Site icon INTVua

Рада зняла обмеження на кількість учнів у класах і тривалість навчального року

Верховна Рада внесла тимчасові зміни до закону про загальну середню освіту, які на час воєнного стану скасовують  обмеження на кількість учнів у класах і тривалість навчального року. 

Рішення парламенту призупиняє норму закону про загальну середню освіту, яка встановлює тривалість освітнього процесу в межах навчального року не менше 175 навчальних днів.

Також призупиняються положення про наповнюваність класу – не менше 5 і не більше 24 учнів у початковій школі, не менше 5 і не більше 30 – у базовій чи профільній школі.

Рада дозволила продовжувати контракти з директорами шкіл без проведення конкурсу до припинення воєнного стану плюс шість місяців.

Також депутати призупинили дію положення, що вимагала проводити громадські обговорення для реорганізації, зміни типу чи ліквідації шкіл у сільській місцевості.

Заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко раніше заявив, що освітній процес в школах з 1 вересня планують відновити в режимі офлайн.

Нагадаємо, що Рада 19 червня звернулася до країн ЄС із закликом надати Україні статус кандидата, скасувала військовий збір для українських захисників і заборонила російську музику та ввезення книг з росії.

По материалам: Подробности

Happy
0 0 %
Sad
0 0 %
Excited
0 0 %
Sleepy
0 0 %
Angry
0 0 %
Surprise
0 0 %
Exit mobile version