Антисанітарія та жахливи умови: маріупольців 4 тижні тримають у фільтраційних таборах

Время чтения:1 Минут

Антисанітарія та жахливи умови: маріупольців 4 тижні тримають у фільтраційних таборах

Окупанти майже чотири тижні силоміць утримують жителів Маріуполя та прилеглих населених пунктів у фільтраційних таборах. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram.

Табори сформували на території школи та будинку культури у селах Безимяне та Козацьке.

Там здебільшого утримують чоловіків. Їх вивезли з районів Гугліно, Мирний та Волонтерівка. Наразі там знаходиться понад двох тисяч чоловіків.

Полонені не мають особистих речей, документи у них відібрали. Покидати території таборів заборонено, лише під конвоєм російських військових.

Умови утримання жахливі – люди вимушені спати на підлозі в коридорах. Медична допомога не надається. Серед людей в школі Безимянному зафіксовано перший випадок туберкульозу, в результаті чого спортивну залу школи перетворено на ізолятор, де зачинено без медичного догляду велику кількість людей.

У фільтраційному таборі у Козацькому зафіксований випадок смерті чоловіка через відмову окупантів викликати швидку допомогу.

Утриманих годують тричі на день, проте це харчування складно назвати їжею. На території таборів є лише одна точка гігієни – раковина з холодною водою. Через це все більше поширюється антисанітарія.

Утримуваних чоловіків залучають до роботи з благоустрою. Окупанти наголошують, що поки доля українців невідома. Їх можуть надалі використовувати як робочу силу або мобілізувати до армії окупантів. При цьому 2 травня чоловікам оголосили, що ті візьмуть участь у параді на 9 травня в Маріуполі в якості "полонених". Для чого їх переодягнуть в форму українських солдатів.

Через відсутність чоловіків та велику кількість окупантів, що оселились в тому районі, домівки тотально грабуються росіянами навіть при наявності в будівлі людей. На вулицю жінки не виходять через страх зґвалтування. Все це ще раз показує реалії окупації. Перетворення Маріуполя на справжнє гетто.

По материалам: Подробности

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Related Posts

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий