Три питання

Три питання до активіста, який звільняв Саакашвілі (ВІДЕО)

25 червня 2019, 10:01 • Три питання

Доброго дня, це програма 3 питання, я її автор Олександр Попов на псевдо Дедді, а в гостях сьогодні у нас людина, яка може собою уособлювати українську революцію – це Олександр Кравчук.

Три питання до священника – еколога (ВІДЕО)

29 березня 2018, 17:35 • Три питання

У Страсний Тиждень (за західним обрядом) Папа Римський звернувся до мафіозі, стверджуючи, що ті, хто щодня грабують та вбивають, не можуть вважатися християнами. А ті, хто чинить екологічний гріх, можуть вважатися християнами?

Зимові політичні етюди – 33. Принади і вади закону про "реінтеграцію" ТОТ (ВІДЕО)

26 січня 2018, 17:45 • Три питання

В гостях у автора «Етюдів» політолога Костянтина Матвієнко засновник ГО «Сила права» Андрій Сенченко. Проголосований, але ще не підписаний закон про "реінтеграцію" тимчасово окупованих територій зі своїми плюсами та мінусами став предметом зимового етюду.

Три питання до генерала

30 листопада 2017, 10:00 • Три питання

В студії «Трьох питань» випускник Тернопільського педагогічного інституту, директор юнацької спортивної школи, а згодом керівник цілої низки правоохоронних органів, керівник обладміністрацій, а зараз партійний керівник Михайло Цимбалюк.

Три питання до Олександра Кравчука (ВІДЕО)

28 жовтня 2017, 10:05 • Три питання

Зазвичай перші питання стосуються історії гостя студії:де навчався, де працював і лише потім йдуть питання: як ти, ми, країна дійшли такого стану і що далі будемо робити? Для Олександра Кравчука питання і простіші і, водночас, набагато складніші.

Три питання до виборчої системи (ВІДЕО)

16 березня 2017, 12:00 • Три питання

До чергової річниці незалежності Україна прийшла з єдиним беззастережним здобутком - досягнута повна незалежність влади від народу. Конституційна казка про те що народ, «є єдиним джерелом влади», насправді перетворена в прямо протилежну реальність.

Три питання до Олександра Кірша про «бюджетну ніч» (ВІДЕО)

21 грудня 2016, 18:20 • Три питання

Пане Олександре, пригадав, що останній раз ми з Вами були в цій студії в період виборчої кампанії. Тобто це було 3 бюджети тому назад. Перші 2 бюджети формував уряд Яценюка, а «людиноцентрічний» бюджет представив цієї ночі уряд Гройсмана.

Три питання. Персональні вимоги Олександра Кравчука (ВІДЕО)

16 листопада 2016, 18:05 • Три питання

До третьої річниці ЄвроМайдану Україна підійшла із соціальною напругою, економічними негараздами, в стані війни, із щоденними втратами наших хлопців. Сьогоднішній гість студії «Три питання» Олександр Кравчук-історик, юрист, боєць, активіст.

Три питання. Повертаємось до питань екології та віри (ВІДЕО)

27 вересня 2016, 10:00 • Три питання

Знову маємо таку приємність: приймати в студії «Трьох питань» о.Романа Романовича - референта Бюро УГКЦ з питань екології Київської архиєпархії. "Той, хто чинить екологічний гріх, шкодить природі і знищує її спричиняється до вбивства майбутніх поколінь"

Три питання до переатестованої поліції (ВІДЕО)

22 вересня 2016, 10:00 • Три питання

Гість програми "Три питання" Дмитро Потєхін - голова 8-ї атестаційної комісії поліції. Принцип «переатестувати стару міліцію і знайти перли серед гною» – цей принцип не спрацював. Чому? Чому реформа поліції спрацювала в Сакартвело і не спрацювала у нас?

Три питання до Цивільного корпусу "АЗОВ" (ВІДЕО)

14 вересня 2016, 10:00 • Три питання

Гість студії INTV Сашко Алфьоров – прес-секретар Цивільного Корпусу «АЗОВ». Чому Цивільний корпус Азову вирішив втрутитись у конфлікт між компанією-забудовником та місцевими мешканцями на будівництві по Святошинському пров., 2?

1