У Німеччині скасують отримання громадянства за три роки

У Німеччині планують змінити закон про громадянство, щоб збільшити термін проживання в країні для його отримання. Про це заявив майбутній канцлер Фрідріх Мерц на пресконференції після завершення коаліційних переговорів перед формуванням уряду, які зараз ведуть консервативний блок Християнсько-демократичного та Християнсько-соціального союзу та Соціал-демократична партія Німеччини.

Ми знову змінимо закон про громадянство. Так звана турбонатуралізація через три роки більше не буде проводитися.

Для отримання німецького паспорта необхідно п'ять років прожити у країні за нормальної натуралізації. Термін три роки встановлюється для подружжя німців (шлюб має бути укладений мінімум за два роки до подання заяви) та за наявності особливих досягнень у питанні інтеграції (наприклад, успіхи в кар'єрі чи навчанні).

Читайте також

В ЄС думають над зміною статусу для українських біженців

Зазначимо, що багато українських біженців перебувають у Німеччині саме три роки — з початку збройного вторгнення рф.

Також Німеччина тимчасово припинила добровільний прийом біженців у рамках програми Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Уряд ФРН раніше погодився розмістити на території Німеччини у 2024-2025 роках 13 100 біженців за лінією ООН. З них 5061 уже в'їхали до Німеччини, це в тому числі сирійські біженці з Туреччини.

Майбутній канцлер ФРН Фрідріх Мерц неодноразово говорив про намір значно посилити міграційну політику у разі приходу до влади.

Читайте також

Трамп планує позбавити 240 тисяч українців у США статусу біженців — Reuters

Понад десять років Німеччина незмінно посідала перше місце у рейтингу країн Євросоюзу за кількістю заявок на надання притулку.

Пік припав на 2016 та 2023 роки — країна прийняла понад мільйон біженців спочатку з Сирії, а потім стільки ж з України.

Читайте також

Уряд виділив 150 мільйонів на повернення біженців

Як повідомляли "Подробиці", Норвегія відмовлятиме у притулку біженцям з 14 областей України, а Німеччина  змінила політику щодо в’їзду біженців з України та масово відмовляє їм у перетині кордону. 

По материалам: Подробности

Shares:
Добавить комментарий