Соціальні мережі

Ірина Верігіна: На юридичному фронті здобуваємо перемогу над Росією

12 березня 2018, 16:03 • Соціальні мережі

РФ (країна-окупант) готується до перепризначення президентом Путіна. Якщо самих росіян влаштовує жити в страху, безправ’ї, беззаконні, то це їхній вибір. Для нас, українців, головне, щоб країна – агресор забрала свої війська з нашої території.

АТО? Війна? Чергове двовладдя? - Заробітки на війні триватимуть і надалі

06 березня 2018, 16:42 • Соціальні мережі

Екс-керівник Луганської ОДА, співробітник Центру деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верігіна про свої враженнями від загадкового процесу переростання АТО у операцію Об'єднаних сил на?

Facebook знайшов хитрий спосіб отримувати особисті дані користувачів

16 лютого 2018, 09:33 • Соціальні мережі

У соціальній мережі Facebook досить суперечлива репутація. Вона має вкрай складний і заплутаний інтерфейс, в якому часто не може розібратися навіть досвідчений користувач, який вирішив освоїти її.

Автомайданівця не здивувала брехня генпрокурора (ФОТО, ВІДЕО)

12 січня 2018, 20:04 • Соціальні мережі

У соцмережах розгорівся скандал через заяви генерального прокурора Юрія Луценка, які він зробив в інтерв'ю журналу Новое Время. Йдеться про коментарі глави ГПУ щодо кримінальних проваджень проти автомайданівці.

Цукерберг повідомив про зміни у новинній стрічці Facebook

12 січня 2018, 13:01 • Соціальні мережі

В алгоритмі новинної стрічки соціальної мережі Facebook відбудуться зміни. Тепер повідомлення друзів будуть мати більш високий пріоритет, а новини компаній і ЗМІ з'являтимуться в стрічці рідше.

140 кілометрів екстриму по трасі імені "успіхів" уряду Гройсмана (ВІДЕО)

09 січня 2018, 15:36 • Соціальні мережі

Користувачі соціальних мереж продовжують ділитися відеоматеріалами про так звані "оновлені" автошляхи, на які поточний уряд вже списав десятки мільйонів гривень. Порівняйте "трасу" на відео з тими "грейдерами", які ведуть до маєтків можновладців.

9