Олена Зеленська розповіла, коли востаннє бачила президента

Время чтения:1 Минут

Олена Зеленська розповіла, коли востаннє бачила президента

Перша леді України, як і кожна українка, хвилюється за свого чоловіка. Олена Зеленська зізнається, що до останнього не вірила в те, що війна може трапитися в ХХІ сторіччі.

Зеленська для vogue розповіла, що 23 лютого був звичайний день. Однак уже через кілька годин усе змінилося.

"Я прокинулася від дивних глухих звуків. Десь між четвертою і п’ятою ранку. Не відразу навіть зрозуміла, що це вибухи… Чоловіка поруч у ліжку не було. Я встала і побачила його: він був уже одягнений, в костюмі, як зазвичай. "Почалося", – все, що сказав". Паніки не було. Розгубленість хіба. "Що нам з дітьми робити?" "Чекайте, я повідомлю. Про всяк випадок зберіть речі першої необхідності та документи". І він вирушив з дому", – пригадала дружина президента.

Олена Зеленська розповіла, коли востаннє бачилася з чоловіком від початку війни. 

Із того моменту Олена спілкується з Володимиром лише по телефону. Їй із дітьми заборонили залишитися з ним у приміщеннях Офісу президента. 

"На емоції часу не залишалося. Треба було дбати про дітей, їхній емоційний стан насамперед. Тому я намагалася бути впевненою, енергійною, навіть усміхалася, пояснюючи їм, чому треба спускатися в підвал, чому не можна вмикати світло. Оптимістично відповідала на запитання, коли ми побачимо тата: "Авжеж, скоро". У перші дні я сподівалася, що нам можна буде залишитися всім разом. Але офіс президента перетворився на військовий об’єкт. Президент з командою там і працюють, і живуть. Тому нам з дітьми було наказано переміститися в безпечне місце. Якщо в Україні взагалі можливо зараз знайти абсолютне безпечне місце… З того часу ми спілкуємося з Володимиром тільки телефонно", – каже дружина президента. 

По материалам: Подробности

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
هل تبحث عن شقة او دور للايجار في اي محافظة تابعة لدولة الكويت اذا هذا الرابط هو الحل الامثل لك شقق للايجار في الكويت دليل عقارات الكويت هو اول موقع وتطبيق اعلانات عقارية في الكويت بطريقة مبسطة وحديثة

Related Posts

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий