Організатори нагородження на Олімпіаді вибачились за те, що назвали українок росіянками

05 серпня, 17:18 • Спорт

Організатори Олімпійських ігор у Токіо вибачилися у четвер після того, як українських спортсменок у артистичному плаванні оголосили росіянами на церемонії нагородження.

Українці на Олімпіаді: перша нагорода у артистичному плаванні та медалі борців

04 серпня, 16:09 • Спорт

Це день, 4 серпня видався вдалим для України на Олімпіаді в Токіо. Беленюк виборов "золото", українські борці та борчині ще додали медалей, та вперше в історії українки завоювала медаль Олімпійських ігор у артистичному плаванні

Олімпіада: борчиня Алла Черкасова виграла "бронзовий фінал" та принесла Україні сьому медаль

03 серпня, 15:17 • Спорт

Українка Алла Черкасова - бронзова призерка Олімпійських Ігор у Токіо! У бронзовому фіналі українська борчиня перемогла чинну олімпійську чемпіонку Сару Досьо.

Спортивний арбітражний суд відхилив клопотання Тимановської про допуск до олімпійських змагань

02 серпня, 19:55 • Спорт

Спочатку спортсменка була заявлена ​​у забігах на 100 і 200 метрів, але без її відома спортивні чиновники хотіли поставити її на естафету 4х400 метрів, до якої вона не готувалась.