Суспільство

Конгрес США знову обнесли загорожею - готуються до нового мітингу прихильників Трампа

18 вересня, 11:04 • Суспільство

Поліція Капітолію та правоохоронні служби американської столиці заявляють, що роблять усе необхідне для того, щоб новий мітинг прихильників Дональда Трампа в суботу навколо Конгресу США пройшов мирно.

Іван Крулько: Ті самі люди, які будуть обирати депутатів у російську Думу, за задумом формули Штайнмаєра мають обрати українську владу

18 вересня, 09:55 • Суспільство

На цих вихідних Росія планує повезти на голосування на вибори Державної думи РФ 825 автобусів та 12 потягів з громадянами України, які перебувають на окупованих територіях.

Вакцини китайського виробництва також потребують "бустерної" дози - дослідження

18 вересня, 08:55 • Суспільство

В Китаї почалася вакцинація третьою дозою вакцини жителів з підвищеним ризиком, оскільки зростає стурбованість тим, що зниження рівня антитіл з часом може послабити захист від коронавірусу.

Карантин в Європі: Великобританія спрощує правила в'їзду для вакцинованих, у Швейцарії посилюють вимоги для іноземних туристів

18 вересня, 08:19 • Суспільство

Мандрівники, які в'їжджають до Швейцарії і не були щеплені проти COVID-19 або одужали від коронавірусу, матимуть надавати негативний результат тестування. Влада Британії прийняла рішення спростити в'їзд вакцинованим від COVID-19 громадянам.

18 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 вересня, 00:10 • Суспільство

В цей вересневий день 86 років тому за рекомендацією та стійким наполяганням Франції Імперію зла прийняли до Ліги Націй. 7 років по тому Країна переможного пролетаріату напала на Фінляндію і радянську орду виключили з цієї Ліги.

9