Спорт

Традиції спорту в РФ базуються на "обвесе, обмере и отраве"

26 листопада 2019, 21:55 • Спорт

Міжнародний олімпійський комітет вважає, що відповідальність за маніпуляції даними Московської антидопінгової лабораторії лежить на російській владі та виступає за допуск "чистих" російських спортсменів до Олімпіади.

WADA рекомендує заборонити РФ "всім рекордам дати горді свої імена"

26 листопада 2019, 09:35 • Спорт

Світова антидопінгова установа WADA запропонувала запровадити чотирьохрічну заборону для Росії на участь у світовому спорті а також обмежити участь спортсменів та команд з Росії в Олімпійських іграх у Токіо наступного року.

Вперед, до Гааги: вперше офіційно представили українську збірну «Ігор Нескорених 2020» (ВІДЕО)

22 листопада 2019, 13:40 • Спорт

«Ігри Нескорених» (Invictus Games) відбудуться у Гаазі у травні 2020 року. В збірну України цього року ввійшло 20 учасників, яких обирали за підсумками кількох етапів відбору та Національних Ігор Нескорених.

Світоліна другий рік у півфіналі WTA Finals (ВІДЕО)

01 листопада 2019, 21:15 • Спорт

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла всі три матчі в Пурпурній групі підсумкового турніру WTA (своєрідного чемпіонату світу серед жінок), що триває в китайському Шеньчжені на хардовому покритті, з призовим фондом 14 млн доларів.

Джекі Чан та танці з кулеметами: відкриття 7-х Всесвітніх Ігор серед військовослужбовців у Китаї (ФОТО, ВІДЕО)

20 жовтня 2019, 01:12 • Спорт

Організатори подарували гостям захоплююче та неймовірне шоу за участю відомого актора Джекі Чана. Трибуни шаленіли, українці були в захваті, що кумир на боях і трюках якого зростали більшість присутніх спортсменів зійшов з екрану.

9