Суспільство

П'ять запитань Зеленського: "Слуга Народу" фінансуватиме опитування

21 жовтня, 13:50 • Суспільство

Політична партія "Слуга Народу" повідомила, що всеукраїнське опитування, ініційоване президентом Володимиром Зеленським фінансуватиметься коштом партії. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Вищої ради партії 20 жовтня

NASA спробує зібрати зразки ґрунту з астероїда Бенну: трансляція з космосу цієї ночі (ВІДЕО)

20 жовтня, 23:49 • Суспільство

Космічний корабель OSIRIS-Rеx від Національного агентства США з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) цієї ночі спробує зібрати зразки ґрунту на астероїді Бенну.

Ознаки легкого перебігу COVID-19 та як хворіти вдома: в МОЗ видали рекомендації

20 жовтня, 22:25 • Суспільство

Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я опублікував правила догляду за пацієнтами з COVID-19, яким лікар рекомендував залишатися вдома на самоізоляції.

Кравчук хоче отримати пакет для дій у період війни та після війни

20 жовтня, 21:45 • Суспільство

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що для того, щоб досягти миру на сході України, влади повинна прийняти пакет законів по реінтеграції регіону.

"VIP-агітатор для своєї партії". Що кажуть депутати та експерти про виступ Зеленського у Раді

20 жовтня, 17:55 • Суспільство

Депутатам фракції "Слуга народу" сподобалося звернення президента Володимира Зеленського до Верховної ради 20 жовтня, натомість представники інших політсил вважають, що виступ глави держави не відображав нинішніх реалій України.

9