, яку виявили на дні р. Дніпро - дубовий лафет. Подібні знахідки не відомі в межах України.

Юлія Тимошенко: Пріоритетом влади мають бути зарплати освітян та лікарів, а не дармоїдів у наглядових радах держпідприємств

24 листопада, 19:36 • Суспільство

Бюджет-2021 має передбачати гідну оплату праці медиків, освітян, підтримувати армію, транспортну сферу, малий бізнес – цього домагається і домагатиметься «Батьківщина».

Есмінець «Джон Маккейн» забезпечував у затоці Петра Великого свободу навігації: Сьомий флот США відповів на закиди РФ

24 листопада, 17:55 • Суспільство

У вівторок міністерство оборони РФ заявило, що російський військовий корабель виявив американський есмінець, який діяв в російських територіальних водах Японського моря.

Засідання ТГК по Донбасу: Росія підтримала "дорожню карту" бойовиків

24 листопада, 17:15 • Суспільство

Представники Росії в Тристоронній контактній групі (ТКГ) вперше підтримали план спільних дій щодо Донбасу, який запропонували бойовики. Українська сторона просить їх письмово підтвердити свою позицію.

ЄС не може захистити Європу самостійно, потрібні гарантії США, – Столтенберг

24 листопада, 16:01 • Суспільство

Без військової допомоги США Європейський Союз не може захистити Європу, тому потрібні чіткі гарантії Вашингтона з колективної безпеки, зокрема ядерного стримування і присутності американських військ у Старому Світі.

Урядам прийдеться робити вибір: ВООЗ попереджає, що сувора ізоляція під час свят призведе до росту невдоволення, втоми та розчарування

24 листопада, 15:05 • Суспільство

Всесвітня організація охорони здоров’я не рекомендує послаблювати карантинні обмеження під час різдвяних свят, проте вважає, що сувора ізоляція призведе до зростання невдоволення серед населення країн світу.

8