Соціальні мережі

Коля і пісок: як "Слуга народу" Тищенко став героєм соцмереж

05 червня 2020, 20:55 • Соціальні мережі

У п'ятницю хітом українських соцмереж став допис депутата "Слуги народу" та ймовірного кандидата у мери Києва від команди Зеленського Миколи Тищенка про пісок на дитячих майданчиках.

Google у своєму Doodle показав як правильно мити руки (ВІДЕО)

20 березня 2020, 16:01 • Соціальні мережі

Сьогодні Doodle дотримується офіційних вказівок, як правильно мити руки від Всесвітньої організації охорони здоров'я. Дізнайтеся більше порад щодо миття рук від ВООЗ, - прокоментули в Google.

Facebook "примусили" видалити фейкові акаунти

25 січня 2020, 22:35 • Соціальні мережі

Мережа пов'язаних між собою фейкових акаунтів у Facebook допомагала розповсюджувати пропаганду у більш ніж 30 країнах, виявили дослідники німецького видання Spiegel та американського аналітичного центру Atlantic Council.

Соціальна мережа від співзасновника Wikipedia може стати конкурентом Facebook і Twitter

16 листопада 2019, 23:15 • Соціальні мережі

Співзасновник сервісу Wikipedia Джиммі Вейлз запустив соціальну мережу WT: Social - потенційного конкурента Facebook і Twitter. Соцмережа буде працювати без реклами, а монетизація відбуватиметься завдяки пожертвуванням, як і Wikipedia.

Кремлівську «ферму тролів» знову спіймали на гарячому у Facebook

22 жовтня 2019, 08:59 • Соціальні мережі

Компанія Facebook повідомляє, що припинив низку облікових записів у сервісі Instagram, які походять з Росії, але оператори яких видавали себе за американців, що посилювали ворожнечу перед президентськими виборами наступного року.

2