Три питання

Три питання до Андрія Сенченка (ВІДЕО)

08 вересня 2016, 10:15 • Три питання

Гість програми «Три питання» на каналі INTV – Андрій Сенченко. Народний депутат України 5-го, 6-го, 7-го скликань. Голова координаційної ради Всеукраїнського руху "Сила права". З гостем говоримо про Крим, про роботу ТСК по Іловайській трагедії.

"Спільна Олімпійська перемога" - Три олімпійських питання (ВІДЕО)

09 серпня 2016, 10:55 • Три питання

Пропустити можливість зробити програму, присвячену Олімпіаді, ми не могли. В студії чудові гості: координатор Громадської кампанії «Спільна Олімпійська перемога» Володимир Бульба та співкоординатор кампанії Олександр Соколинський.

Три питання про екологію (ВІДЕО)

26 квітня 2016, 16:25 • Три питання

В гості на програму "Три питання" прийшов референт Бюро УГКЦ з питань екології Київської архиєпархії о.Роман Романович. Він розповів про щоденну роботу Церкви по розповсюдженню обережного ставлення людей до природи та про європейський досвід.

"Три питання" про освіту до Ірини Жданової (ВІДЕО)

13 травня 2015, 18:05 • Три питання

Гість студії Ірина Жданова – генеральний директор Фонду «Відкрита політика». Чи не створюєте ви новітню систему нерівного доступу до освіти та до соціальних ліфтів? …Первинним є духовне виховання, а не фізико-математичне – хіба ні?

Три питання до отця Романа - еколога з УГКЦ (ВІДЕО)

20 березня 2015, 17:48 • Три питання

Гість студії отець Роман Романович – референт Бюро УГКЦ з питань Екології Київської архієпархії. Він розповів звідки виник такий напрямок роботи Церкви з вірянами, як розповсюдження екологічних знань та досвіду. А також про успіхи та невдачі такої роботи.

"Три питання" про тарифи та систему обліку (ВІДЕО)

11 березня 2015, 16:00 • Три питання

У Анатолія Любаревича та Любомира Шкорути ми запитали: Чи є у нас газ власного видобутку? Чи його все ж таки немає і мусимо просто погодитись, що, як зростає в ціні долар, то й за газ потрібно платити більше?

Три питання до УНСО (ВІДЕО)

10 березня 2015, 16:00 • Три питання

Ігоря "Тополю" Мазура запитали зокрема: чи вплинула на усвідомлення необхідності входження в оборонний атлантичний блок та допомога, яку надає нам Литва, Польща? Можливо варто шукати нових союзників в межах Балто-Чорноморської дуги?

Три питання до Журналіста (ВІДЕО)

06 лютого 2015, 17:54 • Три питання

В черговому випуску програми канала INTV "Три питання" гостем студії став відомий незалежний журналіст Володимир Бойко.Говорили про місце і роль журналіста у суспільстві, про міру відповідальності за написане чи сказане.

Три питання до Енциклопедиста (ВІДЕО)

21 січня 2015, 16:00 • Три питання

Гість програми – Світлана Набок (Мормель) – відповідальний секретар Великої Української Енциклопедії, історик, журналіст, волонтер. Газета «Україна молода» називає пані Світлану фахівцем з національної пам'яті.

Три питання про "Міну" (ВІДЕО)

11 грудня 2014, 14:04 • Три питання

 Режисер фільму МІНА (Once Upon a Mine) Vofka Solovéy (Соловей) та продюсер Ірина Марініна в гостях у автора програми "Три питання" Олександра DADDY Попова розповіли що саме, на їх думку, вибухнуло на сході України і як розмінувати власну свід

«Три питання». Ігор (Тополя) Мазур (ВІДЕО)

15 жовтня 2014, 18:20 • Три питання

Програма «Три питання» повертається з вулиць Києва в студію. Сьогоднішній гість студії – Ігор (Тополя) Мазур – громадський діяч, один із лідерів УНА-УНСО, керівник Київської обласної організації «Правого сектора».

2