Site icon INTVua

Дерусифікація вулиць у Києві: з’явилися результати голосування

Время чтения:1 Минут

У застосунку "Київ Цифровий" завершено рейтингове електронне голосування щодо перейменувань міських об’єктів, назви яких пов’язані з росією та її сателітами. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Загалом було отримано понад 6,5 мільйона голосів. До рейтингового електронного голосування щодо перейменувань увійшли 296 об’єктів, які були відібрані експертною комісією.

Наразі отримані результати голосування передано в Київську міську раду для подальшого розгляду експертної комісії. Згодом на основі експертних висновків депутатський корпус Київської міської ради буде приймати рішення щодо перейменувань міських об’єктів.

Пропонується перейменувати:

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, у цей складний воєнний час міська влада спільно з громадою завершує процес дерусифікації. Це робиться задля зменшення культорологічного впливу країни-агресора на свідомість та увіковічення пам’яті про визначні історичні події України, а також відомих діячів та героїв, які прославляли Україну та боролись за незалежність нашої держави.

voting_results.pdf from Oleksandr Bilous

По материалам: Подробности

Happy
0 0 %
Sad
0 0 %
Excited
0 0 %
Sleepy
0 0 %
Angry
0 0 %
Surprise
0 0 %
Exit mobile version