Соціальні мережі

Єврокомісія дозволить ловити злочинців в соцмережах

31 березня 2018, 15:29 • Соціальні мережі

Єврокомісія оприлюднила проект, згідно з яким програми обміну повідомленнями та інші цифрові служби будуть зобов'язані надавати дані користувачів правоохоронним органам протягом 10 днів після отримання запиту.

Дані з пошти Хілларі Клінтон вкрав співробітник ГРУ ГШ РФ

24 березня 2018, 18:31 • Соціальні мережі

Хакер-одинак із нікнеймом Guccifer 2.0, який взяв на себе відповідальність за надання WikiLeaks викрадених електронних листів Національного комітету Демократичної партії США (DNC), виявився офіцером Головного розвідувального управління РФ.

У ЄС хочуть запровадити кодекс для соцмереж

14 березня 2018, 08:00 • Соціальні мережі

У Євросоюзі пропонують запровадити кодекс принципів, який би регламентував діяльність онлайн-платформ та соціальних мереж, спрямовану на уникнення поширення фейкових новин та дезінформації.

Ірина Верігіна: На юридичному фронті здобуваємо перемогу над Росією

12 березня 2018, 16:03 • Соціальні мережі

РФ (країна-окупант) готується до перепризначення президентом Путіна. Якщо самих росіян влаштовує жити в страху, безправ’ї, беззаконні, то це їхній вибір. Для нас, українців, головне, щоб країна – агресор забрала свої війська з нашої території.

АТО? Війна? Чергове двовладдя? - Заробітки на війні триватимуть і надалі

06 березня 2018, 16:42 • Соціальні мережі

Екс-керівник Луганської ОДА, співробітник Центру деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верігіна про свої враженнями від загадкового процесу переростання АТО у операцію Об'єднаних сил на?

8