Спорт

УЄФА vs коронавірус: прийнято новий "медпротокол"

13 вересня, 21:32 • Спорт

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) вкотре зайняв жорстку позицію щодо поведінки країн в умовах оголошеної пандемії коронавірусу, і направив в національні асоціації футболу новий так званий "медпротокол".

Українська асоціація футболу провела конгрес на «Арені Львів», що викликало скандал через порушення карантину

07 червня, 21:56 • Спорт

На «Арені Львів» 7 червня відбувся XXIII Конгрес Української асоціації футболу. От тільки проведення масових заходів у Львові за участі понад 10 людей досі заборонене через поширення коронавірусу.

Перенесення Олімпійських ігор вже обійшлося у 800 млн доларів

15 травня, 17:15 • Спорт

Міжнародний Олімпійський Комітет ухалив пакет допомоги в розмірі 800 млн доларів, який буде спрямований на організацію перенесених на рік Олімпійських ігор та підтримку олімпійського руху для виходу з "глобальної кризи".

Ходьба, біг, велосипед: вчені назвали безпечну дистанцію при Covid-19

13 квітня, 07:40 • Спорт

Попередня доповідь учених з Левенського католицького університету (Бельгія) і Технічного університету Ейндховена (Нідерланди) передбачає безпечним відстань для людей, що рухаються один за одним, від чотирьох до 20 метрів - залежно від швидкості руху.

Мін'юст США назвав чиновників ФІФА, котрі отримали хабар від від Росії і Катару

07 квітня, 09:38 • Спорт

Росія заплатила колишньому віце-президенту ФІФА 5 млн доларів за право провести ЧС-2018 з футболу, стверджує Мін'юст США. А двоє екс-членів виконкому ФІФА отримали хабара від Катару за ЧС-2022.

Прокидаємось та рухаємось: голодні тренування (ВІДЕО)

05 квітня, 08:59 • Спорт

Для схуднення найефективнішим методом був і залишається кардіо на порожній шлунок вранці. Вранці в організмі мала кількість глікогену і інсуліну, завдяки чому організм буде брати необхідну енергію з жирових запасів.

1